Операція «Уран» або поворот у війні

до 70-річчя Перемоги над фашизмом
А.Л. Непомнящий (Арктида, Москва)

відео версія доповіді

10 семирічних циклів пройшло з часу операції «Уран», і в цей час можна об'єктивно поглянути на події. Звичайно, Сталінград героїчно боровся. Якби не було це операції його рано чи пізно здали б німцям, як здавали інші міста. Після операції «Уран» німці так і не оговталися, як атакуючий боксер, раптово потрапив в глибокий нокдаун, вони не змогли повернути собі ініціативу.
Поразка німців під Сталінградом стало не тільки рубіжним подією у війні, але і у всьому стратегічному підході Червоної армії. У своїх спогадах «Похід на Сталінград» генерал Дёрр, що для Німеччини битва під Сталінградом була найтяжчому поразкою в її історії, а для Росії її найбільшою перемогою.
До сих пір витоки цієї події оточують таємницею. Спробуємо розкрити цю таємницю за допомогою астрології. Сталін не довіряв своїм генералам на початку війни, особливо з літа 1942 року після трагічних поразок на Керчинский півострові і під Харковом.
10 семирічних циклів пройшло з часу операції «Уран», і в цей час можна об'єктивно поглянути на події
Семен Костянтинович Тимошенко

23 липня 1942 року був знятий з посади командувача тільки що перейменованого Сталінградського фронту Тимошенко. Причини більш ніж вагомі: за провал в наступі під Харковом у травні 42 року, наступні відступу і нарешті, оточення під Міллерово. Ця подія знакова. Тимошенко був наркомом оборони перед війною. Саме він виправив ситуацію в Фінській війні, і вона закінчилася для нас відносно вдало, але на цьому його заслуги закінчуються. На Тимошенко лежить вся відповідальність за поразки на початку війни.
І ось 1942 рік. Сталін дуже довго його не чіпав, бо не ким було його замінити. В армії не можна ставити звичайного генерала командуючим фронтом, тільки у виняткових випадках беруть командувача армією, якщо той відзначився в попередніх боях. На початку війни відрізнялися мало хто, тому вибір був невеликий. Але, незважаючи на все сказане 23 липня стало рубіжної датою. З цього часу великих котлів в Червоній армії вже не було.

З цього часу великих котлів в Червоній армії вже не було

Пошуки Сталіна нових командувачів відбилися навіть в п'єсі Корейчука «Фронт», яку Сталін відредагував влітку 42 року напередодні Сталінградської битви. Сюжет п'єси полягав в тому, що командувач фронтом генерал-лейтенант Горлов хоробрий учасник Громадянської війни, а на сьогодні відстав від життя неосвічений воєначальник, стикається з молодим добре освіченим генерал-майором Вогневим. Огнев почав війну полковником, командував дивізією, потім армією. У штабі Горлова підлабузники, підлабузники, самовдоволені хами, пияцтво. Огнев відкрито протистоїть не тільки Горлову, а всієї тенденції. За першим варіантом п'єси він самостійно розробляє свій план операції, і нікого не ставлячи до відома, здійснює її з успіхом.
Сталін відредагував цей варіант: Огнев передає свій план члену військової ради фронту, а той в Москву. План блискуче втілюється. Горлов знятий з посади, а Огнев призначений на його місце. Сталін вписав в уста члена військової ради такої монолог: «Сталін говорить, що треба сміливіше висувати на керівні посади молодих, талановитих полководців. Треба бити цих самозакоханих невігласів, замінити їх іншими: новими, молодими, талановитими, інакше можна загубити все велику справу ».

Після публікації п'єси в «Правді» 24 і 27 серпня 42-го року з'явилася несподівана реакція. 28 серпня Тимошенко надіслав телеграму: «Товаришу Сталіну, опублікована у пресі п'єса товариша Корнійчука фронт, заслуговує на особливу увагу. Ця п'єса шкодить нам цілими століттями, її потрібно вилучити, автора притягти до відповідальності, винних у зв'язку з цим слід розібрати. Тимошенко »
Як видно ця п'єса зачепила за живе не лише Тимошенко, з ганьбою вигнали з-під Сталінграда. Командувачем був даний сигнал: так як раніше воювати не можна. Цікаво, що Тимошенко на пост командувача Сталінградського фронту замінив генерал-лейтенант Гордов. Майже однофамілець героя п'єси. Через місяць був також з тріском знятий. Остаточний варіант Сталінградської стратегічної наступальної операції був затверджений 30 липня 1942 року. Саме ця дата стоїть на картах цього плану разом з підписами тодішнього начальника Генштабу Василевського і справжнього автора ідеї плану операції полковника Потапова, тобто головного оперативного управління Генштабу.
Судячи з усього ідея, зародилася під час одного з доповідей Потапова Сталіну. У Йосипа Віссаріоновича була звичка безпосередньо працювати з офіцерами Генштабу, які особисто курирували той чи інший напрямок.

Жуков у своїх мемуарах приписав собі розробку плану насправді з дозволу Ставки був присвячений в задум Сталінградської операції тільки 27 вересня 1942 року. Він пише, що 12 вересня відбулася нарада в Кремлі, на якому був присутній Василевський. Однак у записі журналу відвідувань Сталіна за 12 і 13 вересня відсутня відмітка про будь-якому відвідуванні за участю Жукова і Василевського. Перша така запис за вересень датується тільки 27 вересня.

Потапов
Потапов

Зрозуміло, що операція такого масштабу не могла бути підготовлена ​​за півтора місяці, як про це пише Жуков. З цього випливає, що Сталінградська операція або план контрнаступу «Уран» готувалася 3,5 місяці в найсуворішій таємниці. У всі деталі були присвячені тільки 3 людини - Сталін, Василевський і полковник Потапов. Частина операції була відкрита Жукову на нараді в кінці вересня. Та й то тільки частина, тому що Жуков до останнього був упевнений, що головне наступ радянської армії відбудеться під Ржевом (операція «Марс»), а під Сталінградом буде тільки відволікаючий удар.
Про те, що Жуков не знав масштабів настання під Сталінградом, говорить такий факт. На тій нараді 27 вересня Жуков і Конєв відмовилися передавати резерви Західного і Калінінського фронтів на Волгу. Тим часом, операція «Марс» - це свідома дезінформація німців, для того, щоб переконати їх, що головний удар буде проти групи армії німців «Центр». Ще в кінці липня Сталін призначив Жукова командувати річної Ржевско-Сичевський операцією і приховав, що вона є відволікає від південного напрямку. Ще більш ретельно Сталін приховав відволікаючий характер цієї операції в листопаді-грудні 1942 року.

За вказівкою Сталіна розвідка НКВД «допомогла» німцям ще за два тижні до прибуття сюди Жукова, тобто повідомила їм, що з 15 листопада саме під Ржевом буде головний удар. Це описано в мемуарах німців. Сталін так уперто до кінця розігрував вирішальне значення операції «Марс», що на десятиліття вперед всіх ввів в щире оману. Ця операція як відволікаюча зіграла одну з вирішальних значень у битві під Сталінградом. Але Жуков про це не здогадувався.
Операція «Марс» при скромних результатах відзначалася величезними втратами. Після цього Сталін зробив Жукова в фельдмаршалом Радянського Союзу. Все, в тому числі і сам Жуков, дивувалися - за що? Німці, грунтуючись на цих даних в жовтні-листопаді 1942 року перекинули на західно-московський напрямок додатково 11-у польову армію на чолі з фельдмаршалом Манштейном, яка призначалася для штурму Ленінграда. Також перекинули сюди ще 5 дивізій і 2 бригади із західної Європи з початком наступу західного і калінінського фронтів. Потім ще 10 дивізій. На цьому напрямку до 24 листопада 1942 року в районі Вітебська Гітлер тримав Манштейна і тільки зрозумів остаточно, де відбуваються головні події, відправив його під Сталінград.

Як зазначав у мемуарах колишній начальник відділу «Схід» Рейханд гелем 4 листопада 1942 року надійшло важливе донесення по лінії Амбера. У ньому говорилося: «За отриманими від довіреної особи відомостям відбулося засідання військового рада а по головуванням Сталіна, на якому були присутні 12 маршалів і генералів. Було вирішено привести все наступальні операції ще 15 листопада наскільки це дозволять погодні умови. Головні удари - від Грозного (напрямок Маздока), в районі Верхнього і Нижнього Мамона Донської області, під Воронежем, Ржевом, біля озера Ільмень і під Сталінградом ». Гітлеру про нього доповіли 7 листопада.
Насправді південно-західний фронт завдав головного удару не на своєму правому крилі у хуторів Верхній і Нижній Мамон проти італійців, а на своєму лівому крилі проти румунів. Судячи з усього, це теж частина дезінформації - до самого її початку в усі її деталі були присвячені тільки 3 людини. Так що навіть високопоставлений інформатор Амбера (швидше за все один з 12 перерахованих генералів) не дав переконливої ​​інформації про Сталінградському контрудар. Гітлер націлив компанію 1942 року на завоювання нафтоносних районів СРСР. У своєму виборі він не був вільний, на його рішення вплинули Рокфелер, які спонсорували його і Гітлер був змушений їх слухатися.
До кінця 1942 році для німецьких військ складалася позитивна картина. Створення потужної угруповання в центрі і наявність переважаючих сил на півдні не давали Гітлеру приводів для занепокоєння про східному фронті. Фюрер навіть вирішив це використовувати в особистих цілях. 7 листопада він разом в вищими генералами відправився на відпочинок в Альпи. День 19 листопада у нього пройшов спокійно. Була надрукована мова Гебельса, виголошену напередодні: «Мета на сході ясна і непохитна, радянська військова міць повинна бути повністю знищена». Тільки короткі повідомлення повідомляли про слабких радянських контрударах під Сталінградом.

Тільки короткі повідомлення повідомляли про слабких радянських контрударах під Сталінградом

Операція «Уран» розпочалася 19 листопада для військ Південно-Західного і Донського фронтів, а для Сталінградського - 21 листопада. Операція «Марс» почалася 25 листопада на наступний день після оточення під Сталінградом армії Паульсена. У чому ж полягав успіх Сталінградської операції? У тому, що для запланованого оточення створилися резерви у вигляді ще одного фронту і декількох армій. Всю цю махину танків, гармат, боєприпасів (на трьох фронтах їх було близько 8 мільйонів!), Продовольства і пального було потрібно підготувати і перекинути на ешелонах в район Сталінграда в абсолютній таємниці.
Для цього була побудована Волзька ракада (ракада з франц.яз. - прифронтова дорога) від станції Віловля (84 км від Сталінграда) до станції Свияжск (на правому березі Волги навпроти Казані). Вся лінія була, прийнята 1 листопада 1942 року. Це означало, що залізничну магістраль близько 1000 км вдалося побудувати в фантастичний термін за 6 місяців! Ніхто і ніколи не монтував в такі терміни такі залізничні колії. В результаті був здійснений поворот у війні. Операція «Уран» готувалася в обстановці абсолютної таємності - листування і телефонні переговори були заборонені, все накази передаються в усній формі тільки безпосереднім виконавцям. Всі переміщення полків, вихід на позиції тільки вночі.
Військова історія завжди вважала класичним розгром карфагенцев Ганнібалом в 216 році до н.е. римських легіонерів у містечка Канни на південному сході Італії. Через 2158 років після Канн Сталінград стане синонімом класичної операції на оточення і знищення противника. Але якщо така грандіозна операція як Сталінградська завершилася вдало, то на це повинні вказувати планетні констеляції.

Мал
Мал. 2 затемнення

І такими констеляції могли стати 2 сонячних затемнення. 12 серпня 1942 «антиросійському поле» і 4 лютого 1943 «російською поле». Ці затемнення і позначають Сталінградську битву. Саме оточення почалося і закінчилося в серединну точку між цими затемненнями - 15 і 23 листопада. Це забезпечило несподіванка і раптовість даної операції. «Ми абсолютно не мали уявлення про силу російських військ в цьому районі. Раніше тут нічого не було і раптом раптово був нанесений удар великої сили, що має вирішальне значення », - писав один з німецьких генералів.
Затемнення 12 серпня вкрай цікаве. По-перше, воно відбулося на зірці Мерак, однією із зірок Великої Ведмедиці, пов'язаної з нашою територією. По-друге, затемнення було на Хироне, що побічно вказує на антигерой Сталінградської битви - Паулюса (Ваги по Сонцю). Ще одна рідкісна констеляція була в цей час - Приап і Рази з'єдналися в одному градусі з Білої Місяцем - включився новий світлий цикл на 4 роки, що вказує на світлу минулої програму, яка після з'єднання цих планет може відродитися. У цьому градусі Зодіаку було Сонце в день битви на Куликовому полі і Бородіно, що символізує захист російської егрегора.
При накладенні на карту III Рейху це з'єднання потрапляє на Юпітер і Марс Рейху, що означає, що з цього моменту військовий авторитет фашистської Німеччини буде неухильно знижуватися аж до перемоги Радянської армії.

Рис тауквадрат до Урану
Рис тауквадрат до Урану

І нарешті, в липні на небі сформувався тауквадрат від місячних Вузлів до Урану. Весь час Сталінградської битви він буде триматися і в ключові моменти добудовуватися до хреста. Розпадеться він тільки в січні 1943 року. Надалі ми простежимо за цими констеляції.
Уран - це управитель території Водолія і одночасно так називалася ця операція, яка привела до повороту у війні. Цікаво, що Уран в серединній точці від місячних Вузлів свідчить про свободу. Не дивлячись на неймовірну стиснення від затемнень на його території Уран отримує свободу.
У гороскопі СРСР затемнення 12 серпня потрапило на Нептун, що вказує на таємницю і секретність підготовку операції. Саме після цього затемнення операція «Уран» була засекречена. А гороскопі Сталіна це затемнення встало в 5 домі гороскопа на Білу Місяць, що говорить про фатальний періоді, в кращому випадку світлому і творчому.

А гороскопі Сталіна це затемнення встало в 5 домі гороскопа на Білу Місяць, що говорить про фатальний періоді, в кращому випадку світлому і творчому

Нарешті, про Паулюса, командуючому 6-ї німецької армії. Якщо його порівняти з Василевським, то ми знайдемо у них багато спільного. Обидва народилися під знаком Терезів, обидва штабні офіцери. Паулюс був призначений командувачем 6-ю армією на початку січня 1942 року. До цього він не командував ні корпусом, ні дивізією, ні навіть полком. Останню стройову посаду він займав в 1934 році, командуючи окремим танковим батальйоном. Василевський також командував полком в 1930 році і до 1942 року був на штабній роботі. Але не дивлячись на все це один стає начальником армії, а другий начальник генштабу і координував 3 лінії фронту.

Рис Гороскоп Паулюса
Рис Гороскоп Паулюса

Фрідріх Паулюс народився 23 вересня 1890 року в 20ч07м поблизу серединної точки. Високий, підтягнутий, акуратний Паулюс незмінно носив рукавички, оскільки терпіти не міг бруду. Він двічі в день приймав ванну і переодягався, за що його уїдливо називали «благородний лорд». Може бути так позначалося вплив Сонця в градусі «чорного грифа», але також цей градус дає катастрофу після піднесення. У його гороскопі ми бачимо кілька насторожують обставин.

Перше. Викликає побоювання точна опозиція між Білою Місяцем і Вакша з Ураном на Куспид 6-12 будинків. Також тут вибудовується тауквадрат на Місяць в 9 домі. Безсумнівно, що це одна з головних змін у його гороскопі, яка позначилася на його долю. Уран, управитель 10 будинки в 6-м показує штабного працівника, якого можуть помітити і для нього настане зоряний час. Але Вакша тут показує, що все закінчиться абсурдом, навіть ув'язненням, в'язницею (Біла Місяць в 12 будинку) за кордоном (Місяць у 9 будинку).
Друге. Біла Луна в 23-м руйнівному градусі Овна в «німецькому поле». З одного боку він поклав початок руйнування німецької держави. Але з іншого боку це руйнування злочинницькій країни, побудованої на сатанинської ідеології.
Третє. Ще одна фатальна конфігурація, яка розташувалася на колишньої опозиції - це носилки (з опозицією Хирона - Місяць з Юпітером). Кармічні аспекти між ними дають скутість і пригніченість, висновок, а зірка Гиеди на його Юпітері говорить про те, що під його керівництвом замерзнуть і загинуть сотні тисяч людей.
Четверте. Сонце в руйнівному 1 градусі Терезів. Це колективний градус людства, пов'язаний з судом і засудженням. Дійсно, Паулюс знаходився в ув'язненні як полонений 10 років до 1953 року.
І нарешті, четверте. Чорна Місяць знаходиться в 4 домі гороскопа, що говорить про негативну карму роду або про те, що його зрадять на батьківщині. Дійсно, Гітлер заборонив йому капітулювати, і присвоїв йому звання фельдмаршала в надії, що те накладе на себе руки. До того ж, якщо врахувати, що народився в серединну точку і Місячні Вузли знаходяться на горизонтальній осі гороскопу, то затемнення стане для нього проявником і розплатою за минулі гріхи.

Тепер звернемося до затемнень. Сонячне затемнення 12 серпня сталося на Чорній Місяці Паулюса в 4 будинку в 19 гр. Льва, а наступне відбулося в опозиції в 16 гр Водолія в 10м будинку, тим самим відзначивши оточення і ліквідацію угруповання німців. Затемнення на Чорній Місяці вважається дуже важким - зрада на батьківщині. Гітлер - Телець, є в свою чергу 8-м знаком, згубником для Терезів.

Гітлер - Телець, є в свою чергу 8-м знаком, згубником для Терезів

А тепер Василевський. Сталін відправів его коордінуваті 3 фронту під Сталінградом. Тільки він, один з усіх знав про справжнього мету операции. З цією місією як представник Ставки ВІН пробудити там до залишкового оточення. На жаль, ми знаємо только космограму Василевська - 30 вересня 1895 року. Можна пріпустіті, что его Місяць знаходиться в російській поле. Тоді Асцендент потрапляє в знак Діви. При цьом Сонце знаходиться в точній з'єднанні з Вакша. Така людина повинна займати золоту середину. Якщо він буде рватися вгору, до вершини влади, то його чекає фіаско. Він може отримати високі пости, якщо не буде їх бажати. 26 червня 1942 він призначений начальником генштабу. Перед цим Сталін показав йому компрометує лист, де були перераховані його недоліки, говорилося, що він не може бути на такій посаді. Коли Сталін запитав, що той з цього приводу думає, то Василевський відповів, що це правда. Він всіляко опирався цьому призначенню. Однак він був призначений на цю посаду і за рік пройшов шлях від генерала-лейтенанта до маршала.
Василевський по характером не стройової генерал, був єдиний, хто був присвячений повністю в цю операцію. Рокосовського, коли він приїхав для ув'язки дій фронтів на командний пункт південно-західного фронту, обурило, що начальник генштабу фактично командує фронтом. Але він не здогадувався про масштаби операції. Цього не знав сам командувач фронтом Латутін.
Цікаво подивитися транзитну ситуацію на початок контрудару 19-21 листопада для гороскопу Василевського. У ці дні Чорна Місяць встає в точну опозицію до Білої Місяці. А транзитна Біла Місяць проходить за Сонцем з Вакша, замикаючи тауквадрат. Все це зберігається на протязі місяця, коли армія Паулюса була оточена.
У назві фронтів теж закладений елемент секретності. Сталін так всіх заплутав назвами, що й зараз не просто розібратися. У липні 1942 року величезний простір від вигину Дону до Цимлянського було довірено одному фронту. У серпні фронт був розділений надвоє, хоча два фронти очолював один чоловік, Єременко. Тільки у вересні з появою Рокоссовського поділ фронтів отримало реальне втілення. Але з 31 жовтня з'являється третій фронт, що вказує на формування операції «Уран».
Василевський пише, що з метою збереження таємниці створення третього фронту було віднесено на кінець жовтня. Так цілий фронт був оформлений за 2 тижні до настання. Це вказує на поступове, потайне нарощування сили. І ось, 19-21 листопада було завдано удар страшної сили з трьох сторін. Головну роль в цій операції зіграли південно-західний і сталінградські фронти, що займали позиції проти флангів угруповання німців.
В цілому план операції «Уран» був простий. Від ділянок прориву на річці Дон на північ від Сталінграда і від ланцюжка озер на південь від міста армії розходилися віялом, утворюючи зовнішній і внутрішній фронти оточення. Середину віяла утворювали володіли найбільш пробивною силою танкові і механізовані корпуси. Вони повинні були першими прорватися назустріч один одному. Надію на швидке завершення операції давав той факт, що на флангах армії Паулюса були румунські війська, які не відрізнялися стійкістю. Донський фронт виконував завдання сковування навколишнього противника і наступав своїм правим крилом з обмеженими цілями.
«Шліть приймальника за отриманням хутряних рукавичок» - така телефонограма була розіслана в 5-ту танкову армію. Це означало атаку піхотою 19 листопада в 8.50. Саме в цей час фронти перейшли в наступ. Цей день став днем ​​свята артилерії.

Цей день став днем ​​свята артилерії

Ця війна особлива, її треба розглядати як битву світлого і темного початку. Тому при розгляді астрологічної карти ми звертаємо насамперед увагу на показали добра і зла. 8.50 - це був 3й сонячний день. Для елективного гороскопу важливий саме сонячний день. 3-й день - день Аша Вахішта, день стихії Вогню, яка була створена першою і так не була сплюндрована Ангроманью. Також цей сонячний день присвячений Аірьемону - водієві арійських народів, тобто безпосередньо пов'язаний з російським егрегор.

На момент початку операції «Уран» на небі сформувався фатальний хрест за участю Урана, місячних Вузлів, Хирона, Сонця і Венери. В цілому цей хрест тримався весь час проведення операції. В цей час Уран перебував найближче від Сонця і його можна було побачити в бінокль. О 12 годині ночі Уран як зірочка 8-величини висів над головами воїнів.
Сонце знаходилося в кінці Скорпіона в спалених Шляхи, а до кінця операції перейшло в початок Стрільця - Алмазний Шлях або Дорогу Життя. Цей знак в кращому випадку дає захист і підтримку світлого егрегора. На це вказує аспект септіль від Білої Місяця до Сонця. Причому транзитна Венера і Сонця були точно на Десцендент гороскопу III Рейху. Ця операція символізувала активізацію його ворогів. У гороскопі СРСР Сонце з Венерою зачіпають Білу Місяць. Біла Луна в цей час мала аспекти до трьох далеких планет - з'єднання з Нептуном, секстіль з Плутоном і тригон до Урану, а також робила септіль до Сонця і Венери. Все це говорить про рідкісну вдалою для світлих сил констеляції.
У той же час Чорна Місяць перебувала в жовтих (ундіцільних) аспектах до Нептуну, Хирону, Юпітеру. Також вона була в опозиції до Азе, що послаблювало їх обидві.
На висхідній Вузлі, символі еволюційних задач перебувала зірка Великої Ведмедиці (зв'язок з арійським егрегор) Фекда. І нарешті Юпітер робить Тригональна аспекти до Сонця і Венери, що говорить про великі почесті і нагороди вже найближчим часом тих, хто встав на світлий шлях.

Операція була завершена за 4 дні. В результаті 23 листопада в 16.00 Південно-Західний і Сталінградський фронти міцно з'єдналися в районі клаптями і Радянського, замкнувши кільце оточення. У перші дні Паулюс наполегливо домагався дозволу вирватися з кільця і ​​залишити Сталінград, але Гітлер наказав триматися до кінця, сподіваючись розблокувати оточене угруповання. Виявилося, що Радянська армія оточила 330 000 чоловік. Це набагато більше, ніж розраховували наші воєначальники. Передбачалося оточити 90-120 тисяч німців. Тому ліквідація угруповання так затягнулася. Само по собі оточення такий великий угруповання не означало їх миттєве знищення. Більш того, мали до осені 1942 року прецеденти оточення фашистів частинами Червоної Армії демонстрували високу стійкість супротивника до потрапляння в котел.
Але на цей раз все було не так. Німці не могли перекинути танки з центрального фронту, тому що вони були задіяні в операції «Марс». Операція по деблокада називалася «Зимова гроза» і її вже готував фельдмаршал Манштейн. Але на деблокаду вирушила угруповання німецьких військ. Але це сталося тільки 12 грудня. 14 грудня на її шляху не було нікого, крім розрізнених частин і 4-го механізованого корпусу. Це був один з тих випадків, коли за крилатим висловом Черчіля «доля багатьох залежала від небагатьох».
У командира 4-го корпусу Зольского не було права на помилку. Він повинен битися, затримуючи німців якомога довше до зосередження головних сил 2-ї гвардійської армії. Битва тривала 5 днів і час було виграно.

Битва тривала 5 днів і час було виграно

Якщо подивитися на елективний гороскоп цієї битви 12 грудня 1942 року, то видно що Марс з Змієносця замикає основний хрест з планет в період 12-18 грудня. Для нас найбільша небезпека була 12-15 грудня, коли Марс проходив Спалений Шлях.
Тут звичайно борються люди вищого зодіаку. Якщо накласти карту генерал-майора Зольского (22 березня 1897 20.00 Москва) на карту битви, то видно сильний Змієносець (Місяць, Уран, Сатурн). Весь транзитний хрест включився через цей знак. Генерал Ехард Хаус народився 8 січня 1889 р в Австрії - командир 6й німецької дивізії. Він бився з військом Зольского і повинен був деблокувати Паулюса. Він теж мав вищий зодіак в космограмме - Пегас (Марс 30гр Водолія і Венера 2 гр Риб). Він також на це з'єднання замкнув весь хрест. Змієносець переміг Пегаса і деблокади провалилася. Після цього дні армії Паулюса були полічені.

Подальшу завдання зі знищення противника Ставка поклала на генерала-лейтенанта Рокосовського. Після оточення німців на Волзі Червона Армія різко змінилася. Навіть форма змінилася, від царської армії повернулися погони. Але головне - після цього ми тільки наступали.

************************************************** ***************************
додатково
полководці перемоги
«ПРАВДА СТАЛІНГРАДСЬКОЇ БИТВИ» (фальсифікаторам історії Сталінградської битви)
************************************************** ***************************

  • Взаємозв'язок зороастрийских свят з датами Великої Вітчизняної війни
  • Астральна битва 1941-45 рр. Операція Багратіон.
  • Містерії Блокади Ленінграда.
  • Битва за Москву
  • Все, в тому числі і сам Жуков, дивувалися - за що?
    У чому ж полягав успіх Сталінградської операції?
    Навигация сайта
    Новости
    Реклама
    Панель управления
    Информация