Ну як потренувалися в Сирії, містер Путін?

«Ми війну не починали «Ми війну не починали. Ми проводимо окремі операції. Частина коштів, які ми планували на навчання, ми просто переорієнтували на операції наших ВКС в Сирії. Кращого вчення важко собі уявити. Тому ми, в принципі, досить довго можемо там тренуватися без істотного збитку для нашого бюджету ». © Володимир Путін, грудень 2015 року.

Сьогодні, 3 травня 2018 року - нагадує відомий російський публіцист Слава Рабинович.

Російський літак-винищувач Су-30СМ зазнав аварії над Середземним морем. Катастрофа сталася близько 9:45 мск. Російський винищувач злетів з аеродрому Хмеймім в Сирії і набирав висоту. Обидва льотчика загинули (а працювала там взагалі, в принципі, система катапультування?).

Я вже взагалі навіть і не задаю питань з приводу путінського пасажу «без істотного збитку для нашого бюджету». Тут - взагалі все зрозуміло.

31 жовтня 2015 року пасажирський авіалайнер Airbus A321-231 російської авіакомпанії «Когалимавіа», який прямував за маршрутом Шарм-еш-Шейх - Санкт-Петербург, через 23 хвилини після зльоту зник з радарів і впав біля міста Нехель на Синайському півострові. Всі, хто знаходилися на його борту 224 людини (7 членів екіпажу і 217 пасажирів) загинуло. У хвостовій частині літака стався вибух саморобного вибухового пристрою. Відповідальність за теракт в перші дні після катастрофи взяло на себе Синайське підрозділ терористичного угрупування «Ісламська держава Іраку і Леванту (ІГІЛ)». У заяві ІГІЛ прямим текстом говорилося про російське вторгнення в Сирію, як причини теракту-відплати.

24 листопада 2015 року в Сирії недалеко від кордону з Туреччиною турецьким винищувачем F-16 був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24М. Льотчикам вдалося катапультуватися, але по ним був відкритий вогонь з землі. Пілотував Су-24 підполковник Олег Пєшков загинув, штурмана Костянтина Мурахтіна вдалося врятувати завдяки проведеній спецоперації, в ході якої російські ВКС втратили при обстрілі вертоліт Мі-8. Він перебував на борту матрос Олександр Позиніч загинув.

12 квітня 2016 року в районі Хомса зазнав аварії вертоліт Мі-28Н. Загинули обидва члени екіпажу - пілот Андрій Окладников і штурман Віктор Панков.

1 серпня 2016 року в результаті обстрілу з землі в провінції Ідліб був збитий вертоліт Мі-8АМТШ, який повертався на базу Хмеймім. На борту знаходилися три члени екіпажу і два офіцера російського Центру примирення, всі вони загинули.

3 листопада 2016 року вертоліт ВКС Росії здійснив вимушену посадку в 40 км на північний захід від Пальміри, після чого члени екіпажу зазнали мінометному обстрілу. Вертоліт отримав пошкодження, які не дозволяли повернутися на аеродром, екіпаж був евакуйований.

В тему - У Сирії знищений сьомий російський вертоліт

25 грудня 2016 року розбився військово-транспортний літак Ту-154, який прямував за маршрутом Москва - Сочі - Латакія. Після дозаправки в Сочі, через 70 секунд після зльоту, з лівим креном він впав в Чорне море в 1,6 кілометра від берега. На борту були артисти двічі Червонопрапорного ансамблю пісні і танцю імені Александрова, які летіли на військову базу Хмеймім з концертом. У літаку, крім александровцев, знаходилися 7 військовослужбовців, серед яких - заслужений військовий льотчик і заступник командира авіаційної ескадрильї, а також директор Департаменту культури Міноборони Антон Губанков, його прес-секретар Оксана Бадрутдінова, глава благодійного фонду «Справедлива допомога» Єлизавета Глінка і журналісти - три знімальні групи. Всі 92 людини - 84 пасажири і 8 членів екіпажу - загинули.

10 жовтня 2017 року за виконанні зльоту з авіабази Хмеймім за межі злітно-посадкової смуги викотився і повністю зруйнувався бомбардувальник Су-24. Обидва перебували на борту льотчика не встигли катапультуватися і загинули.

31 грудня 2017 року вертоліт Мі-24 зазнав аварії в 15 км від аеродрому Хама. Загинули обидва пілоти, серйозні травми отримав бортмеханік, якого вдалося врятувати.

загрузка ...

3 лютого 2018 року в разі виконання обльоту зони деескалації «Ідліб» зазнав аварії штурмовик Су-25. Льотчику Роману Філіпову вдалося катапультуватися, проте він приземлився на контрольованій бойовиками території, вступив з ними в бій і загинув. За інформацією Міноборони, штурмовик був збитий з переносного зенітно-ракетного комплексу.

7 лютого 2018 року в провінції Дейр-ез-Зор стався бій, в результаті якого загинули близько 200-300 (точна кількість засекречено) бійців російської «Приватної військової компанії Вагнера». «Бій» був таким, що з іншого боку не загинув ніхто.

6 березня 2018 при заході на посадку на аеродромі Хмеймім зазнав катастрофи транспортний літак Ан-26. Повітряне судно не долетіло близько 500 м до злітно-посадкової смуги і зіткнувся з землею. На борту перебували 39 військовослужбовців, в тому числі генерал-майор і 26 офіцерів, всі вони загинули.

В тему - Втрати Росії в Сирії різко зросли - Reuters

*******

Ну як потренувалися, містер Путін?

А тепер, шановний читачу, глянь вгору і знову пройдися по датах і кількостей жертв. Обчислювальні середня кількість трупів на один день «тренування» і спрогнозує, що буде далі.

А працювала там взагалі, в принципі, система катапультування?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация