оскаржити акт податкової, скарга на податковий акт, акт податкової, акт податкової перевірки, акт виїзної податкової, акт виїзної податкової перевірки, заперечення на акт податкової, акти податкових органів та дії, оскарження актів податкових органів дій

ЗАУВАЖЕННЯ НА АКТ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ: заперечення на акт податкової перевірки, зразок відповіді на акт податкової перевірки, висловити свої зауваження до акта податкової перевірки

Податкова склала акт перевірки, з яким Ви не згодні?

Ми допоможемо Вам підготувати зауваження на акт податкової перевірки!

Ми допоможемо Вам підготувати зауваження на акт податкової перевірки

Податковий кодекс України наділяє державні фіскальні органи правами на здійснення контролюючих і перевіряючих дій щодо суб'єктів господарювання шляхом здійснення виїзних, документальних, запланованих, незапланованих та інших видів перевірок.

Болючим питанням для підприємців є суперечки з органами Державної фіскальної служби. Позиція податківців в таких суперечках часто грунтується на власному тлумаченні тих чи інших законодавчих норм, а тому далеко не завжди може вважатися обґрунтованою.

Акт податкової перевірки досить часто містить дані, які мають вкрай важливе значення для платника податків (наприклад, визнання угоди нікчемною, встановлення факту відсутності реальних можливостей для здійснення господарських операцій і т.д.). Крім того, дані такого акта можуть стати підставою для порушення кримінальної справи відносно керівника підприємства.

В результаті, для суб'єктів господарювання залишається актуальним питання про те, як правильно реагувати на складання акту податкової перевірки і чи можливо оскаржити акт податкової перевірки?

Слід звернути увагу, що оскарження акту податкової перевірки неможливо, оскільки згідно наказу ДПАУ від 22.12.2010 № 984 акт - це службовий документ, який підтверджує факт проведення перевірки і є носієм доказової інформації про виявлення порушень, що також підтверджується судовою практикою. У більшості випадків суди відмовляють у відкритті провадження або закривають виробництва за клопотаннями ДПС при спробі платника податків оскаржити податковий акт в судовому порядку.

У зв'язку з цим оскарженню підлягає саме податкове повідомлення-рішення ( як оскаржити ППР ), Винесене за результатами проведення податкової перевірки .

У той же час, існує ряд можливостей захисту прав і законних інтересів платника податків в існуючій ситуації.

Будемо раді Вам допомогти спокійно пройти податкову перевірку і, при необхідності,

погтовіть заперечення на Акт податкової перевірки!

З повагою до Вас і Вашого бізнесу!

Дивіться також:

- супровід податкових перевірок

- оскарження податкового повідомлення-рішення

- оскарження податкового повідомлення-рішення в адмін. порядку

- оскарження податкового повідомлення-рішення в суді

- оскарження податкового повідомлення-рішення в суді

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ "ОСКАРЖЕННЯ АКТУ ПОДАТКОВОЇ" або ЯК ПІДГОТУВАТИ ЗАУВАЖЕННЯ НА АКТ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ

«Оскарження акту податкової» в порядку, передбаченому Податковим кодексом.

Сьогодні Податковий кодекс України передбачає тільки один інструмент оскарження висновків акту податкової перевірки - це підготовка і подача заперечень до нього в порядку пункту 86.7. Податкового кодексу. Причому шляхом таких заперечень можуть бути оскаржені не тільки висновки перевірки, але факти і дані, викладені в акті або довідці (складається при відсутності порушень) за результатами перевірки. Звичайно, такий інструмент малоефективний в силу того, що заперечення подаються безпосередньо до податкового органу, але все ж нехтувати ним не варто.

Підготовка заперечення акту перевірки - це фундамент, який допоможе Вам у майбутньому підтримати свою правову позицію при оскарженні податкових повідомлень-рішень (оскарження ППР) в адміністративному ( оскарження ППР в податковій ) Або судовому порядку ( оскарження ППР в суді ).

Саме на цьому етапі, ще до винесення податкових повідомлень-рішень дуже важливо подати заперечення на акт перевірки, а також коректно складені первинні документи, що підтверджують відсутність порушень. В майбутньому це допоможе довести незаконність винесення податкового повідомлення-рішення. Інакше, в судовому процесі, суддею буде поставлено питання: «Чому Ви вважаєте висновки акту перевірки незаконними? Хіба Ви подавали заперечення на акт податкової перевірки і належні документи для підтвердження своєї правової позиції? Хіба були у фіскального органу підстави для підтвердження відсутності порушення податкового законодавства в момент винесення податкового повідомлення-рішення? »

Щоб уникнути подібної проблематики, заперечення на акт податкової перевірки подається протягом 10 днів з моменту отримання акта податкової перевірки перевірки.

Оскарження дій та рішень фіскальних органів в суді.

Якщо заперечення до акта податкової перевірки не принесли належного результату, то на наш погляд найбільш ефективним і правильним інструментом захисту прав і законних інтересів платника податків може бути оскарження дій податкового органу в адміністративному або в судовому порядку.

Отже, на відміну від акту податкової перевірки, оскарженню підлягають дії контролюючого органу під час перевірки, а також самі податкові повідомлення-рішення (оскарження ППР), рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій.

Найчастіше платники стикаються з оскарженням наступних податкових уведомленій- рішень ( оскарження ППР в суді / оскарження ППР ):

«Р» - в разі виявлення за результатами податкових перевірок завищення або заниження податкових зобов'язань платника податків та за результатами таких перевірок, передбачених Кодексом, штрафних (фінансових) санкцій, пов'язаних з таким заниженням (завищенням) податкових зобов'язань (крім грошових зобов'язань та / або штрафних ( фінансових) санкцій, визначених іншими формами податкових повідомлень-рішень);

«Р1» - в разі виявлення за результатами податкових перевірок заниження або завищення суми податкового кредиту та / або суми податкових зобов'язань для цілей розділу V Кодексу, заявленій у податковій декларації з податку на додану вартість, не привело до виникнення грошових зобов'язань за результатами перевірки (крім Якщо не вказано заниження або завищення враховано при винесенні інших податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки);

«В1» - в разі завищення заявленої суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, в тому числі якщо заявлені до відшкодування суми податку на додану вартість на момент перевірки відшкодовані платнику податку;

«В3» - в разі відмови в наданні бюджетного відшкодування ( відшкодування ПДВ );

«В4» - в разі зменшення від'ємного значення суми податку на додану вартість;

«П» - в разі зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток;

«С» - в разі застосування штрафної (фінансової) санкції (штрафу) та / або пені за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого, покладено на контролюючі органи, в тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Підставою для встановлення заниження або завищення суми податкового кредиту та / або суми податкових зобов'язань, завищення або заниження податкових зобов'язань платника податків є встановлення факт «нереальності господарської операції».

Наприклад, в ході податкової перевірки було встановлено, що підприємство «А» поставляло товар підприємству «Б». У слідстві господарської операції, підприємство «Б» отримало податковий кредит. Фіскальним органом було встановлено порушення підприємством «Б» податкового законодавства, а саме заниження податкових зобов'язань з ПДВ.

Так, завдання фіскального органу обгрунтувати в акті перевірки чому угода не несе реальних характер: відсутність у контрагента виробничих потужностей, персоналу, транспорту і т.д.

Причому часто, фіскальний орган може не заперечувати факт отримання покупцем товару. В такому випадку ставиться під сумнів отримання товару саме від того постачальника, який вказаний в документах.

Тим ні менш, стратегія оскарження дій фіскального органу або оскарження податкових повідомлень-рішень не може бути універсальною і повинна будуватися індивідуально для кожного клієнта, виходячи з конкретних обставин справи.

Згідно ч. 2 ст. 4 КАСУ юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори, крім спорів, для яких законом встановлений інший порядок судового вирішення.

Публічно правовий спір -спор, в якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. Оскільки Державна податкова служба є суб'єктом владних повноважень, які реалізуються в правовідносинах з платниками податків, то суперечка про правомірність його рішень, дій чи бездіяльності є публічно-правовим.

Відповідно до ст. 15 Цивільного кодексу України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, яка не суперечить загальним засадам цивільного законодавства. Відповідно до ст. 16 ГК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способами захисту цивільних прав та інтересів може бути, зокрема, визнання незаконними рішень, дій чи бездіяльності органу, наділеного владними повноваженнями.

Викладене доводить, що кваліфікована юридична допомога в такому питанні, як супровід податкових перевірок і оскарження акту податкової просто необхідна і є гарантією досягнення максимального результату в процесі податкових спорів .

податкові адвокати і юристи з податкового праву юридичної фірми «LP & Consulting Ltd.» допоможуть Вам, вибрати найбільш ефективний варіант дії при виникненні спірних ситуацій з податковими органами і забезпечити належний захист порушених прав і законних інтересів.

Також, рекомендуємо інші послуги податкового адвоката і консультація юриста але податкових справах :

податкові консультації ( податкові спори ):

- Податкова консультація, консультація податкового адвоката, послуги юриста по податках

- Податковий аудит (проведення податкового аудиту)

- Податковий консультант по оптимізації оподаткування

- Розблокування податкових накладних / реєстрація податкових накладних

- Податкова консультація по відшкодуванню ПДВ

- Допомога податкового юриста при проведенні податкових перевірок

- Оскарження наказу про призначення податкової перевірки

- Оскарження Акту податкової (складання заперечень на акт податкової перевірки)

- Оскарження рішення податкової (оскаржити ППР / оскаржити ППР)

- Оскарження рішення податкової в адміністративному порядку (оскаржити ППР / оскаржити ППР)

- Оскарження рішення податкової в суді (оскаржити ППР / оскаржити ППР)

- Оскарження рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ

- Консультація податкового юриста щодо умовного продажу при анулюванні ПДВ

- Консультація податкового юриста по отриманню статусу платника ПДВ

- Допомога податкового адвоката в зняття статусів: «стан 10», «стан 23», «стан 32»

- Допомога податкового консультанта в створенні обороту в 1 млн. Гривень

- Податкові спори / суперечки з податковою

Митні консультації (митний юрист):

- Визначення коду товару УКТЗЕД (код УКТЗЕД) / товарознавча експертиза

- Оскарження рішення про коригування митної вартості товару

- Пост-митний аудит, оскарження рішення пост-митного аудиту

- Оскарження рішень митних органів (суперечки з митницею)

Нас знаходять за такими запитами:

оскаржити акт податкової, скарга на податковий акт, акт податкової, акт податкової перевірки, акт виїзної податкової, акт виїзної податкової перевірки, заперечення на акт податкової, акти податкових органів та дії, оскарження актів податкових органів дій, заперечення на акт податкової зразок, заперечення на акт податкової перевірки зразок, зауваження на акт податкової перевірки, висловити свої зауваження до акта податкової перевірки, скласти зауваження на акт податкової, акт податкової перевірки рішення, порядок оскарження податкового акта, акт камер льно податкової, акт за результатами податкової перевірки, акт камеральної податкової перевірки, заперечення на акт податкової перевірки, оскарження податкового акта, оскарження актів податкових органів, акт податкової перевірки терміни, акт податкової інспекції, акт перевірки податкового органу, акт про податкове правопорушення, порядок оскарження актів податкових органів, податкові акти організації, відповідь на податковий акт, акт податкової перевірки складається

Хіба Ви подавали заперечення на акт податкової перевірки і належні документи для підтвердження своєї правової позиції?
Хіба були у фіскального органу підстави для підтвердження відсутності порушення податкового законодавства в момент винесення податкового повідомлення-рішення?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация