Платні оглядові майданчики Києва

Якщо бажаєте піднятися на оглядові майданчики якомога вище і з висоти пташиного польоту оглянути визначні пам'ятки Києва, тоді доведеться заплатити за вхідний квиток. Перед тим, як пройти на оглядовий майданчик, необхідно попередньо забронювати місце, або придбати квитки. Такі місця частенько орендують для проведення різних заходів або вечірок, тому є ризик не потрапити на майданчик в бажаний день і зручний час. Також є ще ряд обмежень, які залежать від графіка роботи площадки для огляду.

Правда, у платних майданчиків є і свої плюси. Зазвичай такі місця всім обладнані, присутні і додаткові послуги: безпека, можна випити гарячу каву, чай, теплі пледи, відсутність безперервного потоку відвідувачів.

Приголомшливі міські види з даху житлового комплексу «Олександрівський».

У вересні 2009, в центральній частині столиці на даху 25-ти поверхового ЖК в «Олександрівської Слобідці» відкрилася незвичайна оглядовий майданчик, де відвідувачі з висоти ста метрів можуть насолоджуватися красивими видами всій столиці і не обмежуватися лише деякими «напрямками». Тут можна милуватися красивим заходом і мальовничою панорамою сучасного міста. Звідси відривається справжня картинка столиці, можна добре розглянути архітектуру старовинних будівель і сучасні бізнес-центри зі скла, площі і вулиці, будівлі на нових житлових масивах, об'єкти інфраструктури, міжнародний аеропорт «Київ». Все це можна розглянути до дрібниць - завдяки потужному астрономічному бінокля, який буде у кожного відвідувача майданчики для огляду. Також гостям, що сидять тут за зручними столиками, можуть бути запропоновані різні напої, чашечка запашної кави або будь-якого чаю на вибір з десертом. В очікуванні відвідувачі можуть скористатися безкоштовним Wi-Fi-му або, втікши від повсякденних турбот, просто класно провести тут час. А ще, корінні кияни і приїжджі гості столиці, як додатковий бонус, можуть побачити експозицію виставки сучасного мистецтва, яка буде проходити тут же.

Адреса ЖК «Олександрівський»: проспект Валерія Лобановського (Червонозоряний), 4а.
Режим роботи: щодня з 12 до 22, без вихідних.
Телефон для довідок: (044) 2285678.
Вартість входу на майданчик для огляду: 50 грн. (В цю вартість включено користування потужними біноклями, wi-fi, теплими пледами),
для школярів і студентів - 25 грн.
Як добиратися: від ст. м. «Шулявська» або «Вокзальна» доїхати маршруткою до Севастопольської площі.

Оглядовий майданчик Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Це місце огляду по висоті перевершує тераси Володимирської гірки. З оглядового майданчика, що знаходиться на дзвіниці Михайлівського монастиря, відкриваються гарні краєвиди на Софіївську площу і собор св. Софії, площа перед монастирем, Майдан Незалежності, мальовничі пейзажі дніпровських схилів, Поділ і Андріївський узвіз, добре видно Володимирська гірка.

Адреса: вул. Трьохсвятительська, 6.
Вартість відвідування: пройти на майданчик можна заплативши за квиток дорослий - 14 грн., Для пільговиків - 7 грн. (В цю вартість включено також відвідування музею).
Як добиратися: від ст. м. «Майдан Незалежності» пройти в верх по вулиці Михайлівська.

Оглядовий майданчик у Ботсаду при НАН України

З новою панорамного майданчика в Національному ботсаду імені Миколи Гришка, стилізованої під часи періоду Давньої Київської Русі, відкриваються дивовижні види на Дніпро, Гідропарк, Видубицький монастир і частина лівого берега столиці. Особливо це місце користується популярністю навесні, коли в саду починають цвісти бузок і магнолія.

Де знаходиться ботсад: вул. Тімірязєвська, 1.
Режим роботи: щодня.
з початку травня до кінця серпня - 8:30 - 21:00,
з початку вересня до кінця квітня - з 8 ранку до настання вечірніх сутінків.
Вартість входу: пройти на майданчик «Красний двір» можна, заплативши за вхід в ботсад:
для дорослих - 30 грн.
для студентів - 10 грн.
для школярів - 5 грн.
Як добиратися: від ст. м. «Печерська» їхати авт. №62 або тр. №14.
Де знаходиться ботсад: вул

Монумент Батьківщина-мати

Центральною фігурою МК «Нацмузею історії України у ВВВ періоду 1941-1945» є одна з найвищих статуй у світі і присвячується перемоги радянського народу над гітлерівською Німеччиною.
У величної скульптури є майданчики для огляду місцевості - одна трохи вище п'єдесталу, на рівні 36 метрів, а інша - на висоті 92 метрів, в руці статуї зі щитом. Піднявшись в ліву руку, відвідувачі проходять на огороджену оглядовий майданчик, яка знаходиться над пальцями статуї із зворотного боку щита. Звідси відвідувачам відкривається чудовий вид на Дніпро, на величні куполи Печерської лаври, можна розглянути і будова Південного моста, сучасні та історичні будівлі Печерська, котеджні забудови на Дніпровському схилі.
Де знаходиться монумент «Батьківщина-мати»: вул. І.Мазепи, 33.
Режим роботи: пн. - нд. - 10 -17,
сб. - вихідний день.
Вартість входу на оглядовий майданчик: на нижню - 50 грн., На верхню - 200 грн.
Як добиратися: від ст. м. «Арсенальна» їхати авт. №24 або тр. №38

Подивитися на столицю з дзвіниці Софії Київської

Дзвіниця Софійського собору завжди привертала до себе гостей і корінних киян, які приїхали подивитися на історичний центр. Не кожному киянину доводилося хоча б один раз піднятися на яруси цього історичного грандіозної споруди в стилі українського бароко. Піднявшись на 42-метрову дзвіницю, одного з найстаріших і унікальних храмів Київської Русі, з оглядового майданчика в головній вежі собору можна добре розглянути чудову панораму архітектурного різноманітності столиці, як на долоні Софіївська площа, Михайлівський собор, Майдан Незалежності, відкривається чудовий вид на Маріїнку, панорамні види Подолу, Оболонського району та Троєщини.

Де знаходиться дзвіниця Софійського: вул. Володимирська, 24.
Вартість входу: пройти на майданчик можна, заплативши за вхід до Софіївського заповідника - квиток для дорослих - 20 грн., Для пільговиків - 10 грн.
Як добиратися: від ст. м. «Майдан Незалежності» пройти в верх по вулиці Софіївська.
Де знаходиться дзвіниця Софійського: вул

Оглядовий майданчик Андріївського храму

Місцевість, на якій знаходиться Андріївська церква, з незапам'ятних часів славилася хорошим оглядом. Згідно з переказами, в погожий день звідси можна побачити Чернігів. За старих часів на цьому місці стояли хороми княгині Ольги - правительки Київської Русі, і скульптурне зображення язичницького бога Перуна. Побудована в стилі бароко Андріївська церква оточена декоративної огорожею. Якщо по балюстраді обійти будівлю зі зворотного боку, можна потрапити на невелику оглядову терасу. У будні дні, і особливо коли починає злегка підморозило, тут ніхто не завадить на самоті споглядати київські пейзажі. Огляд не надто великий, проте досить привабливий: Придніпровський Поділ, вид на могутній Дніпро і троєщинські околиці на горизонті. Правда, за таке задоволення доведеться платити. За цим квитком можна також відвідати і саму церкву. На сьогоднішній час в храмі регулярно проходять концертні виступи класичної музики.

Адреса Андріївського храму: вулиця Андріївський узвіз, 23.
Як добиратися: від ст. м. «Контрактова площа».
Вартість відвідування: для дорослих - 6 грн., Для студентів - 2 грн., У святкові та вихідні дні вхід вільний.

, У святкові та вихідні дні вхід вільний


Оглядовий майданчик на Великої Лаврської дзвіниці

Після тривалого ремонту Лаврська дзвіниця знову відкрита для екскурсій. Ця загальновідома київська оглядовий майданчик на протязі багатьох десятиліть була обов'язкова для екскурсійного відвідування туристами. Подолавши 374 сходинки, погляду відкриваються панорамні види незвичайної краси, також як і з дзвіниці собору Софії Київської, з Лаврської дзвіниці добре проглядається правий і лівий берег столиці. Крім усього іншого, у Києво-Печерської Лаври є кілька панорамних видів на Лаврські сади і золоті цибулини куполів нижніх храмів.

Адреса заповідника: вулиця Лаврська, 21.
Вартість відвідування: для дорослих - 35 грн., Для пільговиків - 15 грн., Також потрібно заплатити 15 грн. - за квиток для входу на територію Лаври.
Як добиратися: від станція метро «Арсенальна» доїхати тр. №38 або авт. №24.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация