Огляд зовнішнього акумулятора Xiaomi Power Bank 10400 - ось вона, автономність

Чи потрібно придумувати аргументи на користь покупки зовнішнього акумулятора

Чи потрібно придумувати аргументи на користь покупки зовнішнього акумулятора? Хіба твій iPhone вже живе тиждень без підзарядки? А iPad здатний пережити триденний вояж в лісовий будиночок без електрики? Або ти в числі тих міфічних істот, хто завжди відповідально заряджає гаджети ночами і не висаджує батарею на дурні іграшки в обідні перерви? Упевнений, чесну відповідь у всіх випадках - «немає». Так що зовнішній акумулятор тобі потрібен. Залишається вирішити, який.

Я довго сумнівався. Мене бентежили цінники рішень іменитих виробників аксесуарів і одночасно насторожували безіменні китайські вироби. Хотілося золотої середини з якомога більшим обсягом інформації, що зберігається всередині енергії і максимальної універсальністю - різного роду батарейні чохли я відкинув відразу. Одним з кращих варіантів (якщо не кращим) стала старша модель Xiaomi Power Bank ємністю в 10400 мАг.

Одним з кращих варіантів (якщо не кращим) стала старша модель Xiaomi Power Bank ємністю в 10400 мАг

Перший аргумент - бренд. Xiaomi вже добре відома за межами рідного китайського ринку якісними смартфонами і прошивками MIUI, а деякі особливо освічені особистості навіть про розширювач Box і телевізори з Android чули. Компанія не приховуючи наслідує успіху відомого бренду за що отримала прізвисько «Китайська Apple». І, схоже, їй це лестить.

У всякому разі на батьківщині у продуктів Xiaomi дуже конкурентна ціна. Той же акумулятор Power Bank 10400 обійдеться приблизно в $ 25, а більш нова і ємна модель на 16000 мАг - близько $ 30. У нас, ясна річ, ціна вище, але все ж вона залишається абсолютно підйомної.

Xiaomi Power Bank 10400 продається в прозорому пластиковому кейсі або в білій картонній упаковці. Мій екземпляр виконав непростий майже кругосвітній шлях в складі великої посилки і для уникнення затримок на митницях був обклеєний фольгою. Так що в огляді обійдуся без знімків упаковки.

У комплекті з зовнішнім акумулятором йде тільки короткий Micro USB кабель. Він допоможе зарядити батарею від комп'ютера або мережевого зарядного пристрою, який знайдеться в домі, а також стане в нагоді для підзарядки девайсів з таким портом в дорозі. При такому сценарії чим коротше кабель - тим краще.

При такому сценарії чим коротше кабель - тим краще

Корпус акумулятора алюмінієвий, зовні дуже нагадує метал MacBook Pro. Але обробка грубіша, на дотик різниця добре відчутна. За відтінку сірого збіг повне.

Торці аксесуара закривають вставки з шорсткого немаркого пластика білого кольору. Одна з них не функціональна - корисну площу виробник використовував для нанесення службових написів, друга прихистила порти USB (для підключення пристроїв) і Micro USB (для підзарядки вбудованих батарей), кнопку примусового включення і чотири світлодіодні індикатори, які підсвічуються білим кольором.

Про начинку Xiaomi Power Bank 10400 я можу судити тільки за доступними в Мережі матеріалами - розбирати явно не розбірні аксесуар не хотілося.

В алюмінієвому кожусі вмістилися чотири батареї ємністю в 2600 мАг виробництва LG або Samsung, плата з контролером Texas Instruments BQ24195 (розрахований до батареї ємністю до 18650 мАч і допускає навантаження до 4А) і мікроконтролер ABOV MC97F1204SMBN, що працює з датчиками. Електроніка здатна забезпечити дуже високу ефективність при передачі заряду - 91%, вміє точно визначати рівень заряду, може відключити батареї в разі порушення роботи пристрою і перегріву. Крім того, Xiaomi Power Bank автоматично починає процес заряду при підключенні пристрою по USB.

На практиці у мене питання виникли тільки до кількості віддається моїм екземпляром Xiaomi Power Bank енергії. Судячи за всіма ознаками, це не підробка, хоча вони зустрічаються нерідко, але iPhone 5s у мене заряджається тільки 4 рази. Тобто батареї аксесуара віддають приблизно 6240 мАг з урахуванням ємності батареї iPhone 5s в 1560 мАг, а ця цифра сильно не дотягує до 9464 мАг (91% від 10400 мАч). Час зарядки акумуляторів від мережевого зарядного пристрою iPhone становить приблизно 6-7 годин, від USB порту часу буде потрібно значно більше.

Xiaomi Power Bank 10400 важить скромні 250 грам і має досить портативні габарити - 90,5 x 77 x 21.6 міліметрів. Він абсолютно невідчутний в рюкзаку або сумки, його зручно завжди носити з собою. І так зовнішня батарея вирішує своє головне завдання - страхує від розрядки не до місця смартфона, планшетника, фотоапарата або будь-який інший техніки, яка підтримує зарядку від USB.

Чи варто зараз купувати саме цю модель Xiaomi Power Bank? Після виходу версії з 16000 мАг на борту дати однозначну відповідь стало непросто. В принципі, в більшості ситуацій 10400 мАг вистачить, та й зайві 100 грам ваги 5 см висоти можуть позначитися на комфортності щоденної перенесення. Але крім більшої місткості в числі переваг старшої моделі два порти USB. А це вже вагомий аргумент на користь Xiaomi Power Bank 16000. Але, ясна річ, вирішувати тобі.

Купити Xiaomi Power Bank можна за $ 39 (699 грн на даний момент) в офісі UiPservice за адресою Київ, вул. Івана Мазепи 12 або ж замовивши доставку по телефону 044 222 55 12.

Хіба твій iPhone вже живе тиждень без підзарядки?
А iPad здатний пережити триденний вояж в лісовий будиночок без електрики?
Або ти в числі тих міфічних істот, хто завжди відповідально заряджає гаджети ночами і не висаджує батарею на дурні іграшки в обідні перерви?
Чи варто зараз купувати саме цю модель Xiaomi Power Bank?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация