Окупанти хочуть змінити кордони Криму

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: newsader.com

Російські окупанти вирішили змінити кордони Криму https://cdn.segodnya.ua/img/article/11910/97_main_new.1542837990.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11910/97_tn.1542837990.jpg 2018- 11-21T23: 59: 41 + 02: 00 Крим Кордон між Кримом і Севастополем затвердять за нормами СРСР, говорять окупанти

Кордон між окупованим Кримом і Севастополем буде визначатися по межах, затверджених в СРСР.

Про це заявив окупаційний глава Севастополя Дмитро Овсянников, передає "Крим.Реаліі".

"Ніхто не визначав, кому і скільки землі дістанеться - це ніколи не було предметом обговорення, ми базуємося на існуючих документах. До кінця року буде підписано письмова угода, потім в першому кварталі наступного проведені кадастрові роботи ... територія Севастополя не потерпить істотних змін і практично на 100% буде збігатися з кордонами, встановленими ще в СРСР ", - сказав Овсянников під час робочої зустрічі, присвяченій обговоренню кордонів.

Повідомляється, що окупанти вже узгодили вісім з дев'яти спірних ділянок кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"У нас не багато розбіжностей було - дев'ять, зараз залишилося одне. Йдеться про Ялтинському заповіднику - невелика територія опинилася в межах Севастополя. Причому ми знайшли спільну позицію, і після уточнення з Міністерством природи Росії ми остаточно готові для затвердження меж", - пояснив він.

ЗМІ відзначають, що через спірних ділянок межа між окупованим Кримом і Севастополем досі не встановлена, переговори йдуть з січня 2017 року. Журналісти повідомляють, що якщо затвердити межі так, як цього хочуть "кримська влада", то Севастополь може втратити цінні території біля кордонів з Ялтою і Бахчисараєм.

Загальна площа спірних ділянок становить близько 400 гектарів.

Нагадаємо, в червні президент Петро Порошенко зробив заяву по деокупацію Криму . Він заявив про необхідність подальшого зміцнення міжнародно-правових механізмів по деокупацію Криму і залучення Російської Федерації до відповідальності за мілітаризацію окупованого нею півострова.

Крім того, в березні в Європарламенті виступили з пропозицією по Криму . Голова комітету із закордонних справ Європарламенту Девід Макалістер вважає, що ЄС повинен очолити міжнародні переговори про деокупацію анексованого Росією Криму.

____________________________________________________________________________________________

Крим був незаконно анексований Росією в березні 2014 року після проведення "референдуму", невизнаного ні Україна, ні світовим співтовариством. У тому числі "кримський референдум" не визнає і ООН.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 р початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій.

Після встановлення контролю над Кримом російської окупаційної владою на півострові погіршилася ситуація з правами людини, що констатують не тільки українські омбудсмени, але також міжнародні організації, в тому числі була прийнята резолюція ПАРЄ .

У свою чергу Міжнародний кримінальний суд (Гаазький трибунал) визнав, що дії Росії під час окупації Криму розцінюються як військовий конфлікт проти України . У Гаазі відзначають, що даний міжнародний конфлікт може бути розслідуваний за нормами Римського статуту.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация