Перша вагітність: 5 страхів, про які потрібно забути

Йому ще навіть не виповнилося місяця і для лікарів він ще не хто, а що, але у тебе вже є його перша фотографія Йому ще навіть не виповнилося місяця і для лікарів він ще не "хто", а "що", але у тебе вже є його перша фотографія. Маленька темна точка. Ну що, схожий на тебе? Можеш наклеїти її в альбом і відзначити подію. Ах, так - не можна. І поклади шоколадку - у дитини буде алергія. Не сиди ногу на ногу, не перебувай у задушливому приміщенні, і взагалі, що ти їла вчора? З цього моменту для тебе почалася Велика Ера Занепокоєння.

Пізніше ти забудеш ці переживання і визначиш час вагітності як найгармонійніший період свого життя. Але зараз, коли тобі більше ніж будь-коли необхідний спокій, ти нерідко відчуваєш справжнісінькі стреси . Звичайно, причин занепокоєння майбутніх матерів немає числа. Одна "неспокійна", наприклад, задала доктору таке питання: "Я іноді палю марихуану, скажіть, як це може відбитися на мою дитину?" Повинна обмовитися, що все нижче написане відноситься тільки до старанним мамам, які давно перелопатили масу літератури по даній темі і орієнтували мозкову діяльність в область турботи про майбутнє потомство. Отже, чого ж ми найбільше боїмося і наскільки наші страхи обгрунтовані?

1. Дитина народиться нездоровим.
Ймовірно, саме це - головний Дамоклів меч, який має намір отруювати твоє існування всі 9 місяців. А винні лікарі і розумні книжки. Мабуть, статистика, з роду тієї, що дитина з синдромом Дауна народжується "всього" в однієї з 100 вагітних старше 35 років , Покликана заспокоїти майбутню матір. Тільки доктора наук, як правило, забувають про те, що жіноча логіка ігнорує цифри. І роблять все, щоб такі терміни, як "хвороба Тея-Сакса" або "гідроцефалія" переслідували тебе по п'ятах.

Боротися з великою кількістю захлеснула тебе інформації можна тільки за допомогою здорового глузду і розуміння. Не будь схожим на ту англійку з анекдоту, яка відмовилася народжувати четверту дитину, дізнавшись, що кожен четвертий новонароджений на Землі - китаєць.

А якщо твій доктор по півгодини прислухається до биття маленького сердечка, це просто свідчить про те, що він якісно виконує свою роботу. Хоча тут треба пам'ятати і про іншу сторону: нерідко "хвору" наполегливо лікують від неіснуючої інфекції з відомою метою. Тому у тебе є резон уникати незнайомих платних лікарів.

2. Що з ним робити?
Вся твоя попередня життя проходила під девізом "я так юна і так безтурботна". Напевно ти чудово вмієш робити багато різних корисних речей, наприклад, танцювати Чача-ча , Спускати за вечір зарплату чоловіка або доводити до нервових судом свого начальника. Але якщо ти не працювала акушеркою в лікарні, то, швидше за все, нюанси життя новонародженого тобі невідомі. Як не дивно, більшість новоспечених матусь примудряються не утопія свій скарб у ванні і не сповити його догори ногами. Мабуть, до цього причетний інстинкт материнства. У будь-якому випадку, навіть якщо ти впевнена, що справишся з малюком самостійно, заздалегідь запасися домашнім телефоном знайомого лікаря або досвідченої подруги, бажано, з медичною освітою. Попередь, що будеш дзвонити в будь-який час доби. Розуміння тобі гарантовано.

3. Боязнь пологів.
Так, чим ближче підходить заповітний термін, якого ти чекала з нетерпінням, тим ясніше ти розумієш: "Я не боягуз, але я боюся". І чого? Навіть зізнатися соромно - кількох годин, які дадуть життя твоєму малюку. Розслабся! Цей страх - самий недоцільний з усіх. По-перше, в процесі пологів в крові жінки підвищується рівень ендорфінів - гормонів "радості" (приблизно те ж саме відбувається в момент статевої близькості ). Таким чином, те, що представляється тобі болісно болючим, ти можеш просто не помітити, будучи захопленою "виштовхуванням" з себе дитину. Крім цього при складних або затяжних пологах лікарі допускають використання місцевої анестезії, практично нешкідливою для малюка. Якщо ж тебе вражають розповіді твоїх подруг про перенесені страждання, роби знижку на жіночу звичку перебільшувати.
Так чи інакше, повір, з того моменту, як ти в перший раз побачиш личко істоти, яке нещодавно було з тобою єдиним цілим, ти жодного разу не згадаєш про незручності, які тобі довелося заради цього пережити.

4. Втратити колишню привабливість.
І ніякий це не егоїзм. Немає нічого дивного в тому, що ти хочеш бути красивою мамою. Для деяких жінок страх втратити фігуру - єдине, що заважає їм обзавестися потомством. І, на жаль, після народження першого дитини, багатьох дійсно злегка "розносить". Сприймаючи це, як своєрідну розплату за материнство, вони заспокоюються, і тоді їх "розносить" ще ...
Боятися цього немає сенсу, а потрібно боротися.

Наші мудрі предки вважали, що пологи прикрашають жіночу фігуру, позбавляючи її дівочої незграбності. І це дійсно так. Просто ти повинна зрозуміти, що з народженням дитини твій організм почне працювати по-іншому, і красу, якої до цього ти користувалася безоплатно, доведеться заробляти.

Те, що процес накопичення жирових відкладень цілком звернемо і не заслуговує виправдання, ти зрозумієш на прикладі живих легенд модельного бізнесу Стефані Сеймур і Ясмін Ле Бон: вони обидві мають по троє дітей і, розмінявши четвертий десяток, не перестають псувати кров заслуженим і бездітним дівам подіуму .

5. Чоловік виявиться не готовий до батьківства.
Так розпорядилася природа, що, провівши відомий внесок у зародження нового життя, чоловік залишається байдужим спостерігачем всіх наступних процесів. Може, в глибині душі, йому і хотілося б багатозначно погладити твій животик або постояти з тобою вранці, схилившись над унітазом, але, приймаючи уготованную йому долю, він буде стоїчно виносити твої капризи і слухняно грати настільки незвичну для нього роль актора другого плану для того, щоб приховати головне. А головне - це те, що він сам біса наляканий тим, що відбувалося.

У той час, як ти прикидаєш його з підгузником в руках, він практично близький до параної. Він боїться цього дивного тендітної істоти, своєї некомпетентності, боїться опинитися чужим. Він шалено боїться за тебе, боїться нового титулу глави сім'ї.

Загалом, його страхи не схожі на твої, але вони не менш серйозні, і перелік їх не менше. Тому не дивуйся, якщо під час твоїх пологів, він, підкоряючись древньому інстинкту, буде глушити горілку навпроти пологового будинку, а перші два тижні життя вашої дитини проведе, забившись у куток і квадратними очима спостерігаючи за поведінкою "сосиски з ручками". дистанція між батьком і нащадком , Якщо вона є, неодмінно скоротиться, як тільки останній стане хоч трішки бути схожим на людину.

Звичайно, це далеко не все. Ще ми боїмося, що не сексу "як раніше" , Що дитину переплутають в пологовому будинку, та хіба мало чого ми боїмося!
Насправді, багато страхів ми отримали в спадок від своїх бабусь, і в наші дні вони просто неактуальні. Наприклад, щоб виключити будь-які дефекти розвитку дитини, сьогодні досить пройти спеціальний тест навколоплідної рідини, а впоратися з невіглаством допоможуть оперативні поради досвідчених матусь з Інтернету . Загалом, пий вітамінки, гуляй на свіжому повітрі і бережи нерви - вони тобі ще знадобляться!

Ну що, схожий на тебе?
Не сиди ногу на ногу, не перебувай у задушливому приміщенні, і взагалі, що ти їла вчора?
Одна "неспокійна", наприклад, задала доктору таке питання: "Я іноді палю марихуану, скажіть, як це може відбитися на мою дитину?
Отже, чого ж ми найбільше боїмося і наскільки наші страхи обгрунтовані?
2. Що з ним робити?
І чого?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация