Пам'ятка туристу для кінних походів, що потрібно взяти з собою в кінний похід. Яке особисте спорядження потрібно мати в кінному турі. Питання туристів з кінних турам і походам

  1. Пам'ятка туристу для кінних походів Список особистого спорядження для кінного походу. Питання туристів...
  2. Похід по Криму - 22 маршрут
  3. Маршрути: гори - море

Пам'ятка туристу для кінних походів

Список особистого спорядження для кінного походу. Питання туристів з кінного туру

Вирушаючи в туристичну поїздку, рекомендуємо Вам при собі мати:

туристський рюкзак
Ліхтар з комплектом батарейок.
Спортивне взуття (черевики туристські, кросівки і т.п.), запасні устілки
Шкарпетки х / б і шкарпетки вовняні по дві пари
Теплий спортивний костюм і костюм з щільної вологовідштовхувальною тканини.
Сорочку і футболки, шорти, змінну білизну - все з х / б,
купальник
Непромокальний плащ або поліетиленову плівку 1.5 * 1.5м
В'язану шапочку, кепку або панаму, рукавички х \ б.
Рушник і туалетні приналежності.
Миску, кухоль, ложку, туристський ніж.
Сірники, нитки, голки, шпильки - герметично упаковані.
Рибальські снасті. Специфічні особисті медикаменти
Спеціальні засоби для захисту від комах
Особисті документи в герметичній упаковці

Виконання техніки безпеки на маршрутах обов'язково!

Маршрути проходять по малонаселених і ненаселеним територіям, позбавлених благ цивілізації. Турист повинен бути готовий до подорожі, похідних умов і різній погоді, не забувайте, що ви вибрали активний вид відпочинку.

1. Бажано мати взуття, щоб вона не промокає і закривала халяву від натирання про стремена, одяг для верхової їзди - штани з щільної тканини.
2. Захист від дощу не повинна бути яскравою і шарудить, щоб не налякати коня.
3. Особисті речі бажано упаковувати в поліетиленові мішки.
4. На крутих схилах, кам'яних розсипах, болотистих, завалених ділянках коней ведуть за повід.
6. Турист, вирушаючи в кінне подорож повинен знати, що кінь в першу чергу жива істота, в поході засіб пересування і перевезення вантажу, тому вимагає особливо дбайливого ставлення.
7. Можливо незначна зміна графіка руху з об'єктивних причин.

Під час верхової їзди дотримуйтесь наступних правил:

1. Звертайтеся з конем спокійно і ласкаво, ви не повинні залишати її без нагляду.
2. Не підходьте до коня ззаду.
3. Не давати їй опускати голову, коли вона осідлана.
4. Сідайте на коня, коли переконаєтеся, що поруч немає інших коней і вершників і ви нікому не заважаєте.
5. Перед тим, як сісти верхи на коня, обов'язково перевірте, чи достатньо підтягнуті попруги сідла.
6. Якщо ви їдете в групі один за одним, відстань між вами має бути довжиною двох корпусів коні.
7. Сидячи на коні, що не смикайте різко і грубо за поводи, а керуйте ними спокійно і м'яко, не "вганяючи" в них коня. Не давайте коні опускати голову при сильно затягнутих Попруга, щоб вона не "заподпружілась"
8. Під час їзди будьте уважні, не розпускати поводи, особливо на рисі і галопі, - якщо кінь при цьому спіткнеться, ви не зможете її підтримати.
9. Категорично заборонено залишати кінь без нагляду і кидати привід.
10. Якщо ви вирішили під час роботи або на прогулянці дати коня попастися, повністю звільніть попруги так, щоб між попругою і тулубом проходила ребром долоню.
11. Поїти коня під час роботи можна лише за умови, що ви відразу ж будете продовжувати роботу на ній або проїдете не менше 1 км енергійної риссю.

Що повинен знати початківець?

Дотримання правил техніки безпеки при верховій їзді і при спілкуванні з конем, а також правильна робота з конем під час верхової їзди, доставлять вершнику масу задоволення і допоможе уникнути нещасних випадків.
Запам'ятайте, що отримавши кінь для їзди, вершник від неї відійти вже не може. Всі справи вершник повинен зробити заздалегідь і все необхідне для їзди взяти заздалегідь.
Починаючи рух, вершник ніколи не повинен крутити кінь на місці, так як цим можна викликати розтягнення або як кажуть "з плеча коня". Повороти і розвороти здійснюються тільки в русі. Якщо кінь стоїть головою в бік, протилежний необхідного напрямку, спочатку потрібно просунути кінь туди, куди вона дивиться, а вже потім на ходу почати плавний поворот.
Вершник, вивівши кінь, відходить на достатню відстань від інших коней (4-5 м), щоб вони не почали "з'ясовувати стосунки", і готується до посадки. Перед посадкою необхідно перевірити попруги і якщо потрібно підтягнути, перевірити довжину стремена і підігнати під себе (привід з рук не випускається).
Щоб сісти на коня, необхідно закинути їй привід на шию, встати полубоком у лівого плеча коня, вставити ліву ногу в стремено (повернувши стремено до себе), взятися руками за луки сідла (не випускаючи повода з рук), відштовхнутися правою ногою від землі і сісти в сідло.
Здійснивши посадку на коня, вершник займає своє місце в зміні, дотримуючись дистанції між кіньми - два корпуси коні. Рухи зміни починається тільки після команди інструктора. Коли все їздці знаходяться на конях і побудовані в зміну.
Після закінчення заняття і повернення зміни до стайні вершники зупиняють коней, кидають обидва стремена і зістрибує. Не даючи опустити коні голову, підтягують стремена, знімають привід з шиї і ведучи коня за узци (дотримуючись дистанції між кіньми), заводять її до стайні і ставлять її в денників, розгорнувши кінь по далекій стінці головою до виходу.
Якщо кінь далі не буде використовуватися в роботі, її необхідно розсідлати, а якщо буде використовуватися в роботі, зачепити привід за сідло так, щоб кінь не змогла опустити голову.

Посадка.

Перед посадкою на коня перевіряють натяг попруг, якщо це потрібно, попруги підтягують.
Забороняється посадка на коня з правого боку.
Їздець повинен сидіти в середині сідла на сідничних кістках і внутрішній стороні стегна до коліна - шлюс. Коліно вільно опущеною вниз ноги повинно щільно прилягати до крила сідла. Шенкель - внутрішня частина ноги від коліна до п'яти - не повинен півкільцем охоплювати бік коня, а повинен щільно прилягати до боку коня і бути відносно вільним, п'яти не повинні стосуватися коні.
Стопа повинна забезпечувати їздцю легкий упор в стремено, причому носок має бути завжди піднятий (бути вище п'яти) і дивитися у напрямку руху, а не в сторону. П'ятка завжди повинна бути опущена в низ.
Визначення правильності положення шенкеля у боки коня при погляді з боку:
При спортивному сідлі носок чобота їздця повинен бути на передньому краї пере днів попруги.
При стройовому сідлі носок повинен бути у заднього краю пере днів попруги.
Шенкель перебувати у вертикальному положенні, незалежно від положення корпуса.
Корпус їздця прямий, поперек злегка прогнута і не напружена, плечі розгорнені і не напружені, підборіддя злегка піднятий вгору, шия вільна і не напружена.
При такій посадці центр ваги туриста максимально наближений до центру тяжіння спокійно стоїть коні.

Привід.

Розбір поводів
Робота приводом: Для виконання повороту необхідно набрати на себе відповідний привід, змінюючи положення кисті і зміщуючи її в сторону повороту.

Розбір приводу в перемичку (по скакових):
Обидва приводу проходять в кисті між мізинцем і безіменним пальцями однойменної руки, а вийшов з кисті привід передається в іншу кисть, утворюючи накладення одного приводу на інший, тобто Плазуни.

Робота приводом
Привід не є предметом, за допомогою якого потрібно триматися на коні, тому що привід з'єднується з трензелем, тобто з залізом, що знаходяться у коня в роті.
Основне призначення приводу - тонко управляти конем, при будь-якому розборі приводу. Робота приводу повинна бути м'якою, делікатною і тонкою, але наполегливої ​​і постійної.

неприпустимо:

  • Повісаніе всією вагою їздця на повідку.
  • Різкі ривки - удари на себе двома руками одночасно - "Цуканов".
  • Різке пересмикування різними руками поперемінно - "пиляння".
  • Монотонне, одночасно двома руками, "тупе" затягування приводу на себе.

Їздець, постійно працюючи пальцями і кистями, весь час підтримує м'яку стійку зв'язок з ротом коні. Привід повинен бути "вільним", але не провисшая, забезпечуючи постійний легкий контакт з ротом.

Рух коні.

Всі рухи коня починаються від задніх ніг. Передні ноги при русі служать опорою. Розрізняють п'ять видів руху, які називаються аллюрами: крок, рись, галоп, кар'єр і іноходь.
Крок - рух в чотири темпи, коли кінь по черзі переставляє задню праву (ліву) - передню ліву (праву) - задні ліві (праву) - передню праву (ліву). Орієнтовна швидкість руху - 1 км за 10 хвилин, або 6 км за 1 годину. Виразно чутні 4 послідовних удару копит об грунт.
Рись - рух в два темпу, коли кінь виносить одночасно обидві ноги однієї діагоналі: задні праві (ліва) - передня ліва (права), поперемінно змінюючи праву і ліву діагоналі. Орієнтовна швидкість руху - 1 км за 5 хвилин, або 12 км за 1 годину. Чути два послідовних удару копит об грунт.
Галоп - рух в 3 темпу, коли в першому темпі кінь ставить під живіт ліву (праву) задню ногу і переносить на неї всю вагу корпусу, а решта 3 знаходяться в повітрі, фазі "підвисання".

Навіщо вчитися падати?

Не вміючи падати ти по--перше не відчуєш коли можна найбезпечніше впасти а коли треба триматися будь-що-будь. Коли ж? Це вирішується в кожному конкретному випадку і тому це майже не можна пояснити. Треба відчувати. А взагалі найбезпечніше це триматися до останнього: за коня, за гриву, за сідло, за повітря. Навіть якщо не можеш - все одно тримайся!

Падати потрібно на руки або на бік але не на спину !!! згорнувшись клубочком (ноги колінами притиснуті до живота, голову втягнути в себе). У такому положенні ти - майже ідеальний м'ячик. Найбільш уразливі частини твого тіла - це шия (тому й треба голову втягувати як черепаха).

Як навчитися падати.

Якщо Ви боїтеся впасти, судорожно хапається за сідло, нахиляєтеся вперед, чіпляєтеся за коня як кліщ, ти вихід тільки один - вчіться падати. До цього треба бути фізично і морально підготовленим.
Падіння з коня мало чим відрізняється від падіння з паркану або дерева. Так що якщо у Вас немає відповідного досвіду, треба потренуватися хоча б на землі. Оскільки падіння з коня відбувається найчастіше в русі, треба згадати шкільні уроки фізкультури, а саме перекиди. Якщо Ви можете, не втрачаючи орієнтації в просторі і часі зробити поспіль 2-3 швидко наступних один за іншим перекиду вперед, то у Вас є шанси навчитися падати з коня.
Корисно запам'ятати, що падати завжди краще на ноги, а не на голову. Якщо на ноги не виходить, то намагайтеся впасти на бік, а не на спину. При цьому руки повинні бути притиснуті до корпусу, а м'яз напружені. Якщо до того ж зігнуті коні підтягнуті до живота, то Ви уявляєте з себе майже гумовий мячик. Падаючи з коня, ніколи не кидайте привід. Він послужить амортизатором, і, головне, Ви не упустите коня.

Кліщі!
Не нехтуйте можливістю зробити щеплення від кліщового енцефаліту!
Не всі укуси цього маленького комахи небезпечні. Найкритичніший період це кінець квітня - початок травня. Природа прокидається від зимової сплячки. Кліщі вилазять із землі і забираються на високу траву і на гілки низькорослих чагарників. За зиму в їх тілі накопичується багато отрути. Так ось, той перший його укус і є найнебезпечнішим як для тварин, так і для людини. Захворювання - енцефаліт, що викликається укусом кліща, дуже важко піддається лікуванню.
Найкращий захист від кліщів - це дотримання техніки безпеки:

Не рекомендується без особливої ​​потреби залазити в непрохідні хащі низькорослого чагарнику (малина, вільха, ліщина і т.д.).
Переміщаючись по лісовій дорозі, не зривайте гілок (цим дією, ви струшуєте на себе з основного куща N -е кількість кліщів).
Ноги повинні бути повністю прикриті (не рекомендуються шорти).
Спортивні штани, трико (бажано з гладкою поверхнею) повинні бути заправлені в шкарпетки.
Обов'язкова наявність головного убору (кепка, хустка). Довге волосся бажано заховати під головний убір.
Після походу по лісі, необхідно перевірити (струсити) як верхній одяг, так і нижню білизну.
Оглянути все тіло.
Обов'язково розчесати волосся дрібної гребінцем.
Якщо ви виявили повзе кліща, його необхідно спалити. Кліщі дуже живучі, розчавити його неможливо.
Якщо ви виявили кліща, який вже вп'явся вам в шкіру:
Ні в якому разі не смикайте його самостійно, так як ви можете відірвати тіло від голови (голова може існувати без тіла).
Для видалення кліща, необхідно залити його камфорним або рослинним маслом, через 10-15 хвилин акуратно витягнути кліща пінцетом. Місце укусу змастити зеленкою або йодом.

Заходи профілактики енцефаліту:

Перед поїздкою в район з підвищеним ризиком зараження енцефалітом, рекомендуємо зробити щеплення, за півтора місяці до вашої подорожі. Якщо вас укусив кліщ, необхідно, протягом 3-х днів з дня укусу, звернутися в поліклініку і зробити щеплення імуноглобуліну. Ретельно оглядайте себе, звертаючи особливу увагу на наступні частини тіла: шия, пахви, пахова область, вушні раковини - в цих місцях шкіра особливо ніжна і тонка і кліщ присмоктується саме там. Не пийте молоко кіз і корів в районах з підвищеним ризиком зараження. При виявленні кліща можна його розчавлює, так як через мікро тріщинки на руках можна заразитися енцефалітом.

Як правильно знімати кліща з тіла: змастити кліща, особливо з боків тіла, яким-небудь жирним маслом або кремом. Почекати 15 хвилин (в цей час кліщ може сам відвалитися). Якщо кліщ все ще знаходиться на вашому тілі, акуратно, без ривків, ниткою або пінцетом підчепити кліща в районі його голови і тягніть на себе. Ранку змастити йодом або зеленкою. У поїздку необхідно брати з собою репеленти проти кліщів і кровосисних паразитів. Увага: при поверненні з району підвищеного ризику при найменшому нездужанні необхідно звернутися до лікаря і повідомити йому, що Ви були в поїздці в районі підвищеного ризику зараження енцефалітом. Обов'язково розчесати волосся дрібної гребінцем.

Кінні походи і тури в Росії

Легендарна Тридцятка, маршрут

Через гори до моря з легким рюкзаком. Маршрут 30 проходить через знаменитий Фішт - це один з найграндіозніших і значущих пам'яток природи Росії, найближчі до Москви високі гори. Туристи нічого проходять всі ландшафтні та кліматичні зони країни від передгір'їв до субтропіків, ночівлі в притулках.

Похід по Криму - 22 маршрут

З Бахчисарая в Ялту - такої щільності туристичних об'єктів, як в Бахчисарайському районі, немає ніде в світі! Вас чекають гори і море, рідкісні ландшафти і печерні міста, озера і водоспади, таємниці природи і загадки історії, відкриття і дух пригод ... Гірський туризм тут зовсім не складний, але будь-яка стежка дивує.

Гірський туризм тут зовсім не складний, але будь-яка стежка дивує

Маршрути: гори - море

Адигеї, Крим. Вас чекають гори, водоспади, різнотрав'я альпійських лугів, цілюще гірське повітря, абсолютна тиша, снежники в середині літа, дзюрчання гірських струмків і річок, приголомшливі ландшафти, пісні біля вогнищ, дух романтики і пригод, вітер свободи! А в кінці маршруту ласкаві хвилі Чорного моря.

Що повинен знати початківець?
Навіщо вчитися падати?
Коли ж?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация