Пізнавальна передача «Воїни світу» на каналі «Зброя», Владивосток

  1. Шаолінь За переказами місце для будівництва монастиря вибрав сам знаменитий засновник монастиря -...
  2. тривалість
  3. провідні

Шаолінь

За переказами місце для будівництва монастиря вибрав сам знаменитий засновник монастиря - чернець Бато. Справа в тому, що форма гори Суншань нагадує лотос, який, як відомо, в буддизмі має особливе значення. Монастир Шаолінь став форпостом нової релігії. Завдяки зусиллям Бато, вона швидко поширилася в Китаї, а Шаолінь став буддійської святинею. Після утворення династії Тан (618-907 рр.) В країні все ще існували роздробленість і міжусобиці. Під час походу проти Ван Шічуна імператор Лі Шимінь і його війська були оточені. Чи Шимінь відправив послання в Шаолінь з проханням про допомогу. 13 ченців на чолі з Таньцзун без зволікання вирушили в дорогу і врятували імператора. За допомогою ченців-воїнів Лі Шимінь розбив перевершує за чисельністю ворога, і Ван Шічуну довелося скоритися імператору. Пізніше Таньцзун був нагороджений посадою генерала, інші ж 12 ченців побажали залишитися в монастирі, і імператор подарував їм дорогі ряси. Минуло багато часу з тих пір, але і до цього дня знаменитий Шаоліньський монастир зберігає свої секрети - секрети бойових східних єдиноборств ... Зйомки велися в монастирі Шаолінь, в Денфене, в Пекіні, в Москві. Головні синхрони і учасники: Інь Чжуншань, даоський чернець з монастиря Чжун'юемяо в провінції Хенань, Іань Жуен, буддійський монах (монастир Шаолінь), Ши цинги, буддійський монах.

Головні синхрони і учасники: Інь Чжуншань, даоський чернець з монастиря Чжун'юемяо в провінції Хенань, Іань Жуен, буддійський монах (монастир Шаолінь), Ши цинги, буддійський монах

+12

зброя

Помилка в розкладі

За переказами місце для будівництва монастиря вибрав сам знаменитий засновник монастиря - чернець Бато. Справа в тому, що форма гори Суншань нагадує лотос, який, як відомо, в буддизмі має особливе значення. Монастир Шаолінь став форпостом нової релігії. Завдяки зусиллям Бато, вона швидко поширилася в Китаї, а Шаолінь став буддійської святинею.

Після утворення династії Тан (618-907 рр.) В країні все ще існували роздробленість і міжусобиці. Під час походу проти Ван Шічуна імператор Лі Шимінь і його війська були оточені.

Чи Шимінь відправив послання в Шаолінь з проханням про допомогу. 13 ченців на чолі з Таньцзун без зволікання вирушили в дорогу і врятували імператора. За допомогою ченців-воїнів Лі Шимінь розбив перевершує за чисельністю ворога, і Ван Шічуну довелося скоритися імператору. Пізніше Таньцзун був нагороджений посадою генерала, інші ж 12 ченців побажали залишитися в монастирі, і імператор подарував їм дорогі ряси.

Минуло багато часу з тих пір, але і до цього дня знаменитий Шаоліньський монастир зберігає свої секрети - секрети бойових східних єдиноборств ... Зйомки велися в монастирі Шаолінь, в Денфене, в Пекіні, в Москві. Головні синхрони і учасники: Інь Чжуншань, даоський чернець з монастиря Чжун'юемяо в провінції Хенань, Іань Жуен, буддійський монах (монастир Шаолінь), Ши цинги, буддійський монах.

тривалість

40 хвилин

провідні

Тетяна Борщ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация