Пивна карта: Де в Києві варять смачне крафтового пиво

З кожним днем ​​зростає популярність крафтового пива. Відкриваються бари і ресторани, на базі яких розташовані свої пивоварні, де виробляють унікальні сорти пива на основі класичних американських, британських і німецьких рецептів.

Ми пройшлися по кільком київським закладам, де варять власне пиво.

Мережа ресторанів відома своїми бургерами, рецепти яких зібрані з усього світу. А який же бургер без пива!

У закладі є власна пивоварня, місцезнаходження якої тримають в секреті, але запевняють, що пиво зварено за найкращими рецептами, дотримуючись всіх технологій і традицій пивоваріння.

Пивна карта представлена ​​трьома видами напою: Фірмове крафтового пиво (світле), фірмове Red Star і фірмове нефільтроване Blanche.

Ціни: фірмове - 44 грн за 0,5 л, Red Star і Blanche - 54 грн за 0,5 л

Адреси: РЦ Блокбастер (пр-т Московський, 34в), ТОЦ Сільвер Бриз (пр-т П. Тичини, 1в), Хрещатик 7/11

Ресторан відкрився не так давно, у вересні 2015 року, але вже полюбився багатьом любителям BBQ. Тут є власна коптильня, де виготовляють різні види копченого м'яса і сиру. Революційний меню і живу музику доповнює крафтового пиво від пивоварні Rodbrau.

Тут можна випити Solod Silver (cветлое, фільтроване, непастеризоване пиво верхового бродіння, тип - Кельш), Solod Blanche (пшеничне нефільтроване пиво верхнього бродіння, без гіркоти), Solod Gold (напівтемне, фільтроване, непастеризоване пиво верхового бродіння).

У виробництві пива використовується чотири види солоду: ячмінний, меланоідіновий, ароматний і світлий карамельний, хміль - легендарний "Каскад", тип - бельгійський червоний ель, Solod Black (темне, фільтроване, непастеризоване пиво верхового бродіння). Також використовується п'ять видів імпортного солоду: Пель Ель, меланоідіновий, смокд, Карафа і ароматний, і два види хмелю. Тип - шотландський темний ель.

Ціни: 0,3 л / 25 грн, 0,5 л / 30 грн

Адреса: ТОЦ Сільвер Бриз (пр-т П. Тичини, 1в)

Колись легендарний Pilsner Bar переживає друге народження, і зараз на цьому місці знову можна покуштувати відоме чеське пиво Pilsner Urquell, якого ніде в місті не знайдеш.

Pilsner чеська панове - ресторан сімейного типу, де дотримуються традицій як в інтер'єрі, так і в меню. Крім безкомпромісного пива Pilsner Urquell, вас чекає наше, домашнє пиво і традиційна домашня чеська кухня.

У барі представлено крафтового домашнє пиво від гуцульської броварні Ціпа .

Напій варять на німецькому обладнанні Braumeister, і тільки на натуральних інгредієнтах з Німеччини та Чехії, без використання пастеризації та консервантів.

Тут ви можете спробувати три основних види пива: Ціпа Копчена - світлий лагер з підкопченої солоду, в основу якого ліг рецепт з містечка Бамберг, столиці копченого пива. Ципа Біла - світлий, добре Охмелене лагер.

Ципа Чорна - традиційний стаут ​​в британському стилі, дуже щільний, з ароматом гіркого кави, шоколаду і лакриці.

Також в Pilsner Bar проходять регулярні дегустації , Де можна спробувати "ципу пiд травою", Різдвяну ципу і інші сорти. Вартість дегустації 150 грн. За анонсами заходів можна стежити на сторінці Facebook .

Ціни: Ціпа Копчена - 0,3 л / 25 грн, 0,5 л / 45 грн, Ціпа Біла - 0,3 л / 25 грн, 0,5 л / 45 грн, Ціпа Чорна - 0,25 л / 35 грн

Адреса: вул. Пушкінська, 20

Бар-пивоварня Тартак відкрився на місці старої лісопилки (звідки і назва) на Воскресенці. Заклад є проектом Василя Мікуліна, засновника Юзівської пивоварні в Донецьку і власника торгової марки крафтового пива Varvar .

Варто зазначити, що обладнання пивоварні повністю зібрано в Білій Церкві.

Пиво тут варять з німецького солоду, американського хмелю і бельгійських дріжджів.

Сьогодні в Тартаку можна спробувати:

Hoppy Lager (класичний рецепт, жвавий сухим охмеління за допомогою сорти хмелю Mosaic). IPA або India Pale Ale з додатковим хмелем - рецепт, відроджений американськими крафтовікамі. Varvar Golden Ale - бельгійський ель з додаванням коріандру. Varvar Apa - ель, приготований з використанням виключно американських сортів хмелю, в ньому порівняно слабке вміст алкоголю.

Milk Stout, або Sweet Stout, тобто солодкий стаут. Така назва пояснюється тим, що одним з інгредієнтів є лактоза - неферментіруемий молочний цукор. Це означає, що він не переходить в алкоголь, але надає напою солодкість і шовковисту текстуру і балансує гіркоту паленого несолодженого ячменю.

Сорт Varvar також виготовляють в склі, яке віддають на зовнішні продажу. Це пиво можна зустріти в таких закладах як Milk bar, Dogs & Tails, Під Асфальтом Пляж і ін.

Можна замовити пиво на винос, яке розливають в літрові пляшки. За новинками, які регулярно з'являються, можна стежити на сторінці Facebook .

Ціни: 0,3 л / 30 грн, 0,5 л / 40 грн

Адреса: вул. Старосільська, 1е

Найбільша крафтового пивоварня в Україні. Ось уже 6 років під керівництвом пивовара Сергія Гойко на березі озера Лебедине на Позняках варять пиво, дотримуючись Баварського закону про пивоваріння, прийнятого в Німеччині.

Пиво варять живе, воно не фільтрується і не пастеризується.

Основні сорти: Світле (має хмільний насичений смак і солодовий кислинку), Темне (терпкий смак, з розпливчатою кислинкою і кавовими нотками), Пшеничне (щільне насичене пиво, з фруктово-пшеничним післясмаком).

Також кожні два-три місяці вариться новий ексклюзивний сорт, який відрізняється різноманітністю і смаком. За шість років існування пивоварні було зварено близько 50 видів сезонного пива: бурштинове, мюнхенська, ірландський стаут, жовтневе, різдвяне, Амбер ель, золотий бельгійський ель і багато ін.

За анонсами нових сезонних сортів можна стежити на сторінці Facebook .

У ресторані можна спробувати дегустаційний набір з 4-х сортів пива, або замовити з собою в 1-1,5 літрових пляшках.

Також на пивоварні регулярно проводять екскурсії (35 грн) з обов'язковою дегустацією в кінці. Для запису і уточнення деталей можна зателефонувати за номером (044) 575 94 94.

Ціни: 0,3 л / 27 грн, 0,5 л / 40 грн, 1 л / 70 грн, 1,5 л / 100 грн. Дегустаційний сет - 35 грн.

Адреси: вул. Драгоманова, 31г, вул. Дмитрівська, 2, вул. Лаврухіна, 4, вул. Спаська, 5, вул. Хрещатик, 10 (скоро відкриття)

У Солом'янській броварні варять шість основних сортів пива за класичними і авторськими рецептами. Для виготовлення пива використовують німецький солод і гіркий хміль, чеська духмяний хміль, французькі дріжджі верхового та низового бродіння, очищену воду.

Пиво вариться за класичними технологіями, дотримуючись "Баварського закону про чистоту пива" 1516 р

У Братів Бойчуків можна спробувати Blonde Ale за ексклюзивним рецептом, Pilsner - схожий на німецький тип пива, але приготований на чеському хмелі, Weissbier - пшеничне пиво з високим вмістом солоду, Golden Ale - пиво верхового бродіння, має золотистий або мідний колір, на смак нагадує відомі бельгійські сорти; Stout належить до різновиду Імператорського або російського стаута, який, за легендою, любила Катерина Друга.

Також є сезонний сорт Brown Ale - оригінальний ель коричневого кольору, з насиченим смаком і нотками стиглих фруктів, горіха і помірною хмелевою гіркотою.

Ціни: 0,3 л / 22 грн, 0,5 л / 34 грн. Пиво можна замовити з собою - 1 л / 68 грн

Адреса: Солом'янська пл., 2б, Андріївський узвіз, 28а

Ще один проект Василя Мікуліна відкрився близько місяця тому. Тут працює ресторан c відкритим грилем, власна коптильня і крафтового пивоварня.

У Синдикату можна спробувати пиво таких сортів:

Hopfen Weisse (охмелене пиво), California Dream lager (помірно солодовий смак), Abbey Dubbel (середня солодкість), Stout на основі жжённого солоду з вівсяними пластівцями і шоколадними нотками, Burshtyn Digger (янтарного кольору на основі віденського солоду), IPA (Охмелене ель з карамельно-квітковим ароматом).

Ціни: 0,3 л / 35 грн, 0,5 л / 50 грн. Щоб спробувати всі сорти, можна замовити дегустаційний набір - 60 грн

Адреса: вул. Суворова, 4/6

Паб Пройдисвіт розташований в самому серці Подолу, де здавна варили пиво. Головною особливістю закладу є 15-метрова барна стійка, сидячи за якою ви маєте можливість спостерігати весь процес виготовлення пінного напою прямо у вас на очах. За барною стійкою розташована сама пивоварня, якою керує досвідчений пивовар з 25-річним стажем.

Пиво виготовляють за авторською рецептурою, і, як стверджують працівники, такого пива ви не спробуєте більше ніде.

Устаткування пивоварні збірне - з України, Німеччини та Швеції. Солод закуповують в Німеччині, хміль - в Словаччині, Британії, Німеччині та Америці, а дріжджі використовують французькі, найкращі (за словами пивовара).

У пабі ви можете покуштувати 4 види пива: Світле, Пшеничне, Темне і експериментальне Сезонне. Сезонний сорт змінюють щомісяця, і вже відварити такі види як імбирний, Перцева і т. Д. На даний момент сезонний сорт представлений цитрусовим смаком.

Ціни: 0,3 л / 42 грн, 0,5 л / 52 грн; Сезонне: 0,3 л / 47 грн, 0,5 л / 57 грн. Також пиво можна замовити з собою в літрових пляшках - 77 і 83 грн. Дегустаційний набір з 4 сортів - 0,4 л / 47 грн.

Адреса: вул. Костянтинівська, 37

Нещодавно Good Wine запустив виробництво власного пива, і тепер пінний напій можна купити в магазинах.

Керує процесом Андрій Кисіль, пивний сомельє Good Wine і ентузіаст своєї справи.

Поки можна спробувати два сорти: №1 American Pale Ale і №2 Session Pale Ale. Пиво №1 має квітково-лимонний аромат і смак грейпфрута і імбиру.

Для виготовлення використовується німецький світлий і карамельний солод від компанії Вайерманн (Бамберг), плюс німецький і американський хміль сортів Citra і Cascade. Вариться пиво на воді, фільтрованої шляхом зворотного осмосу.

Пиво №2 містить всього 3,5% фортеці, завдяки чому п'ється легко і довго. Для цього пива використовували три види хмелю - Citra, Ella і Amarillo, також для посилення гіркоти додали гіркий хміль сорту Hercules. Цей Session Beer можна буде спробувати в Good Wine вже через три тижні.

Ціни: 89,90 грн за 1 л

Адреси: вул. Мечникова, 9, пр. Героїв Сталінграда, 16Б

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация