Парадокси часу, часові пояси, різниця в часі

Різниця в часі, часові пояси та інші парадокси часу бувають вельми кумедними

Різниця в часі, часові пояси та інші парадокси часу бувають вельми кумедними. Можна відправитися в минуле або майбутнє зробивши всього один крок! Яким чином? Відповідь на це питання Ви знайдете в цій статті.

1 факт: Лінія зміни дат.

Лінія зміни дат

У Тихому океані по 180 меридіану проходить так звана Лінія зміни дат. Якщо перетнути цю лінію зі сходу на захід, то Ви відразу опинитеся в завтрашньому дні, якщо ж в іншому напрямку, то Ви потрапите в минуле. Ось так ось можна подорожувати в часі на 24 години вперед або назад. У цьому місці даний - не дуже то точне поняття часу.

2 факт: Найдовший крок за часом.

2 факт: Найдовший крок за часом

Афгано-китайський кордон

Афгано-китайський кордон славиться своєю різницею в часі щодо Країн поділюваних нею. Якщо Ви перебуваєте в Афганістані і перетнули кордон, тобто потрапили в Китай, то можна і навіть потрібно перевести стрілки годинника на 3,5 години вперед! Ось такий може бути крок протяжністю в три з половиною години!

3 факт: Містичні Гімалаї.

3 факт: Містичні Гімалаї

Містичні Гімалаї

Про Гімалаї ходить багато легенд і це місце багато хто вважає нереальним. Розглянемо цю гірську гряду в часі, тобто як воно змінюється протягом 1000 кілометрів. Якщо мандрівник вирішив їх подолати, то він повинен аж 6 разів перевести час: на 15 хвилин вперед перетинаючи Індо-непальської кордон, потім на 15 хвилин назад - перетинаючи Непал-Індійську кордон, На Індо-Китайської на 150 хвилин вперед, а на Китайсько бутанської кордоні на 2 години назад, потім знову назад на пів години (Бута-Індійська кордон), ну і нарешті на індо-м'янмської - на годину вперед.

4 факт: Країна висхідного сонця зовсім не Японія.

4 факт: Країна висхідного сонця зовсім не Японія

Місто сонця, що сходить - Владивосток

Багато хто вважає, що японці зустрічають світанок першими, а ось і ні! перші зустрічають світанок наші співвітчизники. Там світанок можна спостерігати на годину раніше ніж в так званій Японії, в цьому нам допоможе переконається навіть так зване літочислення за Гринвічем.

5 факт: Назад в часі - з понеділка в неділю.

5 факт: Назад в часі - з понеділка в неділю

Острови Ратманова і Крузенштерна

Хочете потрапити знову у вихідний (неділя) якщо зараз понедельник? Ну що ж, все що нам потрібно це знаходиться в правильному місці і часу, ну і 15-20 хвилин шляху на човні. Острови Ратманова (Росія) і Крузенштерна (США) розділяють усього 4 кілометри, але за Гринвічем вони дуже сильно розділені за часом - на цілий 21 годині. Ось наприклад наочна ситуація: На острові Ратманова зараз всі працюють - там опівдні понеділка, а ось в США на острові Крузенштерна все ще відпочивають - там всього три години неділі.

6 факт: Дзеркальне час в Англії та Індії.

6 факт: Дзеркальне час в Англії та Індії

дзеркальне час

Досить кумедно можна дізнатися час в Індії. В Індії різниця з Гринвічем в 5,5 годин. Цим знанням можна скористатися якщо Ви зараз в Англії: досить перевернути годинник догори ногами і можна дізнатися скільки ж зараз в Індії.

Ось такі ось існують парадокси часу обумовлені часовими поясами і політикою держав.

Читаємо далі .. :)

Яким чином?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация