Платонов Сіонські протоколи в світовій політиці

Код: 1501129
Код: 1501129   Автор простежує історію розвитку таємних товариств від виникнення Сионских протоколів до створення сучасних закулісних сіоністських і масонських організацій світового панування, зокрема, Ради з міжнародних відносин, Тристоронньої комісії, Більдербергського клубу, Світового Форуму

Автор простежує історію розвитку таємних товариств від виникнення Сионских протоколів до створення сучасних закулісних сіоністських і масонських організацій світового панування, зокрема, Ради з міжнародних відносин, Тристоронньої комісії, Більдербергського клубу, Світового Форуму.
Архівні матеріали для цих досліджень були розшукані автором в Державному архіві Російської Федерації, Центрі зберігання історико-документальних колекцій (колишньому Особливому архіві КДБ СРСР), архіві Свято-Троїцького монастиря (Джорданвіль, США) і архіві Гуверівського інституту (Станфорд, США), а також під час закордонних відряджень шляхом негласного доступу в масонські ложі, сіоністські, сатанистские і інші таємні організації.
Багато секретні документи та архівні матеріали опубліковані автором вперше.
ПЕРЕДМОВА
Сьогодні, в кінці XX століття, коли багато з того, про що говорилося в Сионских протоколах, втілилося в життя, практично неможливо заперечувати їх правоту. Сіонські протоколи, - мабуть, єдиний історичний документ, який з незаперечною точністю розкриває смисл в XX-XXI століттях.
За сторіччя Сіонські протоколи були видані сотні разів майже на всіх мовах світу. За обсягом масових накладів вони поступаються тільки Біблії і творів В.І. Леніна, ставши однією з найбільш популярних книг XX століття.
Для російського православного людини поява Сионских протоколів в Росії освячено ім'ям Святого праведного о. Іоанна Кронштадтського. Великий Святий благословив видання книги з доданими до неї сіонських протоколами, рішуче сказавши її автору: "Печатай, книгу будуть читати і купувати".
З правдивим словом про зловісні плани ідеологів Сионских протоколів у важкі для Росії днів 1905 року виступило митрополит Московський і Коломенський Володимир (Богоявленський). У складеній ним за участю єпископа Никона (Рождественського) проповіді "Що нам робити в ці тривожні дні?" він розкривав іудейські корені охопила нашу Батьківщину смути. Проповідь була зачитана 16 жовтня в усіх храмах Москви і Московської губернії.

Обсяг 368 стор. Формат 130х205 мм. Обкладинка Тверда палітурка Папір Білий папір Видавництво Рідна країна додана 21.04.2015 Поділитися Обсяг 368 стор ...

Немає в наявності

У складеній ним за участю єпископа Никона (Рождественського) проповіді "Що нам робити в ці тривожні дні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация