Планета привидів. Олександр Бушков

«ПЛАНЕТА МАР» - М .: ОЛМА Медиа Групп, 2007. - 575 с. Тираж 30 000 екз.
Скандально відомий войовничий дилетант Олександр Бушков знову вийшов на стежку війни. На цей раз він взявся за спростування теорії Дарвіна. У своїй вельми важкою книзі він успішно громить противника. Деякі цікаві факти можна згадати.
Ось з чого починається нова книга Бушкова:
"Міфів в історії безліч. Ось ще один приклад - невигадливий і типовий. Всякий мало-мальськи освічена людина знає, хоч вночі розбуди, що Христофор Колумб плавав відкривати Америку на трьох каравелах, прозивали« Санта-Марія »,« Пінта »і« Нінья »...
Так ось, всі три корабля і не каравели зовсім, і називалися зовсім по-іншому ... Читайте записки Колумба.
«Санта-Марія» була відома під ім'ям «Ла Гальета» ( «Галісійський). «Нінья» офіційно іменувалася «Санта-Клара», а «Нінья» - не більше ніж прізвисько (по-російськи - дитинко або крихта). Хоча цілком можливо, що прізвисько походить від прізвища попереднього господаря Хуана Ніньо. Справжнє назва «Пінта» встановити вже неможливо. «Пінта» - знову-таки прізвисько, яке виникло чи то від іспанського слова «гуртка», чи то від прізвища колишнього власника Пінто.
І, нарешті, все три корабля - НЕ каравели, а каракка. Пояснюючи гранично просто, каравела мала один тип кріплення обшивки, а каракка зовсім інший ".
Хтось вирішить, що це буквоїдство. Ну не знаю. Врешті-решт є деяка різниця між есмінцем і крейсером, хоча обидва вони залізні і плавають ...
Подібних прикладів безліч. Часто-густо ми маємо справу з міфом, вигадкою, помилкою, легендою, настільки міцно приклеїти до реальності, що віддирати довелося б по-живому.
«Закон історичної міфотворчості» з приходом двадцятого століття розцвів зовсім вже несказанно. Перша світова війна досі позиціонується як боротьба демократичної Європи проти «агресивного прусського мілітаризму», хоча насправді весь фокус був у тому, що мирне економічний розвиток Німеччини загрожувало перетворити Британію в третьорозрядної країну, витиснену з світових ринків. Ось і довелося в терміновому порядку громити конкурента під крики про демократію і свободу ...
Це дуже нагадує найсвіжіший міф, який отримав всесвітнє поширення: про зловісний чудовисько Саддама Хусейна, накопичивши повну пазуху зброї масового знищення, яке він ось-ось обрушить на все суміжні країни. Саддама скинули (попутно розкравши найцінніші колекції багдадських музеїв), але ось ніяких таких запасів смертельної зброї не знайшли - навіть не знайшлося якоїсь поганої пробірки, яку можна повертати перед телекамерами, запевняючи, що там, всередині, якщо як слід придивитися в лупу, аж кишать ікласті бацили і страхолюдная вібріони ... Міф так і залишився міфом - зате навколо найбагатших нафтових родовищ невимушено розташувалися американські морські піхотинці, які найближчим часом йти безумовно не збирають я ...
Ця книга про фальшиву науці. Перш за все - про дарвінізм. Якийсь професор Готон з Дубліна залишив чудові відгуки про роботу Дарвіна: «Все, що там є нового, невірно. А що вірно - старо ».
Дарвінівські умоглядні побудови категорично не зважають на реальністю. Скажімо, відповідно до еволюційної теорії прийнято вважати, що ссавці походять від рептилій. Але у ссавців нижня щелепа складається з однієї кістки, а у рептилій - з шести. Вухо ссавця формується з трьох кісткових хрящів, рептилії - з одного. Цих принципових відмінностей вже налічується кілька сотень. А головне, до сих пір не виявлено ніяких «перехідних ланок» ...
А знаменитий Альфред Уоллес, який відкрив теорію еволюції паралельно з Дарвіном? Про внесок Уоллеса в дарвінізм пишуть багато і охоче, а от про те, що він з часом відмовився від своєї теорії, - намагаються не згадувати. Як не бився Уоллес, він не знайшов пояснень: звідки, з точки зору еволюції, у людини з'явився людський мозок, неймовірно складний орган? Досліджуючи найвідсталіші племена Малайзії, він переконався, що «розумові здібності їх набагато перевищують необхідність, тобто нехитрі способи добування їжі, а їх мозок мало чим поступається мозку рядового члена наших наукових товариств. Таким чином природою створений інструмент, набагато перевершує потреби свого власника ».
Ніякої теорією еволюції, ніяким природним відбором неможливо пояснити одну з найбільших загадок: чому людина - єдине з усіх живих істот - має різні групи крові?
Чому знаходять кам'яні знаряддя в повністю збережених геологічних шарах віком від двох до трьох мільйонів років, коли людину (по «наукової теорії») і в помині бути не могло?
Ще в березні 2003 року серйозний американський журнал «Сайенс» повідомив про завершення робіт, в яких за допомогою комп'ютерної томографії було доведено, що всі різновиди викопних гомінідів, до яких відносяться пітекантроп, синантроп, австралопітек і інші споріднені з ними тварюшкі, складають окрему гілку приматів, яка не має відношення до сучасної людини. Всі вони - не предки людини, і навіть не його далекі родичі, а просто жили самі по собі (іноді одночасно з людиною розумною) напівмавпи, здатні іноді з гріхом навпіл вибити бруківкою мізки побратимові або ухлопают відповідним Дринь зазівався зайчика.
Ці роботи (спростування яких не було), по суті, закривають теорію еволюції в її класичному дарвінівської вигляді, як стару пивницю.
Але російські студенти вивчають антропологію за підручником «Історія первісного суспільства» (автори Алексєєв і Першин), де все виглядає інакше. Це все одно як якщо б на кафедрі астрономії сьогоднішнім студентам пояснювали, що Земля пласка, як млинець, а Сонце обертається навколо неї ...
Ще років двісті тому директор Датського національного музею Крістіан Томсон вигадав «кам'яний», «бронзовий» і «залізний» століття. Він готував виставку мистецтва первісної людини, і в цілях любові до порядку Томсон зібрав на одному стенді предмети з каменю, на другому - з бронзи, на третьому, відповідно, залізні. Ідея сподобалася і якось непомітно перетворилася в тверде переконання, що в історії людства дійсно існували такі «століття». Хоча предмети з бронзи і заліза часто-густо ставляться до одних і тих же історичних періодів. А кам'яними сокирами, як незаперечно встановили археологи, билися не тільки в незапам'ятні часи, а й в битві при Гастінгсі, якась мала місце в 1066 році після Різдва Христового. Майже вчора за мірками Великий Історії.
Наукоподібне словоблуддя видається за «наукову істину».
Безумовно, є області, куди любителю годі й потикатися. Але ніхто мені не доведе, що любитель не має права давати критичну оцінку того цирку шапіто, що пишно іменується «антропологією».
Ця книга для тих, кому цікаво знати про те, як старанно майстрували всілякі панове гуманітарії фальшиву реальність.


рецензії

У Дарвіна була гіпотеза, не теорія))) Він сам в "Подорожі на кораблі" Бігль "бачив ці шари -" Чому знаходять кам'яні знаряддя в повністю збережених геологічних шарах віком від двох до трьох мільйонів років, коли людину (по «наукової теорії» ) і в помині бути не могло? "
Дарвін писав про це, Мальхан)))
Так, Мальхан, запропоную одне своє виро, там по посиланнях в кінці швидко читається -
http://www.proza.ru/2012/04/09/1783
Любов Царькова 17.02.2013 3:40 Заявити про порушення А знаменитий Альфред Уоллес, який відкрив теорію еволюції паралельно з Дарвіном?
Як не бився Уоллес, він не знайшов пояснень: звідки, з точки зору еволюції, у людини з'явився людський мозок, неймовірно складний орган?
Ніякої теорією еволюції, ніяким природним відбором неможливо пояснити одну з найбільших загадок: чому людина - єдине з усіх живих істот - має різні групи крові?
Чому знаходять кам'яні знаряддя в повністю збережених геологічних шарах віком від двох до трьох мільйонів років, коли людину (по «наукової теорії») і в помині бути не могло?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация