Офіси Мегафона: адреси, телефону, організація роботи

  1. Початок шляху
  2. Місце дислокації
  3. Кадри вирішують все ...
  4. Мегафоновскій Фен-шуй
  5. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися

Відкриваючи по всій країні офіси «Мегафон», компанія продовжує вести політику розширення своєї сфери впливу на мобільному ринку Російської Федерації. Станом на початок другої половини 2015 року, кількість абонентів практично досягло позначки в 74 млн. Чоловік. Природно, що для їх адекватного і оперативного обслуговування потрібна розгалужена мережа представництв, яких за даними офіційного сайту налічується понад 3 тисячі від Калінінграда до Анадир в Чукотському окрузі. Про те, як і звідки компанія управляє своїми філіями, піде мова далі.

Природно, що для їх адекватного і оперативного обслуговування потрібна розгалужена мережа представництв, яких за даними офіційного сайту налічується понад 3 тисячі від Калінінграда до Анадир в Чукотському окрузі

Початок шляху

Свою діяльність з надання послуг мобільного зв'язку населенню компанія почала ще в далекому зараз 1993 році в північній, культурній столиці країни Санкт-Петербурзі. Природно, у неї не було тієї колосальної аудиторії, так і називалася вона зовсім інакше - «Північно-Західний GSM», надаючи зв'язок на стільниковий телефон. У числі акціонерів тоді числилися компанії зі країн Скандинавського півострова - Фінляндії, Швеції, Норвегії. Та й перше обладнання було тоді закуплено у більш ніж авторитетною Nokia.

За наступні 9 років компанія впевнено освоювала регіон, досягнувши позначки в 1 млн. Абонентів до травня 2002 року. В цей же час пройшла процедура ребрендингу, пов'язана з бажанням вийти за межі Ленінградської області і включитися в боротьбу за масову аудиторію. Так народився «Мегафон», який за наступні 14 років розширив абонентську базу практично в 76 разів, охопивши своїми офісами всю країну від Калінінграда до Далекосхідного регіону.

Так народився «Мегафон», який за наступні 14 років розширив абонентську базу практично в 76 разів, охопивши своїми офісами всю країну від Калінінграда до Далекосхідного регіону

За свою 23-річну історію «Мегафон» може похвалитися рядом революційних, передових рішень, кардинально вплинули на розвиток і впровадження мобільних технологій в маси. Наприклад, компанія першою в країні підписала договори з роумінгу, ще будучи на першому етапі розвитку.

Рік 2007 був відзначений тим, що вперше на території РФ був введений в експлуатацію передової 3G протокол, що дозволяє отримати доступ до високошвидкісного інтернету на телефон. Ще через 5 років був анонсований і запущений в роботу наступний формат - 4G.

Місце дислокації

До моменту введення технологій 4G в широкі маси, Мегафон вже мав представництвами в більшості регіонів, які приносили солідний дохід. Головний офіс знаходиться в Москві на Кадашевской набережній, а адреси і телефони інших можна легко знайти на офіційному сайті оператора.

Оформлення, інтер'єр, організація роботи і підготовка співробітників центральної штаб-квартири Мегафон є прикладом для наслідування не тільки всередині компанії, але і серед прямих конкурентів. Вона розташовується в трьох сусідніх, невеликих розмірів будівлях. Офісні площі займають наступні структурні департаменти:

  • Адміністративний - керівництво компанії, включаючи генерального директора і його заступників за ключовими напрямами.
  • Фінансовий.
  • Комерційний.
  • Юридичний.
  • Зв'язок з громадськістю, органами влади, інвесторами.

У Москві, в районі станції метро «Свалявської», розташовується також столичний філія компанії, обов'язки якого пов'язані з обслуговуванням абонентів в місті та прилеглому адміністративно регіоні. Крім того, в інших районах столиці також перебувають штаб-квартири компаній, який заснував сам оператор:

  • «Мегафон Рітейл» - дочірня компанія, яка займається розширенням корпоративної бази і просуванням своїх товарів шляхом роздрібної торгівлі (SIM-карта, операторський телефон і т. П);
  • «Мегалабс» - IT-лабораторія оператора, що відповідає за розробку, технічну підтримку власних мобільних додатків;
  • «Йота / Yota» - дочірній мобільний оператор федерального рівня, який розвивається за власною корпоративної лінії, розробляючи попутно телефон ЙотаФон і інші гаджети;
  • «NetByNet» - власний інтернет провайдер, який здійснює також підтримку трансляції цифрового телебачення.

П);   «Мегалабс» - IT-лабораторія оператора, що відповідає за розробку, технічну підтримку власних мобільних додатків;   «Йота / Yota» - дочірній мобільний оператор федерального рівня, який розвивається за власною корпоративної лінії, розробляючи попутно телефон ЙотаФон і інші гаджети;   «NetByNet» - власний інтернет провайдер, який здійснює також підтримку трансляції цифрового телебачення

Як вже говорилося вище, всі ці структури, а також представництва в інших регіонах, управляються через головний офіс компанії, телефон якого можна знайти на офіційному сайті. Розглянемо більш докладно, як він влаштований і функціонує.

Кадри вирішують все ...

Ця фраза з промови І.В. Сталіна, яку він виголосив у далекому 1935 році стала давно вже номінальною для тих компаній, які не просто хочуть збагатитися, але поєднувати стабільний високий дохід з якістю послуг, що надаються, а значить, розширенням клієнтської бази. У «Мегафоні» до цього принципу відносяться, як не можна відповідально.

Рекрутерского мережу, яка займається пошуком потенційних працівників, піддає кандидатів на серйозні випробування. Позитивними якостями для вдалого результату співбесіди повинні стати відповідальність, ініціативність, бажання і вміння працювати спільно в команді, динаміка і швидкість, поділ ключових принципів і цінностей компанії.

Позитивними якостями для вдалого результату співбесіди повинні стати відповідальність, ініціативність, бажання і вміння працювати спільно в команді, динаміка і швидкість, поділ ключових принципів і цінностей компанії

Відповідно, ретельний відбір відбувається в кілька етапів, починаючи з загальної тематики і закінчуючи оцінкою профільних фахівців. Наприклад, розробників софта на телефон оцінюють вже діючі колеги і начальники профільних підрозділів.

Після вдалого результату співбесід і прийому на роботу, відбувається подальша підготовка, яка крім спеціалізованих понять повинна закласти в свідомості співробітника його асоціювання з брендом «Мегафон». Тобто, кожен раз, коли робочий день добігає кінця (для довідки, він триває з 9:00 до 18:00), і персонал залишає головний офіс, він продовжує залишатися представником компанії. Це означає, що його поведінка створює у свідомості клієнтів і загальної маси населення позитивний або негативний образ про самому операторі мобільного зв'язку.

Центральний офіс є місцем, де відсутні будь-які бюрократичні, снобістські принципи. Тут легко і невимушено спілкуються між собою співробітники будь-якої ланки. Це означає, що генеральний директор не обмежує своє коло спілкування заступниками, а легко вступає в контакт з будь-яким з працівників. Така ідеологія була закладена чотири роки тому, коли біля керма стояв Іван Таврін, а сьогодні його ідеї продовжує втілювати в життя новий глава - Сергій Солдатенков. На відміну від більшості компаній країни, де двері начальства закриті і перед ними витає атмосфера страху, покори, а телефон нервово трясеться в руках, тут все інакше. Ніхто не замикається, а керівництво також відкрито до своїх підлеглих, як і вони до нього.

Мегафоновскій Фен-шуй

На продуктивність діяльності будь-якої людини впливають не тільки його професійні навички або рівень заробітної плати, але також та атмосфера, яка панує на робочому місці. У компанії Мегафон цьому приділяють багато уваги, особливо в центральному офісі, який сильно видозмінився за останні кілька років з приходом нового керівництва. Раніше вже згадувався той факт, що воно стало більш відкритим для спілкування зі своїм колективом.

Концепцію інтер'єру можна охарактеризувати терміном «оупен спейс» або «відкритий простір» в буквальному сенсі. Довгі коридори з похмурими бетонними стінами тут замінили прозорі скляні перегородки. Причому це стосується не тільки рядових співробітників, але і керівництва. Увійшовши в будь-який з офісів відразу ж стає зрозумілим, хто чим зайнятий, що додатково стимулює до трудової діяльності без нав'язливих дисциплінарних обмежень. Наприклад, дрес-код, як такої, не застосовується, але кожен співробітник прекрасно розуміє, що на зустрічі потрібно приходити в офіційному стилі.

Вестибюль центрального офісу, який в більшості компаній просто пустує, тут зайнятий диванами - така собі неформальна зона для переговорів розробки концепцій подальшої діяльності. У такій обстановці вирішувати питання куди комфортніше, ніж в кабінеті начальства або замкнутих переговорних. Останні, до слова, обладнані системами відеозв'язку, що дозволяють спілкуватися з колегами з інших регіонів в режимі реального часу не тільки через телефон.

До підбору меблів підходили всім колективом, вибираючи з представлених виробниками зразків. Цей підхід був використаний також для їдальні, причому не тільки в плані оформлення інтер'єру, але і складання меню.

Цей підхід був використаний також для їдальні, причому не тільки в плані оформлення інтер'єру, але і складання меню

Вчитися, вчитися і ще раз вчитися

Будь-яка компанія має потенціал для розвитку тільки в тому випадку, якщо вона дозволяє і заохочує індивідуальний розвиток власного персоналу. У «Мегафоні» до цього ставляться з великим розумінням. На базі офісу діє так звана «Мегаакадемія», що дозволяє підвищувати свої знання і навички в сфері спілкування з клієнтами, мистецтві продажів, англійської мови, SAP і т. Д.

Політика оператора така, що кожному із співробітників відшкодовують половину витрат, пов'язаних активним заняттям фітнесом і спортом в цілому. Також дозволяється самостійно вибирати діючий тариф мобільного зв'язку. Витрати на телефон компенсуються в кінці розрахункового періоду. Свята тут також прийнято проводити разом, підтримуючи міцну і дружну мегасемью.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация