Переклади PayPal: американська свобода для російських

  1. Трохи про PayPal і виведення коштів Компанія PayPal народилася в 1998 р Ідея інтернет-платежів...

Трохи про PayPal і виведення коштів

Компанія PayPal народилася в 1998 р Ідея інтернет-платежів в світовому масштабі (хоча, спочатку цим функціоналом могли користуватися лише жителі США і Канади) була настільки вдалою і так швидко дала перші смачні плоди, що вже через 4 роки найбільший світовий онлайн-аукціон Ebay купив платіжну систему (дехто каже про агресивний поглинанні).

Цей факт є знаковим, оскільки російським користувачам PayPal цікавий в першу чергу тому, що саме через цю систему працює Ebay. Досить довго електронна платіжна система ігнорувала країни колишнього Союзу (за винятком прибалтійських республік). І наші підприємці могли тільки облизуватися, дивлячись на привабливі ціни Ebay.

Потім у росіян з'явилася можливість відкрити рахунок у системі і прив'язати до нього платіжну карту або банківський рахунок, з яких і списувалися гроші при покупці або перекладі. Дихати стало легше, а жити веселіше, адже з'явилася можливість купувати товари на Ebay і перераховувати гроші користувачам по всьому світу (на хвилиночку, зараз в системі PayPal відкрито 153 млн рахунків).

Півсправи зроблено, а що ж далі? Надіслати гроші можемо, а як їх отримати і вивести, щоб в гаманець рублі скласти?

А ось це до сих пір залишається проблемою. Справа в тому, що виведення коштів з системи PayPal можливий тільки через американські банки. І незважаючи на обурення російських користувачів, віз і нині там.

Звичайно, при наявності попиту за пропозицією діло не стане. Одні знаходили знайомих за кордоном, пересилали їм гроші PayPal, а ті в свою чергу робили звичайний переклад (Western Union, наприклад). Інші користувалися обмінниками. Нормальний варіант, але грабіжницькі відсотки (20-30). Треті замовляли американську пластикову карту, використовуючи сервіс Payoneer.com або щось подібне. Але жоден з цих шляхів не задовольняв підприємців повністю.

Правда, не так давно була оприлюднена інформація, що незабаром стане можливий висновок PayPal через пошту Росії. Чесно сказати, перспектива так собі. Краще б платіжна система якийсь банк вибрала в партнери. Тим більше що так і не ясно, коли ж проект буде запущений.

Переклади PayPal: що і як?

В даний час російські члени PayPal можуть прив'язати до системи карту російського банку, перераховувати кошти іншим користувачам і купувати товари в магазинах, що працюють з PayPal. Щоб відправити переказ, потрібно знати лише електронну пошту одержувача. І все! Простіше цієї системи, мабуть, і бути нічого не може.

Цікавий нюанс в тому, що одержувач не обов'язково повинен бути членом PayPal. Все одно ви можете зробити переклад, а система відправить на e-mail інформаційний лист про надійшли грошах. Далі адресату все ж доведеться зареєструватися в PayPal, щоб підтвердити отримання коштів. Тільки після цього дії сума спишеться з рахунку відправника.

Переклад здійснюється прямо на сайті paypal.com. Зверніть увагу, що рахунок в системі може бути нульовим, гроші відправляться з прив'язаною карти. Якщо ж ви хочете, щоб сума списалася саме з рахунку, а не з платіжної карти, то його потрібно поповнити. Для цього необхідно або щось продати і отримати оплату за допомогою PayPal, або скористатися послугами посередників.

До речі, врахуйте, що для роботи в системі PayPal вам доведеться відключити у карти захисний код CVV \ CVC. Не всі банки це роблять, тому уточніть цей момент перед замовленням карти.

Якщо у вас є кредитна карта банку Російський Стандарт , То установа розробило в інтернет-банкінгу спеціальний функціонал, що дозволяє відправляти гроші користувачам PayPal. Для цього вам необхідно зайти в Інтернет-банк , Вибрати розділ «Карти», вибрати «PayPal» і заповнити необхідні поля (e-mail, сума, рахунок списання, примітка). Комісія складає 1%, якщо використовуються власні кошти, і 4,9%, якщо ви відправляєте кредитні гроші.

Що стосується комісій безпосередньо PayPal, то їх розмір такий:

  • Відкриття рахунку - безкоштовно.
  • Отримання коштів (в разі, якщо ви щось продали через Інтернет) - 2,4-3,4% + 0,30 USD.
  • Особисті платежі (як відправка, так і отримання) - 3,4% + 0,30 USD. Якщо оплата проходить не із залишку на рахунку, а з пластикової карти, то комісію може оплатити і одержувач.
  • При переказі коштів з рахунку в PayPal - комісія не стягується.

Головні переваги системи PayPal - це швидкість і простота. Гроші доходять миттєво, а відправити їх можна в будь-який з 24-х валют світу.

Важливо і те, що при оплаті не «світяться» дані вашої пластикової карти: отримувач переказу їх не бачить, а вводити номер картки при оплаті покупки на інтернет-сайті не потрібно. Крім того, PayPal стверджує, що застосовує найбезпечніші і сучасні інструменти шифрування. Хоча, як показує практика, обережність при перекладах в Інтернеті ще ніколи нікому не заважала.

Хакерські атаки Anonymous обійшлися PayPal в 5,6 мільйона доларів
Огляд дебетових карт сервісу WebMoney.Cards
Компанії Яндекс Гроші від банку ТКС

Півсправи зроблено, а що ж далі?
Надіслати гроші можемо, а як їх отримати і вивести, щоб в гаманець рублі скласти?
Переклади PayPal: що і як?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация