Пиріг з грушею і рікоттою

Ось і я вирішила долучитися до випічки з дріжджового тіста, тим більше, що святкова Великодній тиждень триває і можна собі дозволити різну смакоту! Груша дуже добре поєднується з пряними спеціями з найніжнішої рикоттой. Пиріг вийшов ароматним і смачним, запрошую на чай! Ось і я вирішила долучитися до випічки з дріжджового тіста, тим більше, що святкова Великодній тиждень триває і можна собі дозволити різну смакоту
Начинка дуже ароматна завдяки доданим пряним спецій.
Трохи про них ...
Кардамон

- це плоди рослини сімейства імбирних, класична пряність родом зі Шрі-Ланки та Індії. Речовини, що містяться в кардамон, наділили його здатністю підвищувати апетит, зміцнювати мускулатуру шлунка, стимулювати виділення шлункового соку і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту. Відомо і загальнозміцнюючий, антисептичну, відхаркувальний і потогінний властивість кардамону. Використовуючи кардамон як пряність, висушені насіння його краще витягувати з капсули безпосередньо перед вживанням. Кардамон можна додавати в різні страви, каші, м'ясо, в випічку, в чай ​​і каву, для ароматизації компотів і киселів.
Бадьян. Насправді у бадьяна (Ілліціум справжнього) багато імен, його називають зірчастим анісом, китайським анісом, сибірським анісом, корабельним анісом, індійським анісом. Однак все це назви невеликого вічнозеленого тропічного дерева сімейства магнолієвих, плодом якого є «зірочка» складається з 6-8 листівок. Родина бадьяна - Південно-Східна Азія. Ще в Давньому Єгипті високо цінувалося заспокійливу дію бадьяна на систему травлення, завдяки чому бадьян застосовувався при виготовленні лікерів, алкогольних напоїв і хліба. Для приготування прянощі застосовують висушені плоди. Незважаючи на те, що смак бадьяна схожий з анісовим, він більш пряний, солодкий, але позбавлений нудотності. Однак це не дозволяє бадьяном замінити аніс в випічці, так як відтінок гостроти більш поєднуємо з корицею, мускатним горіхом, імбиром, кардамоном і гвоздикою, а тому вітається при виготовленні пряників, пудингів і мармеладу. Особливо гарний бадьян, як добавка при консервуванні овочів, а особливо помідорів, кабачків і гарбуза в поєднанні з фенхелем, селерою, запашним і чорним перцем. У поєднанні з цибулею, часником і перцем бадьян додається в підливи, які прекрасно поєднуються з рисовими, овочевими та яєчними стравами. Зірчастий аніс хороший з качкою, куркою, відвареної яловичиною. Бадьян додають в чай, їм ароматизують питну воду і отримують освіжаючий напій. У нашій кухні колись активно застосовувався бадьян в приготуванні сбитней.
- це плоди рослини сімейства імбирних, класична пряність родом зі Шрі-Ланки та Індії
Тісто при випічці виходить повітряним і смачним. Пиріг в міру солодкий.

Приємного чаювання!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация