Перші гроші одеських зірок: мили авто, продавали огірки і крутили диско

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

29 ноября 2012, 10:29 Переглядів: 29 ноября 2012, 10:29 Переглядів:   Зірки починали з чорнової роботи

Зірки починали з чорнової роботи. Фото: autoprospect.ru.

Наталя Бузько: "Я б могла будувати порти!"

Актриса Наталя Бузько, більше відома нам як учасниця " Маски шоу ", В юності не вірила, що мистецтвом можна заробити на життя, тому перший запис в її трудовій книжці - кресляр-конструктор в інституті" Оргенергострой ".

"Після школи мене влаштували в проектний інститут, - розповідає нам Наталя. - Я поєднувала роботу кресляра і навчання в Одеському інституті інженерів морського флоту (нині Одеський національний морський університ. - Авт.)

)

Я могла б будувати порти! Однак доля розпорядилася інакше ". Наталю, яка весь вільний час присвячувала занять в студії пантоміми, запросили працювати в Одеську обласну філармонію." Тоді я зрозуміла, що моє покликання - сцена, - говорить актриса. - Правда, трохи шкода було розлучатися з колективом, адже ми були як одна сім'я. Ті часи я завжди згадую з великою теплотою в серці ". До речі, в житті Наталії був ще один цікавий трудовий досвід, ніяк не пов'язаний з мистецтвом. Актриса розповіла, що ще під час навчання в інституті, працювала там лаборантом, готувала лінгафонні кабінети для занять з англійської.

Туриченко: огірки і чужа бузок

Музикант, співак і актор почав свою трудову діяльність, будучи ще школярем, - на поле з огірками. "Кожне літо з 12 років батьки мене відправляли до бабусі в село. Там я збирав різні овочі: огірки, помідори, кукурудзу. Звичайно, платили за це небагато, але для хлопчиська цього було цілком достатньо", - поділився з нами 29-річний Кирило .

Звичайно, платили за це небагато, але для хлопчиська цього було цілком достатньо, - поділився з нами 29-річний   Кирило

Виходячи з його подальшої розповіді, у хлопця непогані підприємницькі здібності - вже в 15 він з друзями розкрутив новий бізнес: "Ми озброювалися засобом для миття вікон" Секунда ", ганчірками - і виходили на світлофори. За час, поки горіло червоне світло, наша команда встигала "обробити" кілька лобових стекол, тарифів не було - хто скільки дасть ". У підлітковому віці він освоював і інші способи заробітку. "Ми рвали бузок і продавали на базарах. Аналогічно чинили з абрикосами і з виноградом. Збували за ціною нижче ринкової, щоб обійти всіх конкурентів. Правда, за фрукти з чужого городу одного разу мало не вляпалися в халепу", - посміхаючись, співак додав, що намагався тільки заради того, щоб заробляти на квіти дівчатам.

Тітка Сима: знала телефон дурдому і вишивала

В юності тітка Сіма (героїня телепередачі "Джентльмен-шоу"), в ту пору ще просто жвава дівчина Ірина Токарчук, була ... ткалею! "Коли мені було 23 роки, я вчилася в Московському театральному інституті і одночасно працювала на Орехово-Зуєвський ткацькому комбінаті (в народі його прозвали" ковдрові фабрика "), - розповідає артистка. - Що я тільки не робила: була і ткалею, і прасувальниця , і вишивальницею. і мені ця робота подобалася (по-своєму, звичайно, наскільки це можливо) ".

і мені ця робота подобалася (по-своєму, звичайно, наскільки це можливо)

І навіть через роки, коли Ірина повернулася до Одеси і вже працювала в театрі, її тягнуло хоч на один день повернутися до старої професії. "У мене дуже насичена біографія, - ділиться акторка, - доводилося працювати і в бібліотеці, і на телефонній станції - в довідковій службі" 09 ". Тоді нас вчили відповідати на питання тих, що дзвонили не більше ніж за 30 секунд - від цього залежала наша зарплата ( я до сих пір, коли дзвоню в довідкову, намагаюся не говорити зайвих слів - по старій пам'яті). А тоді нас в будь-який момент могли прослухати. Пам'ятаю, нам часто телефонували діти (бавилися). "Тьотю, дайте телефон дурдому!", " т��тка, чому немає води? "," А коли мене забере мама? ". Після Ірина Токарчук стала завідуючою клубом культури в ПТУ №1: "Ми з моїми підопічними - майбутніми слюсарями, електрозварник і монтерами - ставили вистави і танцювальні номери і часто їздили на гастролі. З деякими дружимо досі ".

Яків Гопп крутив бобіни на Троїцькій

Відразу після школи Яша подався в діджеї! "Тоді диск-жокеїв називали" ДІСКОР "(диско-кореспондентами), це слово придумали в Одесі", - згадує Яків Гопп, ще один учасник "Джентльмен-шоу". До слова, він працював на одній з перших дискотек в нашому місті - в Палаці культури залізничників на вулиці Троїцької.

До слова, він працював на одній з перших дискотек в нашому місті - в Палаці культури залізничників на вулиці Троїцької

"Це зараз на дискотеках музика звучить без перерви, а тоді працювали на бобінах, тому в перервах між піснями хороший диск-жокей мав вміти розмовляти з публікою, - згадує Яша. - Я дивився їм в очі, відчував їх настрій і багато імпровізував" . Діджейства Яша присвятив понад 20 років, поєднуючи цю роботу з іншими. Наприклад, актор без праці може полагодити розетку, відремонтувати телефон або захистити його від сторонніх вух: "Друзі, які жили в комуналці і користувалися загальним телефоном з сусідами, просили мене зробити, щоб ті не могли підслуховувати розмови".

Бурда: "Спасибі, що інженер не міг прогодувати сім'ю"

Знавець, кулінар і популярний ведучий Борис Бурда майже 20 років працював інженером. "Я знаю абсолютно все про цукровий виробництві і можу вам це розповісти в деталях, - посміхається Борис Оскарович. Премудростям професії він навчився в Одеському політехнічному інституті на теплоенергетичному факультеті (до речі, під час навчання знавець підробляв підготовкою наукових робіт для своєї кафедри). ВНЗ закінчив з червоним дипломом і отримав кваліфікацію "інженер-теплоенергетик по автоматизації". А потім влаштувався в НДІ "Харчопромавтоматика".

А потім влаштувався в НДІ Харчопромавтоматика

"Впроваджував автоматику, встановлював нове обладнання, займався математичним моделюванням", - ділиться експерт. На питання, що саме спонукало його вибрати технічну спеціальність, він відповів так: "Після школи я був фантастично байдужий до професії. Друзі похвалили факультет, і вибір був зроблений".

Зараз Борис Бурда свою колишню роботу згадує рідко, а ось з колишніми колегами спілкується із задоволенням. "Ми часто бачимося", - зізнається він. Професію довелося змінити, так би мовити, по нужді. "У 90-ті роки у мене народилася дитина, а моєї інженерської зарплати (не дивлячись на те, що я домігся деяких успіхів в цій сфері) катастрофічно не вистачало. Спасибі уряду, яке зробило так, що інженери не могли прогодувати сім'ю".

Тоді Борис Оскарович перекваліфікувався в журналісти - став писати для українських і всесоюзних журналів, а пізніше пішов на ТБ. Напрямок авторської передачі вибрати було легко - Борис Оскарович дуже смачно готує, так як його перша дружина поетеса не любила стояти біля плити.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Перші гроші одеських зірок: мили авто, продавали огірки і крутили диско". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Софія Жукова

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

?тка, чому немає води?
А коли мене забере мама?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация