Окупанти вирішили остаточно знищити Банківський інститут в Севастополі.

Я вже про це писав. У русофілів ще жевріла надія, що в будівлі буде хоч не інститут, але банківський коледж.
Тепер, судячи з усього, вона зруйнована. У будівлі розмістять ... чиновників! Ура!
Ось стара тема про знищення Банківської академії у нас в місті після початку російської окупації.
Вже обраний підрядник, який переробить навчальні аудиторії в зручні кабінети для розрослося після окупації штату дармоїдів-чиновників.
До 25 грудня 2016 повинна бути готова проектна документація капітального ремонту приміщень колишньої банківської академії, яку уряд Севастополя розглядає для розміщення там органів влади. Проектувати буде місцева фірма «Нове місто». За свої послуги компанія отримає з бюджету міста 8,6 мільйона рублів.
Почитайте деякі коментарі русофілів.
1. Все-таки вирішили знищити навчальний заклад!
При проектуванні нехай не забудуть паркан вище навколо зробити і ворота міцніше з КПП від народу ховатися.
2. Значить давно вирішили переїхати в Банківську академію, а нам пудрили мізки опитуваннями, громадською думкою. Неспроста мільярд виділяють на Парк Перемоги. Усе найкраще-чиновникам. Як добиратися будете на роботу? Вертольотами? Зараз пробки вранці та ввечері, а що буде далі, страшно уявити.
3. Пропоную в цілях економії коштів, скоротити число чиновників до кількості колишнього в 2013 році і додаткових площ не потрібно найближчим часом.
4. У 2013 350 чиновників управляли міським господарством успішніше, ніж меняйловскіе 2400. При чисельності населення 500 000 штатна чисельність чиновників по
російськими мірками може становити близько 700, але ніяк не 2000! Мало того, що на їх утримання витрачаються величезні
кошти з міського бюджету, так ще надумали реконструкцію навчального закладу для себе, улюблених.
Якби ще не вирішили, чи використовувати навчальні будівлі для навчання або нахабно віджати для себе, не укладали б договір на розробку проекту.
Навіщо прикидатися білими і пухнастими, грати в кішки-мишки, коли давно все для себе вирішили? Меняйло
пішли, але справа його живе! Прикро.
Є і 1 позитивний коментар.
Так вже вирішили
- буде Уряд міста в новому приміщенні з іншими інстанціями в ефективній зв'язці!
Це правильне рішення, ну отбросте ви емоції в сторону!
Студентів тепер не скривдять.
-------------
Повідомлення було перевірено модератором. Порушень не зафіксовано.
Севастопольський інститут банківської справи був "знищений" ще 15 травня 2014 року, коли самозваний уряд захопило, шляхом державного перевороту владу в країні, а радикальні проновоправітельственние угруповання вкинули держава в полум'я війни і хаосу.
У зв'язку з вибором населення і подальшою інтеграцією в РФ, виплати персоналу інституту з української сторони були припинені і весь персонал був працевлаштований в штат освітнього закладу Банку Росії.
Доля комплексу Севастопольського інституту була в підвішеному стані аж травня 2015 року, коли після інвентаризації, його майно націоналізували і включили в майновий реєстр міста.
На володіння комплексом претендували три великі структури. Це Севастопольський національний технічний університет, Вище військово-морське училище імені Нахімова та апарат уряду Севастополя.
В оперативному управлінні Севгі 214 об'єктів загальною площею понад 200 тисяч кв. метрів, а також п'ять гуртожитків, площа яких перевищує 38 тисяч кв. метрів.
Територія, на якій розташувалися більш ніж 50 будівель училища ім. П.С. Нахімова, становить 32 гектари.
У свою чергу, на даний момент 31 орган виконавчої влади Уряду Севастополя займає 51 приміщення загальною площею 34 тисячі кв. метрів. Всі вони розташовані в різному ступені віддаленості один від одного, відсутня централізація підрозділів навіть на рівні окремих департаментів та управлінь. Це веде до збільшення витрат на утримання урядових структур, негативно впливає на якість їх роботи, в тому числі, з надання державних послуг населенню.
За підсумками наради її учасники дійшли консолідованої думки, що одним з варіантів підвищення ефективності системи управління містом може стати територіальне об'єднання структур уряду і Законодавчих Зборів на базі комплексу будівель Банківської академії. Переїзд на Паркову, 6 означав би возз'єднання всіх гілок севастопольської влади під одним кришей.Прі цьому повинні бути поліпшені умови роботи соціально значущих бюджетних установ, які протягом ряду років не мають адекватного матеріального забезпечення та помещеній.В найкоротший термін там буде налагоджена транспортна інфраструктура , будуть встановлені пішохідні переходи, світлофори, розширено дорожнє полотно. У всіх жителів міста, нарешті, з'явиться можливість вирішувати свої питання за однією адресою. Також стануть доступні всі спортивні та медичні об'єкти на території комплексу колишнього вузу.
У вивільняються в центральній частині міста 40 об'єктах нерухомого майна зможуть розміститися:
- Севастопольська музична школа №1 ім. Н.А. Римського-Корсакова;
- Центр соціальної допомоги сім'ї та дітям;
- Палац одруження міста Севастополя;
- Севастопольська художня школа;
- Управління державної реєстрації права та кадастру Севастополя;
- Територіальний фонд обов'язкового медичного страхування міста Севастополя;
- Управління Росреестра по Кримському федеральному округу;
- Управління Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації (для розміщення іноземних громадян) та ін.
Відповідно до озвученими планами, будівля Законодавчих Зборів перед тим, як стати постійним домом для установ дитячої творчості, буде відремонтовано за рахунок позабюджетних джерел - коштів меценатів, домовленості з якими вже досягнуто. Сьогоднішнє будівлю Уряду Севастополя на вул. Леніна, 2, може бути використано для різних потреб, доцільних для економіки міста. В якості одного з варіантів пропонується його передача приватному інвестору для розміщення готелю. Доходи від даної угоди дозволять компенсувати витрати на перенесення органів влади в єдине місце дислокації.
Крім того, гуртожитки Банківського інституту будуть передані в оренду Севастопольському держуніверситету.
Я не зрозумів? Радіти треба або плакати? Слава Україні!!!!!! Sceptic (Sceptic) писав (а) у відповідь на:

> Я вже про це писав. У русофілів ще жевріла надія, що в будівлі буде хоч не інститут, але банківський коледж.
> Тепер, судячи з усього, вона зруйнована. У будівлі розмістять ... чиновників! Ура!


Ось навіщо брешеш? Чи не вирішено ще нічого ...
Як писав ForPost, передбачалося, що долю колишньої банківської академії, на яку претендують влади міста, Севастопольський національний технічний університет і Чорноморське вище військово-морське училище імені Нахімова, визначать в жовтні. Питання використання міг би бути винесений на розгляд Законодавчих зборів Севастополя, однак остаточне рішення все одно залишається за урядом Севастополя.

На громадських обговореннях 31 жовтня в адміністрації Гагарінського муніципального округу, за інформацією прес-служби уряду Севастополя, заступник губернатора Севастополя Ілля Пономарьов сказав: «Безумовно, уряд Севастополя зацікавлене в тому, щоб об'єднати органи влади в єдиному комплексі, тим самим підвищивши ефективність і оперативність роботи , але також ми повинні орієнтуватися на громадську думку.
Питання знаходиться на контролі в уряді Російської Федерації, протягом місяця спільно з Росмайно, враховуючи громадську думку, буде вироблено консолідоване рішення ».

Севгі лідирував в опитуванні щодо долі Банківської академіі2016-09-03 11 59
Севастопольці проголосували за передачу Севастопольському державному університету (Севгі) комплексу будівель Інституту банківської справи Нацбанку України в ході опитування, проведеного урядом міста на своєму сайті.
"Більше 60% жителів Севастополя, які взяли участь в інтернет-опитуванні на сайті уряду Севастополя, проголосували за те, щоб передати Севгі майновий комплекс колишнього Інституту банківської справи Нацбанку України", - сказали в прес-службі.
Другу позицію в опитуванні зайняло Чорноморське вище військово-морське училище ім Нахімова (38%). Ідея перенесення в будівлі інституту апарату міського уряду і Заксобранія Севастополя отримала найменшу підтримку севастопольців (1%).
Ректор вузу Валерій Кошкін, коментуючи результати опитування, зазначив, що Севгі дуже потребує цього комплексі через брак місць в гуртожитках. "У цьому році в університет прийшли майже 4 тис. Першокурсників, з них 1,4 тис. Потребують гуртожитках, а всього в вузі навчається майже 12 тис. Студентів, у тому числі з колишнього вузу Нацбанку України", - цитує Кошкіна прес служба. Крім того, за словами ректора, розширення площі за рахунок колишнього банківського інституту дозволить звільнити будівлю недалеко від Херсонеса і створити там ліцей для талановитих дітей Севастополя.
Т.в.о. губернатора Севастополя Дмитро Овсянников, відповідаючи на питання журналістів про подальшу долю майнового комплексу, зазначив, що рішення буде прийнято з урахуванням думки всіх зацікавлених сторін.
"Рішення будемо приймати ми після 1 жовтня з урахуванням думки всіх ключових учасників. Крім городян це Міністерство оборони, Міністерство освіти РФ і міський уряд. Якщо в стратегії розвитку університету існує сувора потреба в цій будівлі, це рішення може бути прийнято на користь Севгі", - сказав Овсянников.
Севастопольський інститут банківської справи був відкритий в 2009 році як вищий навчальний заклад Національного банку України, в травні 2014 року інститут був включений до реєстру майна Севастополя, через рік майновий комплекс був переданий в розпорядження ЦБ РФ, керівництво якого заявляло про намір створити в Севастополі центр фінансової грамотності . 30 вересня Центробанк завершить процедуру повернення комплексу у власність міста. У зв'язку з цим севастопольське уряд опрацьовує варіант перенесення органів влади в цей комплекс, а також можливість його передачі або Севгі, або Нахімовському військово-морського училища.
Вася (29876) (Вася970) писав (а) у відповідь на:

> Як писав ForPost, передбачалося, що долю колишньої банківської академії, на яку претендують влади міста, Севастопольський національний технічний університет і Чорноморське вище військово-морське училище імені Нахімова, визначать в жовтні.


Так жовтня пройшов, зараз листопад, прокинься. І підрядника вибрали, про що і йдеться в новини.
Дмитро Жуков 31342 (31342) писав (а) у відповідь на:

>
> Це не може не радувати.


Я ваще в смітнику працюю за російськими мірками. 600 студентів прийом. Але пишаюся тим що наш диплом не можна купити ні за які бабки. А на рахунок інституту держбанківський справи Севастополя я не впевнений.
Sceptic (Sceptic) писав (а) у відповідь на:

І на скільки відсотків це піднімає ВВП Околиці? та це якийсь маревний інститут. в 2009 році створено. У Москві теж такий є. дурниця, а не вуз. до речі кримчан беруть в московські вузи. У всіх вузах квоти на них. Sceptic
Окупанти вирішили остаточно знищити Банківський інститут в Севастополі.
Ну по-перше, не окупанти, а справжні господарі.
По-друге, раз вирішили, значить - треба. Може, там розсадник свідомізма підпільний був.
який переробить навчальні аудиторії в зручні кабінети для розрослося після окупації штату дармоїдів-чиновників.
Ага, у нас, значить дармоїди, а ваші, куевскіе - трудяги на благо неньки? Бу-га-га! Ти бачив їхні декларації?
По-третє. якщо ти дійсно живеш в російській місті Севастополі, то моя тобі порада: вали, поки за жопу не взяли, куди-небудь в Кукуєв.
І по-четверте: постриг. Дати грошей? Малий (Малий) писав (а) у відповідь на:

по-п'яте: кота відпусти Юлішна (Юлішна) писав (а) у відповідь на:
Я теж н зрозумію
Ап ніж тема та?
Повернутися до списку тем
Як добиратися будете на роботу?
Вертольотами?
Навіщо прикидатися білими і пухнастими, грати в кішки-мишки, коли давно все для себе вирішили?
Я не зрозумів?
Радіти треба або плакати?
Ось навіщо брешеш?
Ага, у нас, значить дармоїди, а ваші, куевскіе - трудяги на благо неньки?
Ти бачив їхні декларації?
Дати грошей?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация