Пентагон: ядерна зброя малої потужності потрібно для стримування "однієї країни"

09:21 08 лютого 2018 світ

2451

Він зазначив, що це буде засобом стримування, яке змінюється від року до року.

09:21 08 лютого 2018   світ   2451   Він зазначив, що це буде засобом стримування, яке змінюється від року до року

За словами Меттіса, це засіб стримування \ УНІАН

США необхідно обзавестися ядерною зброєю малої потужності для ефективного стримування потенційних суперників, заявив глава Пентагону Джеймс Меттіс.

Читайте також Пентагон: Росія будує новий підводний ядерний "дрон" «Ми вважаємо, що деякі країни можуть прорахуватися, - особливо одна конкретна країна - припустивши, що якщо в ході звичайного бою вони застосують малопотужне ядерну зброю, то ми не відповімо на це застосуванням більш потужного ядерної зброї», - сказав він на брифінгу в Білому домі.

За словами Меттіса , Саме для запобігання такій ситуації США планують створити ядерну зброю меншої потужності. «Це засіб стримування. Стримування динамічно, воно змінюється від року до року, від десятиліття до десятиліття », - заявив глава Пентагону.

Як повідомляв УНІАН, з нового «Огляду ядерної політики» США, проект якої був оприлюднений в січні, слід, що у Вашингтоні вважають , Що епоха ядерного суперництва наддержав повернулася. З проекту стратегії слід, що США ключовими своїми суперниками вважають Росію і Китай. Для протистояння їм Вашингтон готовий інвестувати в нові системи озброєнь. За задумом авторів стратегії, це повинно «відбити у Росії ілюзії», що вона може першою завдати ядерного удару по Європі.

Нагадаємо, 7 лютого в Європарламенті фахівці "Міжнародної кампанії по забороні ядерної зброї" (ICAN) заявили, що побоюються, що в найближчому майбутньому в світі може бути застосована ядерна зброя. "Ризик дуже великий, світ зараз ближче до катастрофи, ніж будь-коли за останні 65 років", - заявила виконавчий директор ICAN Беатріс Фін.

Вона також звернула увагу євродепутатів на плани Пентагону створити ядерну зброю малої потужності. За словами глави ICAN, подібні прагнення спостерігаються і в інших ядерних держав. "Ми бачимо нову дуже небезпечну гонку ядерних озброєнь, при якій стирається межа між ядерним і конвенціональних зброєю", - підкреслила Фін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация