Орігамі з паперу літаки літають для початківців

  1. Потрібно мати на увазі
  2. прості варіанти
  3. складні варіанти
  4. висновок

Складання всіляких літачків в різних техніках паперкрафтінга - один з найбільш захоплюючих способів провести час разом з дитиною. А скільки можливостей для творчості! Літальні апарати можна розмальовувати фломастерами і фарбами, підвішувати під стелею в кімнаті, влаштовувати авіаційні війни. У техніці орігамі з паперу, літаки виходять верткими, стійкими і реалістичними. Виявляється, однією простою моделлю, яку ви освоїли ще в школі, вибір не обмежується.

Виявляється, однією простою моделлю, яку ви освоїли ще в школі, вибір не обмежується

У цій статті ми розберемося, як зробити літаки орігамі, адже з паперу можна зібрати як елементарні, так і складні види літальної техніки.

Потрібно мати на увазі

Перед тим як почати робити орігамі літачок з паперу, ознайомтеся з наступними рекомендаціями:

  • Для великої вироби беріть щільний паперовий лист.
  • Дрібні деталі виготовляйте з тонких листів.
  • Використовуйте металеву лінійку і канцелярський ніж, щоб зрізи і згини були рівними.
  • Для склеювання використовуйте прозорі види клею.
  • Слідкуйте за точністю виконання роботи, дотримуйтесь симетрію, згини і зрізи робіть рівними.

Зверніть увагу! Кращий політ забезпечується великою площею крил, а загнуті крила покращують аеродинамічні властивості. Запускати літачок потрібно вгору під кутом близько 40-45 градусів.

Тепер можна приступати до створення літаків орігамі: схеми складання з паперу представлені нижче.

прості варіанти

Починаємо майструвати літак орігамі з паперу. Схема кожної моделі представлена ​​детально і зрозуміло. Більшість з наступних дванадцяти моделей збере навіть дитина, крок за кроком слідуючи за інструкцією або повторюючи за дорослим. Спочатку потренуйтеся на елементарних видах авіатехніки, потім переходите до моделей, які вимагають більше уважності та посидючості.

Зверніть увагу! Пунктиром на всіх схемах відзначені лінії згину. За ним потрібно складати листок, щоб попередньо намітити місця, де буде формуватися подальше згинання листа.

  1. Глайдер або стріла - найпростіший вид орігамі літаків з паперу, літаючих досить непогано на невеликі відстані. Глайдер вміє складати кожна дитина, починаючи з дитсадівського віку.

Перший спосіб - базова модель глайдера з гострим носом. Якщо навчитися правильно його запускати, буде літати досить довго і плавно.

Тупоносий варіант - Стріла має гарну дальністю ковзання по повітрю.

  1. Планер дуже схожий на попередню модель зовні, але збирати його потрібно по-іншому. За десять кроків, описаних на фото нижче, ви отримаєте літак, який буде робити в повітрі петлі (для цього треба запустити його вертикально вгору). При горизонтальному запуску планер плавно рухається вперед. А якщо направити його приблизно під 30 градусів вгору, то зробить коло.
  2. Ще один вид авіаційної техніки, доступний для виготовлення новачкові, - це ширококрилі параплан Силці. Він рухається в повітрі повільно, але далеко і красиво.
  3. А ось схема збірки орігамі з паперу літака, який довго літає. Цікава модель з підтримуючими передніми крилами. Завдяки їм, ніс не завалює всю конструкцію, літак летить швидко, довгий час може перебувати в повітрі, плавно ковзаючи.
  4. Ще одна тупоноса різновид літального апарату - Дельта. Планує повільно, але добре, Дельта дуже стабільний.
  5. Доступні види орігамі з паперу для початківців - літаки, що перевозять людей і вантажі. Наприклад, ось такий пасажирський корабель, на бортах якого можна намалювати ілюмінатори і навіть людей всередині. Якщо запускати його з відчутною висоти, лайнер красиво планує вниз.
  6. Гомез - військовий винищувач елементарної, але дуже збалансованою конструкції, що забезпечує швидкий тривалий політ.
  7. Локдом дає довгий, стрімке ковзання, його прикраса - незвичайна конструкція носової частини.
  8. Триплан - схема складання схожа на попередню модель, але тут інакше робиться ніс.
  9. Трохи складніша варіація літаючої техніки - гостроносий «комар» Голка. Ребра на крилах дозволяють йому летіти досить далеко.
  10. Хоук - масивний, незвичайний, збирається ще складніше, однак, в повітрі поводиться заурядно, не показуючи ніяких особливих результатів.
  11. Остання модель в ряду простих літальних апаратів - Літтл Ніки. Загнуті підкрилки дозволяють розвинути високу швидкість, відмінну стійкість і маневреність.

складні варіанти

Набивши руку на попередніх дванадцяти моделях, можна звернути свою увагу на орігамі з паперу літаки для трюків різного ступеня складності. Тут починається справжній рай для любителів майструвати складну літальну техніку.

  1. Перший трюкових суперлітак, який варто навчитися складати. Доведеться поламати голову і попрацювати, але результат перевершить всі очікування. Запускати його краще на вулиці або в просторому приміщенні. Запустіть рівно горизонтально і він буде крутити петлі. Вертикальний зліт дозволить здійснювати кола в повітрі. Якщо ви експериментуєте з цим дивом техніки на вулиці, краще запускайте його проти напряму вітру. Схема складання поетапно зображена на фото.
  2. Чудовий російський МіГ-29, який не просто літає, а пікірує. Зібрати його не так просто, а розібратися допоможе детальна відеоінструкція.
  3. Винищувальний бомбардувальник F-16 має хороший рівень аеродинамічних властивостей і здатний зробити невеликий бойовий виліт. Щоб його побудувати, знадобиться папір А4 і фломастери для нанесення реалістичного захисного розфарбувати.
  4. Справжній літаючий танк - Конкорд. Незважаючи на грізний і могутній зовнішній вигляд, володіє витонченим ковзанням і м'яким приземленням. Запускайте Конкорд так, щоб він міг злетіти відразу паралельно землі, сильно його кидати не потрібно.
  5. Незвичайний літаючий літак з оригінальною формою крил. Складати його потрібно дуже уважно, оскільки тут важливо домогтися ідеальної симетрії. Його трюк - петлі в повітрі, якщо запуск був проведений з великою силою по напряму вгору. (Http://iz-bumagi.com/bumazhnye-samoletiki/super-krylo-origami)
  6. Американський бомбардувальник-невидимка Стелс виглядає як справжній, але, на жаль, не літає. Зате може послужити прикрасою колекції бомбардувальників, особливо якщо зробити його з кольорового матеріалу або покрити фарбою після виготовлення.
  7. Давайте подивимося, як змайструвати в техніці орігамі винищувальний бомбардувальник, здатний довго літати, долаючи значні відстані.

Давайте подивимося, як змайструвати в техніці орігамі винищувальний бомбардувальник, здатний довго літати, долаючи значні відстані

Нижче представлена ​​докладна інструкція з картинками:

  • Візьміть кольоровий аркуш формату А4. Чим тонше листок, тим вище дальність польоту.
  • Сформуйте згин по центру уздовж довгої сторони.
  • Зігніть заготовку навпіл в довжину.
  • Зігніть і ретельно пропрасуйте один куточок.
  • Те ж саме повторіть з другим кутом.
  • Поверніть куточки ще раз вдвічі і притисніть згини кишеньками.
  • Кожен кут розкрийте і складіть всередину, щоб з двох сторін вийшло два ромба.
  • Загорніть кути всередину, закривши кишеньки.
  • Зігніть верхні частини кутів, як показано на малюнку.
  • Так само відверніть кути з іншого боку.
  • Знову відкрийте кишеньки, відігнувши частини з одного і з іншого боку.
  • Складіть конструкцію по початкової лінії згину.
  • Накресліть лінію довжиною приблизно 2.5 см від нижнього краю аркуша.
  • Зігніть по намальованій лінії два крила.
  • Намалюйте ще одну лінію на кожному крилі, як показано на фото.
  • Зігніть обидва крила - це будуть елементи стійкості літального апарату.
  • Зробіть закрилки, щоб збільшити дальність польотів і додати стійкість вертикальних елементів крил.

Зробіть закрилки, щоб збільшити дальність польотів і додати стійкість вертикальних елементів крил

  1. І наостанок самий нестандартний варіант під назвою Муха. Ця модель має незвичайну форму, схожу на космічний об'єкт, вона крутиться і робить петлі, а потім повертається до господаря. Уважно читайте схемою і постарайтеся досягти ідеальної симетрії. Завдання не найлегше, але здійсненне. http://iz-bumagi.com/bumazhnye-samoletiki/samolet-muha-iz-bumagi

висновок

Розібратися, як робити літачки орігамі з паперу, нескладно: при наявності докладних схем і відеоінструкцій, навіть початківець конструктор впорається з цією цікавою роботою. Освоївши варіанти простіше, пізніше ви можете навчитися виготовляти справжні витвори мистецтва і придумувати власні цікаві моделі. Бажаємо вам розширення вашого авіапарку і вдалих довгих вильотів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация