Опитування, чий це прапор.

Хм, проведемо може інше опитування, типу: а у кого сусіди поцупили свій авквафреш?Повідомлення проходить перевірку модератором.

А кaцaпи не знають від куди взявся їх прапор? Як Петруха Перший ненавидів все кaцaпское привіз вподобану йому цяцьку їх поїздки по Голландії? (Де пробував приховувати, що він кaцaп, соромився дуже)
А Український прапор до Автрії не має відношення ніякого. Кольори нашого прапора це кольори князів Київської Русі, кольору варягів (з Wieringen, від куди вони прийшли)

Розпорядник писал (а) у відповідь на:Це біло-блакитний-червоний тріколорРозпорядник писал (а) у відповідь на:
Це біло-блакитний-червоний тріколор.У Росії в середині синійІгор Де Тройкін 3 писал (а) у відповідь на:

> Це біло-блакитний-червоний тріколор.У Росії в середині синій


Не зовсім так - 2 десятиліття тому Росія мала саме такий прапор.
Але, по суті - яке має значення: прапор Азаніїн або Росії, Нижньої Австрії чи України? ..
Наш прапор колись взагалі використовувався як емблема яхтклубу ...
Не зовсім так - 2 десятиліття тому Росія мала саме такий прапор Прошу вибачення, дубль. Steppenwolf писал (а) у відповідь на:

детальніше можна? Коли це у Київських князів синьо жовті кольори були? Steppenwolf писал (а) у відповідь на:

> А кaцaпи не знають від куди взявся їх прапор? Як Петруха Перший ненавидів все кaцaпское привіз вподобану йому цяцьку їх поїздки по Голландії?

До речі а питання вельми цікавий, офіційне трактування так і свідчить, що історію створення російського триколора притягли за вуха ... А по суті грубо перероблений голландський прапор ... Мозгов вистачило тільки на те, щоб кольори місцями поміняти ... Або я помиляюся? До речі а питання вельми цікавий, офіційне трактування так і свідчить, що історію створення російського триколора притягли за вуха Moren писал (а) у відповідь на:

> До речі а питання вельми цікавий, офіційне трактування так і свідчить, що історію створення російського триколора притягли за вуха ... А по суті грубо перероблений голландський прапор ... Мозгов вистачило тільки на те, щоб кольори місцями поміняти ... Або я помиляюся ?

До другої половини XVII століття про прапори в Росії нічого не відомо, за винятком зображення корабля «Фредерік», на якому в 1636 році в Персію відправився російський посланник Олексій Савін Романчук спільно з голштинским посольством [15].
Різні варіанти виникнення прапора можна простежити тільки з часів царя Олексія Михайловича, коли в 1668 році був побудований перший російський військовий корабель «Орел».Влітку 1667 командир будується корабля фон Зведено подав царю «Розпис, що ще треба до корабельному будові, опречь того, що нині куплено за морем», в якій просив відпустити киндяків (тканину) на виготовлення прапорів, при цьому уточнював, що «а квітами ті всі киндяків як великий государ вкаже, тільки на кораблях буває, якого держави корабель, тієї держави буває прапор »[16] [17] (за іншими джерелами, голландський інженер Давид Бутлер [18]; згідно з іншими джерелами [19] - О. Бутлер), який керував будівництвом корабля, звернувся до Боярськоїой думи з проханням «... випросити у Його Царської Величності веління: який, як того є звичай у інших держав, підняти на кораблі прапор» [19]).
З цієї нагоди для царя Олексія Михайловича було підготовлено «Письмо про зачінаніі знак і прапорів або прапорів», де були наведені зображення знаки біблійних 12-ти колін Ізраїлевих, а також прапори морських держав того часу - Великобританії, Данії, Швеції і Нідерландів [20] .


1693

Artem_01 писал (а) у відповідь на:
Цікаво що у київських князів були стяги .Так вони і залишилися.
Словник української мови
Академічний тлумачний словник
Тлумачення, значення слова «стяг»:
СТЯГ, а, чол., Уроч.Ті самє, что прапор.Ось я про це і пишу, нічого свого ... Ніякої історії, ніяких традицій ... Все тільки чесно скомунізженное ...Artem_01 писал (а) у відповідь на:

Прапор, як засіб сигналізації, відомий з античних часів.Перші давньоруські прапори, як і перші прапори інших народів давнини, були досить простими: довгі жердини, до яких прикріплювалися гілки дерев, пучки трав, кінські хвости - в літописах вони називалися «чубчиком стяговою».Стародавні стяги були у великій пошані на Русі ще за часів Старої Віри, а після введення християнства вони прикрашалися образом Ісуса Христа, який був привнесений на Русь греками разом з християнською вірою.Слов'яни, за словами М. Карамзіна, шанували свої прапори і вірили, що у воєнний час вони священніші всіх кумирів!Стяги спочатку возили разом зі зброєю, перед боєм ставили на узвишші, щоб кожен вояк бачив їх.Літописи зберегли такі вирази: «наволоч стяги» - прикріпити їх до жердинах, а також «поставиш стязи» або «стояти стязи» - це значить, що військо стоїть готове до бою.Збити (перевернути) прапори ворога - означало зігнати його з поля бою, повністю знищити.
У стародавні часи колір мав державне значення, в першу чергу, на військових прапорах-прапорах, печатках і гербах.Форма, зображення, колір прапора не змінювалися, поки зберігалася Стара Віра в народі, оскільки неможливо було волею окремих людей змінювати народну святиню, якій поклонялися з вірою, як образу Бога.Ця ідея святості військового прапора перейшла і в християнську епоху: на зміну слов'янським символам - дерева життя, тотемним тваринам приходять нові - зображення Ісуса, Георгія Побідоносця, Миколи Чудотворця і т.д.
Історичні джерела донесли до нас досить скупі відомості про квіти прапорів Руській Землі.Наприклад, «Слово о полку Ігоревім» згадує «чрвлен стяг», «білого хоругву», «чрвлена чубчик».На думку зарубіжного історика Р. Климкевич, «прапор Руській землі було червоним із золотим тризубом або двузубцем того чи іншого князя».Які ж кольору часто мали руські знамена?В ході дослідження з'ясувалося, що «в числі древніх російських державних кольорів були синій, блакитний, блакитний, помаранчевий, жовтий».Як бачимо, поєднання жовто-блакитних кольорів, які були в широкому вжитку у народів, що заселяли сучасні українські землі, має глибоке коріння.За свідченням хроніки Зіморовича (відома з середини XVII століття), тільки що заснованому місту Львову (1256 г.) надається герб, на якому зображується золотий лев на блакитному тлі.Ці ж кольори поєднували на знаках Руського воєводства за часів Речі Посполитої, а також на землях Закарпаття.Принагідно зауважимо, що прапори повсюдно проводилися, як правило, згідно квітам герба тієї чи іншої землі, країни.
Тому, коли Європою в середині ХIX століття прокотилася хвиля національних пробуджень, питання про прапор в Україні зважився без особливих суперечок - їм стало золотисто-синій прапор: золотий зверху, синій знизу.У період же національних революцій 1917-1921 рр.цей стяг був затверджений і в Західній і в Великій Україні.Але, за часів правління гетьмана П.Скоропадського, з метою створити відміну від держави УНР, прапор України був перевернутий: синє вгорі, золоте внизу.А тепер згадайте, дорогі друзі, що у наших предків означало здиблене (перевернуте) прапор, для цього поверніться на три абзаци вище.
Крім того, як ми згадали, кольору були пов'язані з релігійними поглядами Слов'ян і обидва кольору - золотий і синій, несуть духовний, священний сенс.Золотий - колір Даждьбога, колір нашого небесного Діда, означає вишній, Божественний світ, чоловіче начало.Синій - колір Богині води Дани, означає нижній світ, світ Предків, жіноче начало.І про Тризубі.

Зображення Триглава в древніх поселеннях слов'ян свідчать про те, що він з'явився задовго до князів Рюриковичів і був (як символи влади) знаком родових старійшин або племінних вождів.І це чистісінька правда, але не дивлячись на цей факт, у світовій історії він дійсно закріпився, як родовий знак династії Київських князів Рюриковичів.Так, на малюнку відомої болгарської рукописи «Хроніка Манасії» (XIV ст.) Зображені дружинники великого князя київського Святослава (битва під Доростолом) з прапорами, живці яких вінчали Триглавом.Крім того, зображення цього символу використовувалося на друку Святослава Ігоревича (загинув у 972 р), де чітко вималюваний княжий знак у вигляді «Ш» -тріглава, відомий нам сьогодні, як знак Рюриковичів.Згодом цей знак карбувався і на срібних монетах великого князя київського Володимира Святославовича (980 - 1015 рр.).
Існує близько сорока версій, що пояснюють походження Триглава.
Слов'яни дотримуються тієї, що Триглав - це символ триєдності Всесвіту: Нави, Яви і Прави, тобто світу Богів, нащадків і Предків.Виявляється Триглав ликами трьох Богів, які є іпостасями трьох станів Всесвіту: творіння, творення і руйнування.
Божественних Триглава існує декілька:
Рід, Сварог, Лада;
Сварог, Дажбог, Велес;
Сварог, Перун, Світовид;
Стрибог, Велес, Макошь.
Крім того, символ Триглава відображає в собі ідею сім'ї-роду: права глава - батько, ліва - мати, серединна - дитя.Не зайвим буде сказати, що Триглав, саме як духовний символ, існує у багатьох народів: греків, персів, індусів, гіксосів і інших.
Після падіння Руській Землі і поділу її земель між Литвою і Польщею, знак Триглава зник на кілька століть з геральдики, а ось в листопаді 1917 р Центральна Рада проголосила Українську Народну Республіку і повернула цей символ до життя.М. Грушевський виступив з пропозицією прийняти в якості герба УНР знак князівської влади часів Київської Русі - Триглав.Мотивував він це тим, що «Українська народна республіка, ставши наново державою самостійною, незалежною, повинна вибирати собі і державний герб ..., найприродніше для неї звернутися до тих старих державним знакам або гербів, які приймалися нею в старовину».Символом української державності залишався він і за часів гетьманщини П. Скоропадського та Директорії, використовувався також на грошових знаках, після 22 січня 1919 року, коли об'єдналися УНР і ЗУНР, Триглав стає загальним гербом для об'єднаної держави галичан і наддніпрянців.Пізніше, в 20-40-х роках XX ст., Триглав, як символ, використовували різні політичні організації Західної України;в 60-і роки Триглав, під назвою Трісутье, став духовним символом громад українських рідновірів в діаспорі.
Повернутися до списку тем
Хм, проведемо може інше опитування, типу: а у кого сусіди поцупили свій авквафреш?
А кaцaпи не знають від куди взявся їх прапор?
Як Петруха Перший ненавидів все кaцaпское привіз вподобану йому цяцьку їх поїздки по Голландії?
Але, по суті - яке має значення: прапор Азаніїн або Росії, Нижньої Австрії чи України?
Коли це у Київських князів синьо жовті кольори були?
Як Петруха Перший ненавидів все кaцaпское привіз вподобану йому цяцьку їх поїздки по Голландії?
Або я помиляюся?
Або я помиляюся ?
Які ж кольору часто мали руські знамена?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация