Олександр Леонідович Дворкін - книги зі згадками антікультізма

Тут представлені книги і збірники авторитетних авторів по темі релігієзнавства і антікультізма, в яких згадується А.Л. Дворкін та інші одіозні фігури російського і міжнародного співтовариства антікультістов.
Тут представлені книги і збірники авторитетних авторів по темі релігієзнавства і антікультізма, в яких згадується АЗвичайний антікультізм, 2-е видання

Автор: Іваненко Сергій Ігорович
Рік видання: 2017. Сторінок: 144.
У книзі розказано про те, що таке антікультізм, історія його появи, і як він впливає на державно-конфесійні відносини в сучасній Росії, життя віруючих, що належать до релігійних меншин. Автор аналізує причини посилення антікультізма в останні роки, показує сумні результати цього процесу для суспільства і держави, позицій країни на міжнародній арені, пропонує заходи щодо поліпшення ситуації.
Видання представляє інтерес для державних службовців та експертів в сфері державно-конфесійних відносин, законодавців, співробітників правоохоронних органів, журналістів, викладачів і студентів вузів, а також для всіх, хто цікавиться проблемами релігійного життя.
З змістом книги можна ознайомитися на сторінці інтернет-магазину Relig-Books.ru . Фактично, це єдина книга повно і простою мовою розповідає про «сектоборчестве» в Росії.
Автор: Сергій Ігорович Іваненко - відомий російський релігієзнавець, доктор філософських наук. Професійно займається вивченням релігій вже понад 35 років. Укладач першого в країні довідника релігійних організацій Російської Федерації, є автором 20 книг і більше 100 статей з проблем релігієзнавства. Його роботи відрізняються точністю і ясною, доступною викладом.
ISBN 978-5-91470-091-8
Читати книгу / купити книгу Автор: Іваненко Сергій Ігорович   Рік видання: 2017 вигнання Бога
Автор: Ніжний Олександр Йосипович
Рік видання: 2011. Сторінок: 492
Книга присвячена найгострішим питанням свободи совісті та державно-церковних відносин. Страсна і яскрава публіцистика автора малює жахливу картину придушення релігії в Росії з перших днів Радянської влади, з гіркотою і болем розповідає про сьогоднішньому наступі на релігійне інакомислення. У книгу включені здобуті автором в архівах КДБ і КПРС документи, що свідчать як про прагнення влади знищити релігію, так і про зв'язок багатьох священнослужителів з таємною поліцією.
Назва книги відображає спроби комуністів позбутися всього релігійного, як ідеологічно, так і фізично.
У цю ж книгу увійшли статті автора «Уроки сектознавства» , «Божевільний рада» - про включення сектознавця А.Дворкіна в експертну раду при Мін'юсті РФ в 2009 році, «Суд і віра» - про доленосному процесі над свідками Єгови 1999 року, і інші цікаві неустаревающей статті, кожна з яких вражає проведеними автором історичними паралелями.
Автор: Ніжний Олександр Йосипович - публіцист, дослідник історії релігій в СРСР і Росії, автор дев'ятнадцяти книг документальної і художньої прози, з 1979 р - член Спілки письменників (тоді - СРСР, тепер - Москви).
ISBN: 978-5-905187-01-8
Читати книгу / купити книгу Антисектантські руху і державний нейтралітет. Предмет дослідження: FECRIS
Автор: Филли Фотре і колектив авторів
Рік видання: 2013. Сторінок: 278
Книга, підготовлена ​​авторитетними вченими і юристами з п'яти країн Європи, присвячена FECRIS (Європейської федерації центрів з дослідження та інформування про сектантство). Як показано в виданні, FECRIS займається організацією боротьби проти нових релігійних рухів і веде діяльність, спрямовану на розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті по відношенню до релігійних меншин.
Аналізується історія FECRIS, описується її структура, ідеологія, наводяться відомості про деякі її видатних діячів. Встановлюється, що фінансування FECRIS (більш, ніж на 95%) здійснюється французьким урядом. Наводяться переконливі докази того факту, що FECRIS і її члени не можуть розглядатися в якості компетентних експертів в сфері нових релігійних рухів, так як багато організацій є членами FECRIS і їх керівники піддавалися судовому переслідуванню за наклеп на релігійні рухи.
Книга розрахована на фахівців - вчених-релігієзнавців та юристів. Вона може бути корисна державним і муніципальним службовцям, які займаються питаннями взаємодії з релігійними організаціями, а також журналістам.
Книга написана під егідою міжнародної правозахисної організації "Human Rights Without Frontiers" (Права людини без кордонів), директор Віллі Фотре.
Текст видання російською мовою підготовлений за редакцією доктора філософських наук С. І. Іваненко .
Читати книгу / купити книгу Вторгнення антікультізма в державно-конфесійні відносини в сучасній Росії
Автор: Іваненко Сергій Ігорович (доктор філософських наук, релігієзнавець)
Рік видання: 2012. Сторінок: 52
Що таке антікультізм і яким чином він виник на Заході, а потім поширився в СРСР і Російської Федерації?
Автор аналізує причини перетворення антікультізма в важливий компонент державно-конфесійних відносин в сучасній Росії, сумні результати цього процесу, пропонує заходи щодо поліпшення ситуації.
Читати книгу / купити книгу Боротьба проти сект: ідейні засади та їх неспроможність
Автор: Бертил Перссон (шведський професор порівняльного релігієзнавства, доктор теології, більше 30 років працював директором школи)
Рік видання: 2008, 2012. Сторінок: 190
Автор - відомий шведський педагог, почесний доктор наук ряду університетів. В основу книги покладено сорокарічні дослідження релігій і міжрелігійних відносин, що проводилися автором в Європі. Вона являє собою цінний - заснований виключно на документах - звід знань про феномен боротьби з сектами в сучасному суспільстві і його ідейних витоках.
Видання призначене для тих, хто цікавиться питаннями релігії, релігійної філософією, теологією, проблемами свободи совісті, а також може бути використано у викладанні курсів «Основи релігієзнавства», «Історія релігії», «Еволюція релігії в сучасному світі» та інших релігієзнавчих дисциплін, а також в курсах дисциплін, що викладаються на теологічних факультетах і відділеннях: «Канонічне право» і «Історія помісних православних церков», в інших аналогічних курсах.
Читати книгу / купити книгу звичайний антікультізм
Автор: Іваненко Сергій Ігорович (доктор філософських наук, релігієзнавець, державний радник 3-го класу)
Рік видання: 2012. Сторінок: 104
Книга розповідає про появу і розвиток антікультістского руху в Росії, його лідерах, найяскравіші епізоди переслідування релігійних меншин з використанням антіекстремістского законодавства.
Автор розглядає вплив антікультізма на державно-конфесійні відносини і пропонує заходи, що запобігають порушення прав релігійних меншин.
У книгу включені інтерв'ю з представниками релігійних організацій - об'єктів нападок антікультістов, а також з юристом Айдаром Султановим і директором центру «СОВА» Олександром Верховський.
Читати книгу / купити книгу Нові виклики свободу совісті в сучасній Росії
Автор: Елбакян Катерина Сергіївна (доктор філософських наук, професор, директор Центру релігієзнавчих досліджень «РелігіоПоліс») і колектив авторів
Рік видання: 2012. Сторінок: 168
У книзі, підготовленої на основі доповідей і виступів науковців на Міжнародній науково-практичній конференції «Нові виклики свободу совісті в сучасній Росії», що відбулася 26 червня 2012 року в Москві, розглядаються феномен антікультізма, його походження, ідейні витоки, відміну від контркультізма.
Антікультізм визначається як одне з явних проявів порушення принципів свободи совісті. В ряду подібних порушень знаходяться також і використання так званого «антіекстремістского законодавства» для обмеження законних прав віруючих ряду релігійних об'єднань, зареєстрованих Міністерством юстиції Росії.
Учасники конференції також розглянули принципи незалежної релігієзнавчої експертизи, необхідної для підготовки об'єктивних, вільних від кон'юнктурних оцінок експертних висновків.
Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться місцем релігії в сучасному суспільстві, ставленням держави з релігійними організаціями, правозастосовча практика щодо релігійних меншин.
Читати книгу / купити книгу Нові релігії в Росії: двадцять років по тому
Автор: колектив авторів
Редколегія: доктор філософських наук, професор Є.С. Елбакян (відповідальний редактор), доктор філософських наук С.І. Іваненко, доктор філософських наук, професор І.Я. Кантер, член Спілки журналістів Росії М.Н. Ситников.
Рік видання: 2013. Сторінок: 240
У книзі, підготовленої на основі доповідей і виступів науковців, юристів, державних службовців на Міжнародній науково-практичній конференції «Нові релігії в Росії: двадцять років по тому», яка відбулася 14 грудня 2012 року в Москві, розглядаються різні аспекти феномена нових релігій в Росії, критерії віднесення тих чи інших релігій до так званим «новим релігійним рухам» (НРР), питання їх типології і місце НРР в житті сучасного суспільства.
Проведене фахівцями зіставлення російського та зарубіжного дослідів методологічного вивчення нових релігій дозволило більш об'ємно розглядати цей феномен в умовах пострадянського соціуму. На думку учасників конференції, за останні два десятиліття, які можна вважати сучасним етапом присутності нових релігій в Росії, в їх діяльності відбулися помітні зміни, що дозволяють судити про основні тенденції в розвитку цього феномена.
Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться місцем нових релігій в сучасному суспільстві, ставленням держави до нових релігійними організаціями, правозастосовча практика щодо НРР.
Читати книгу / купити книгу

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация