Переселенцям: як отримати свою пенсію за травень-червень?

Переселенцям: як отримати свою пенсію за травень-червень?

Фото: піксабай

Починаючи з травня, або в деяких випадках - з червня, виплата пенсії була "припинена в зв'язку з технологічними змінами механізму проведення верифікації", як раніше інформував Пенсійний фонд України. Насправді ж? пенсії припинили виплачувати навіть тим, хто з 2014/2015 року не повертався на непідконтрольну територію, пройшов всі необхідні перевірки за фактичним місцем проживання, ідентифікацію в Ощадбанку. Тобто, навіть згідно з Постановами Кабінету Міністрів України всі процедури були дотримані. При цьому пенсіонери стверджують, що весь цей час виплата адресної допомоги ( «переселенських») не припинялася.

У липні багато пенсіонерів нарешті отримали пенсію. Але після відновлення стало зрозуміло, що сума виплачена тільки за один поточний місяць. Співробітники пенсійних фондів дають різні пояснення: «пенсія нарахована, але фінансування немає», «у нас в програмі стоїть позначка« До з'ясування »,« виплати за травень і червень - це заборгованість, а порядку виплати заборгованості, передбаченого Постановою КМУ 335, так і не існує".

Ми хочемо відзначити, що пенсія, яка не була отримана ні в травні, ні в червні, НЕ є заборгованістю. Це поточні виплати, які пенсіонери не отримали не зі своєї вини, відповідно ні про який порядок не може йти мова.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, рекомендуємо здійснити наступні дії:

  • Дзвонити на Гарячу урядову лінію за номером 1545, а також на Гарячу лінію Пенсійного фонду 0800503753 і заявляти про порушення своїх прав.

Увага! Рекомендуємо звертатися на Гарячу урядову лінію і на лінію ПФУ саме c скаргою, а не за роз'ясненнями про ситуації, що склалася. Так як скарга буде зафіксована і передана до відповідного органу для подальшого з'ясування обставин, а консультація / роз'яснення будуть дані усно і результату від цього не буде.

  • Звертатися з письмовою заявою на територіальне і обласне управління Пенсійного фонду, а також до Пенсійного фонду України.

З зразком заяви ви можете ознайомитися та завантажити за посиланням

Зверніть увагу! Для редагування шаблону заяви, його необхідно завантажити у форматі Word.

Заява рекомендуємо писати в 2-х примірниках: один віддавати до Пенсійного фонду, другий з відміткою про прийняття вашої заяви, залишати у себе. Це в подальшому допоможе проконтролювати терміни отримання відповіді Пенсійного фонду, а також буде необхідно для звернення до суду.

  • Одержати письмову відповідь Пенсійного фонду. Така відповідь можливо оскаржити в судовому порядку.

ДЖЕРЕЛО

Переселенцям: як отримати свою пенсію за травень-червень?
Насправді ж?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация