Пам'ятки Санкт-Петербурга

  1. Ермітаж - музей-пам'ятка Санкт-Петербурга
  2. Олександро-Невська Лавра - собори Санкт-Петербурга
  3. Церква Спаса на Крові - культова пам'ятка Санкт-Петербурга
  4. Олександрівська колона - історична пам'ятка Санкт-Петербурга
  5. Маріїнський театр в Петербурзі
  6. Петропавлівська фортеця - перша пам'ятка Санкт-Петербурга
  7. Михайлівський палац в турі по визначних пам'ятках
  8. Мідний вершник - символ Санкт-Петербурга
Роздрукувати

Санкт-Петербург - другий за величиною і найкрасивіше місто Росії . Кількість пам'яток в ньому порахувати неможливо, однак ми постаралися зібрати всі кращі туристичні місця "культурної столиці" в одній статті. Не забудьте подивитися відео і насолодитися фотоальбомом цього прекрасного міста

Ермітаж - музей-пам'ятка Санкт-Петербурга

Ермітаж знаходиться всередині Зимового Палацу, який в свою чергу знаходиться на Двірцевій площі. Зимовий палац був побудований за проектом Франческо Бартоломео Растреллі в 1754-1762 роках. Ермітаж є найкрасивішим і найважливішим музеєм міста. Він став домівкою для мільйонів робіт періоду XVIII-XIX століть. Твори мистецтва найбільших художників світу дбайливо зберігаються у величезних залах пам'ятки. Розглядаючи роботи Мікеланджело, Ван Гога, Пікассо, Рембрандта і сотень інших найвідоміших діячів мистецтва, просто не помічаєш, як швидко біжить час.

За один раз подивитися всі твори мистецтва просто неможливо, навіть якщо бігти з усіх сил по залах Ермітажу, при цьому хоча б одним оком поглядаючи на картини :) Жарти жартами, а це дійсно так і є, адже ця розкіш Санкт-Петербурга має сотнями тисяч різних творінь. Можна купити 2-денний квиток для відвідування музею, двох днів все-таки має бути досить для ознайомлення з кращими експонатами Ермітажу.

За 2.5 століття колекція робіт поповнилася на більш ніж 3 млн. Творів мистецтва, історія яких починається кам'яним століттям і закінчується витворами світової культури наших днів.

Ермітаж займає 365 залів в головному музейному комплексі, який розташований в історичному центрі Санкт-Петербурга. Крім основного Зимового Палацу, музей має в своєму розпорядженні ще іншими корпусами. Зокрема, порадимо Вам відправитися в Імператорський фарфоровий завод. У минулі роки він виробляв фарфор для імператорської сім'ї, а зараз на його території є спеціальний музей їхньої продукції. Також Ви зможете придбати у них фарфор неймовірного якості - ми звідти забрали чашку, з якої будь-який напій стає смачнішою Ермітаж займає 365 залів в головному музейному комплексі, який розташований в історичному центрі Санкт-Петербурга Хоча будьте готові, їх продукція не з найдешевшої, наша чашка нам обійшлася в 50 $, але ми залишилися задоволені покупкою. Фарфоровий завод знаходиться за адресою пр-т Обухівської оборони, д.151

Олександро-Невська Лавра - собори Санкт-Петербурга

Олександро-Невська лавра була заснована в 1710 році на легендарному місці, де Олександр Невський зі своєю армією здобув перемогу над шведським військом. Монументальний собор Санкт-Петербурга вінчає високий купол, який відмінно гармонує з навколишніми будівлями монастиря. Мало хто знає, що на початку 20 століття на території Олександро-Невської Лаври було близько 12 церков, зараз же тільки дві з них є відкритими для відвідувачів. У стінах цієї пам'ятки були поховані тіла членів королівської сім'ї, священиків, видатних командирів і губернаторів Санкт-Петербурга. Серед ікон собору також є образ одного з найбільш шанованих православних святих - преподобного Серафима Саровського.

Серед ікон собору також є образ одного з найбільш шанованих православних святих - преподобного Серафима Саровського

Якщо будете в турі по місту, обов'язково відвідайте Олександро-Невської Лаври та заповнюють благословенним духом священних стін лаври.

Церква Спаса на Крові - культова пам'ятка Санкт-Петербурга

Ця чудова пам'ятка Санкт-Петербурга побудована в російській стилі на місці смерті імператора Олександра II в березні 1881 року. Будівництво церкви повністю фінансувалося за рахунок імператорської сім'ї і приватних меценатів. Фасад і внутрішня обробка пам'ятки складається з неймовірно красивою і дрібної мозаїки, а інтер'єр був розроблений найвідомішими російськими художниками того часу: Васнєцовим, Нестеровим і Врубелем. Цікаво знати, що ця культова пам'ятка Санкт-Петербурга побудована в істинно російській стилі, який в той час набрав найбільшу популярність в архітектурі.

Цікаво знати, що ця культова пам'ятка Санкт-Петербурга побудована в істинно російській стилі, який в той час набрав найбільшу популярність в архітектурі

Всі, хто бажає краще пізнати історію та архітектуру Росії XIX століття, обов'язково впишіть цю пам'ятку в свій тур по місту.

Олександрівська колона - історична пам'ятка Санкт-Петербурга

Олександрівська колона - пам'ятник російської перемоги у війні з наполеонівською Францією. Вона названа на честь імператора Олександра I, який правив Росією в 1801-1825 роках (під час наполеонівських воєн). Колона - приголомшливий твір архітектури і техніки Санкт-Петербурга. Пам'ятка була побудована за 4 роки (1830-1834 роки) за проектом архітектора французького походження Огюста Монферрана. Висота колони складає близько 47 м, а на самому верху пам'ятник увінчаний статуєю ангела з хрестом (особа ангела зроблено за зразком особи імператора Олександра I), якого добре видно навіть з найдальшої точки Санкт-Петербурга. Тіло колони зроблено з одного монолітного червоного граніту. Пам'ятка є справжнім подвигом інженерного мистецтва.

Пам'ятка є справжнім подвигом інженерного мистецтва

Колона важить близько 600 тонн! Цікавим є той факт, що пам'ятник був зведений без допомоги сучасних кранів і інженерних машин. Вам безсумнівно сподобається цей чудовий пам'ятник Санкт-Петербурга.

Маріїнський театр в Петербурзі

Хто не чув про Маріїнському театрі? Таких, напевно, не багато. У театру є 3 сцени:

  1. Маріїнський театр сам по собі (так звана Велика сцена. Театральна площа, д. 1)
  2. Маріїнський-2 (Мала сцена. Ул. Декабристів, 34)
  3. Концернтний зал (вул. Декабристів, 37)

Трупа цього театру - це професіонали світового класу. Безумовно постарайтеся потрапити на виставу. Зал Маріїнського театру (Великий сцени) прекрасний у своєму вигляді, їм можна насолоджуватися навіть без подання. З практичних порад я Вам підкажу намагатися купити квитки заздалегідь (хоча б за пару тижнів). У Маріїнського часто розкуповують всі квитки ще за тиждень до вистави. Ми були на Лебединому озері в Великій сцені ... Чи потрібно говорити, що їх балет прекрасний Трупа цього театру - це професіонали світового класу Можна здогадатися, що квитки там не з дешевих, наші квитки коштували 100 $ кожен. Настійно раджу, якщо будете брати в бель-поверсі намагайтеся взяти 1й ряд (їх там 2 або 3). На другому і третьому рядах сцену дуже погано видно (хто б міг очікувати таке від театру зі світовими ім'ям), але було дуже шкода дивитися, як люди, які заплатили по 100 уе були змушені дивитися балет стоячи

На другому і третьому рядах сцену дуже погано видно (хто б міг очікувати таке від театру зі світовими ім'ям), але було дуже шкода дивитися, як люди, які заплатили по 100 уе були змушені дивитися балет стоячи

Ось так виглядає Велика Сцена (вірніше зал) Маріїнського театру - однієї з сами відомий з переліку пам'яток Санкт-Петербурга

Петропавлівська фортеця - перша пам'ятка Санкт-Петербурга

Петропавлівська фортеця - історичний центр міста і найважливіше оборонна споруда XVIII століття. Туристи часто недооцінюють роль цього військово-інженерного пам'ятника в історії міста і проходять повз, втрачаючи безліч вражень і позитивних емоцій. Архітектурний ансамбль пам'ятки включає безліч оборонних елементів XVIII століття; пишні парадні ворота; Ботний Будинок, де зберігалося царський вантажне судно; Монетний двір, а також Інженерний і Комендантська будинку. Петропавлівська фортеця пережила масу історичних подій, встигла послужити в'язницею для Олексія (сина Петра I) і перших революціонерів - декабристів. Зараз же головною спорудою комплексу є Петропавлівський собор, де поховані царі від Петра I до Миколи II.

Зараз же головною спорудою комплексу є Петропавлівський собор, де поховані царі від Петра I до Миколи II

На території пам'ятки часто проводять різні виставки та презентації, так що Вам тут буде чим зайнятися.

Михайлівський палац в турі по визначних пам'ятках

Михайлівський палац - одне з найбільш пишних і грандіозних будівель Петербурга. Вперше про пам'ятки заговорили в кінці XVIII століття, коли в імператора Петра I народився син Михайло. На честь останнього було прийнято рішення побудувати кращий палац в Імперії. Будівельні роботи велися лише в теплу пору року, щоб досягти максимальної надійності. Мільйони рублів було витрачено тільки на чудові інтер'єри, фасадні прикраси. Найбільш вражаючими є скульптури левів на вхідний сходах, копії стародавніх античних скульптур і фігури з рідкісних порід дерева.

Найбільш вражаючими є скульптури левів на вхідний сходах, копії стародавніх античних скульптур і фігури з рідкісних порід дерева

Обов'язково впишіть цю пам'ятку в свій тур по Петербургу.

Мідний вершник - символ Санкт-Петербурга

Мідний вершник - мабуть, найвідоміший пам'ятник Петру I. Кінна статуя імператора датується тисячі сімсот вісімдесят дві роком і є однією з найстаріших в місті. Завдяки своєму цікавому розташуванню на Сенатській площі, мідний вершник став героєм безлічі загадок і легенд. Однією з таких загадок є назва пам'ятника, адже всім відомо, що він з бронзи, а не з міді ...

Однією з таких загадок є назва пам'ятника, адже всім відомо, що він з бронзи, а не з міді

В пам'ятки також багато символізму: розташування рук Петра I, форма каменю під монументом і навіть погляд царя передає величність і незламність Російської Імперії.

Насолоджуйтеся переглядом фотографій пам'яток Санкт-Петербурга .

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация