Пенсійні виплати в Україні: чого чекати в недалекому майбутньому?

  1. Види пенсійних виплат
  2. Види пенсійного нарахування
  3. Пенсійна реформа

На сьогоднішній день розмір пенсії на території України можна порівняти з виплатами в період пострадянського часу

На сьогоднішній день розмір пенсії на території України можна порівняти з виплатами в період пострадянського часу. Таким чином, громадяни пенсійного віку, отримують 35% від середньої зарплати. мінімальна пенсія в Україні поки що не задовольняє потреби самих пенсіонерів.

Види пенсійних виплат

На сьогоднішній день соціальна структура виплат виглядає так:

  1. Солідарна система. Грошова допомога щомісяця нараховується за рахунок ГОС підтримки;
  2. Накопичувальна система. Сформіровивается пенсія для тих, хто вважав за краще накопичення фінансів в НПФ або ПФР;
  3. Нарахування пенсії за рахунок приватних пенсійних фондів.

Сформіровивается пенсія для тих, хто вважав за краще накопичення фінансів в НПФ або ПФР;   Нарахування пенсії за рахунок приватних пенсійних фондів

Види пенсійного нарахування

За віком. На 2016 рік компенсаційне нарахування пенсії за віком виплачувалася чоловікам з 60 років, жінкам з 55 років, але якщо рік їх народження був не раніше 1957. Для інших же пенсійний вік склав 60 років.

Інвалідність. Чи нараховується грошова допомога особам, хто частково або повністю паралізований в зв'язку з важкою травмою або захворюванням. Величина грошових виплат залежить від групи інвалідності, і зазвичай становить половину або повний відсоток середньої виплати по старості.

Утримання. Надаються грошові соціальні виплати непрацездатним громадянам покійного, якщо їх спільне проживання становило не менше п'яти років. На одного члена сім'ї розраховане 50% від загальної суми пенсії покійного, на декількох 100% відшкодування.

Гособеспіченіе. Виплачується особам перебувають на держслужбі, які займалися професійною діяльністю на своїй посаді вказаний термін, або звільнених з тієї чи іншої причини. На сьогоднішній день максимальний час проведення на держслужбі, становить 62 роки.

Соц. виплати. Призначаються громадянам, які не мають підтверджуючих записів у трудовій книжці, матерям-героїням, священнослужителям. Величина виплат залежить від загальноприйнятого ПМ (прожиткового мінімуму).

Пенсійна реформа

У зв'язку з тим, що українська влада хоче, щоб країна увійшла в ЄС, потрібно провести реформування у пенсійній сфері, після чого мінімальна пенсія в Україні повинна бути не менше 65% від середнього заробітку трудящих, так як це зроблено в Європі.

Сьогодні Україна сильно страждає від гострої нестачі державного бюджету, і тому просто не в змозі додати такий значний відсоток до посібників непрацюючих пенсіонерів. Внаслідок цього на засіданні Верховної Ради України було вирішено підвищити матеріальну допомогу за рахунок накопичувальної пенсії, тобто за рахунок самих пенсіонерів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация