Одностатеві шлюби в США дозволені у всіх штатах

Секс-меншини Америки добилися дозволу одностатевих шлюбів по всій країні. Відповідне рішення виніс сьогодні Верховний суд США. Як відомо, до цього подібні союзи можна було зробити висновок не у всіх штатах. У ряді штатів геям не можна було офіційно оформляти відносини, але їх шлюби, укладені там, де це дозволено, визнавалися законними.


Одностатеві шлюби: за і проти

Так що сьогодні у геїв США знаменний день: п'ять з дев'яти суддів, які приймали рішення про те, чи дати таке право секс-меншин, встали на сторону геїв, пише The New York Post

Це рішення стало кульмінацією багаторічної боротьби ЛГБТ-спільноти за можливість офіційно вступати в одностатеві шлюби. Тепер в американську конституцію повинні бути внесені відповідні зміни, які дозволять геям оформляти відносини у всіх штатах.

Тепер в американську конституцію повинні бути внесені відповідні зміни, які дозволять геям оформляти відносини у всіх штатах

Джерело фотографії: Associated Press

Барак Обама, який теж сьогодні святкує свою перемогу, отримавши рішення Верховного суду про законність Акту про реформу охорони здоров'я , Привітав секс-меншини країни повідомленням у Twitter: "Сьогодні здійснений великий крок в сторону рівності. Одностатеві пари тепер можуть вступати в шлюб так само, як і всі інші", - написав він, супроводивши свій твіт хештегом #LoveWins ( "любов перемагає" ).

Як писала Правда.Ру, екс-секретар США кандидат на пост президента Хілларі Клінтон неодноразово виступала на підтримку законності одностатевих шлюбів, а гомосексуалісти навіть стали героями її предвиборногго ролика.

Не настільки лояльні до одностатевих шлюбів в інших країнах. Наприклад плани уряд легалізувати гомосексуальні шлюби викликали хвилю обурення в Італії. У столиці країни в знак протесту на вулиці вийшли сотні тисяч людей. Демонстранти несли плакати з гаслами "Сім'я рятує світ" і "Захистимо наших дітей!" .

В кінці травня в Ірландії був проведений референдум про легалізацію гей-шлюбів. Як писала Правда.ру, "за" проголосували 62,1 відсотка, "проти" - 37 відсотків. Говорячи про результати референдуму, держсекретар Ватикану, кардинал П'єтро Паролін, назвав їх "поразкою християнських принципів і всього людства" і зазначив, що Церква повинна активізувати зусилля по поширенню свого вчення.

Читайте також:

Масюк вважає, що в Росії почали утискати гомосексуалістів, транссексуалів і педофілів

Боячись образити ЛГБТ, британський банк заборонив звернення "міс" і "містер"

Австралійський кухар з'їв свою наречену-трансгендерів

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация