Оренда нерухомості в Дніпропетровську і інших великих містах України в умовах кризи.

ВПЛИВ КРИЗИ НА РИНОК НЕРУХОМОСТІ

Оренда нерухомості в Дніпропетровську та інших великих містах України в умовах кризи.

Фінансово-економічна криза дуже сильно вплинув на ринок комерційної нерухомості Фінансово-економічна криза дуже сильно вплинув на ринок комерційної нерухомості. Криза торкнулася не тільки девелоперських компаній, будівельних корпорацій, агентств, які надають послуги управління та експлуатації нерухомості, так і торгових мереж внутрішнього і міжнародного рівня. Сьогодні дуже сприятливий момент для орендарів комерційної нерухомості. Економічна криза послужив результатом зниження орендних ставок як для торгових площ, так і для офісних приміщень України.

По-перше, орендні ставки на порядок знизилися і така тенденція триває вже не один рік.

По-друге, у зв'язку з кризою кількість операторів ринку нерухомості зменшилася, отже, орендарів стало набагато менше і у орендодавців тепер не такий багатий вибір як раніше.

Сім років тому орендодавець диктував умови оренди, вибирав орендаря з великої кількості претендентів на що здається в оренду приміщення, більш того, міг влаштовувати конкурс по орендній платі. Орендодавці просто процвітали на ринку нерухомості і навіть не підозрювали про майбутні зміни не в кращу для них бік. Сьогодні ситуація змінилася і влада виявилася в руках орендарів, тепер саме орендарі диктують умови оренди, а також продажу нерухомості. Так що орендодавці змушені пристосовуватися під орендарів і пропонувати більш вигідні умови для оренди офісів в Дніпропетровську та інших великих містах або продажу нежитлових приміщень. Або розвиватися і робити свою нерухомість більш привабливою для орендарів і покупців, відповідно, утримувати позиції в умовах кризи.

Які вигоди стали пропонувати орендодавці Які вигоди стали пропонувати орендодавці?

Більш низька орендна плата і плата за експлуатаційні витрати, розміщення всіляких рекламних площин на безкоштовній основі, канікули по орендній платі, наприклад, перші один, два, три місяці оренди орендар не сплачує. Також орендодавець став приділяти час рекламі торгових і офісних об'єктів нерухомості, більше того, за свій рахунок, абсолютно не навантажуючи орендарів додатковими витратами. Але навіть в таких вигідних умовах орендного ринку далеко не всі орендарі виживають і в кінцевому рахунку змушені закритися і покинути простори бізнесу.

Помилка в тексті?Виділіть і натисніть Ctrl + Enter!

Які вигоди стали пропонувати орендодавці?
Помилка в тексті?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация