Побутова хімія - шкода чи користь

Побутова хімія - шкода чи користь Побутова хімія - шкода чи користь? Плюси і мінуси побутової хімії - чого більше?

Досить давно пройшли вже ті часи, коли порядок у своїй квартирі домогосподарки наводили за допомогою підручних засобів. Сьогодні, напевно, і не вийти знайти тих з них, які б прибирали будинок за допомогою золи або соди.

Нашу життя в даний момент полегшила побутова хімія, завдяки якій прибирання будинку істотно спростилася і прискорилася.

Зараз існує досить суттєвий вибір побутової хімії. Серед них пральні порошки , Засоби для прибирання санвузлів, для мийки вікон і багато іншого. Всі ці досягнення в області науки, безсумнівно, спростили всім нам побутове життя.

Відвідуючи магазини, ми можемо зараз помічати одночасно кілька відділів з різними миючими та миючими засобами. Вибір на полицях супермаркетів дійсно досить широкий, що дозволяє розійтися.

Однак варто також розуміти, що в гонитві за ідеальними і діючими хімічними засобами, ми забуваємо про важливий чинник, а саме про екологічну безпеку використовуваного речовини.

Побутова хімія знаходиться в будинку у кожної охайної господині . Але варто враховувати всі плюси і мінуси ще на етапі її вибору. Робити це важливо тому, що тільки таким чином ви завдасте мінімальної шкоди як своєму власному здоров'ю, так і самопочуття своїх близьких.

Часом навіть невелика доза хімічних речовин для чищення поверхонь може бути досить ефективною - це важливо пам'ятати. Але подумаєте ви в цей момент про всім шкоду, яку вона обіцяє? Навряд чи... Часом навіть невелика доза хімічних речовин для чищення поверхонь може бути досить ефективною - це важливо пам'ятати

Як би не було дивно, але все ще на прилавках багатьох магазинів можна зустріти безліч хімічних засобів, які давно заборонені в інших країнах через заподіяння шкоди здоров'ю.

Більшість з цих коштів містять так звані поверхнево-активні речовини (скорочено ПАР), такі як аміак, хлор, ацетон і безліч інших шкідливих для людського організму хімічних сполук.

При попаданні на шкіру і в легені дані структури можуть викликати алергічну реакцію і навіть важке отруєння.

Але це в порівнянні з іншими наслідками все ще сущі дрібниці. Астма, дерматит, в севозможние пухлини, різні онкологічні захворювання - всі ці страшні хвороби може викликати, здавалося б, самий звичайний пральний порошок або миючий засіб для посуду.

Ще одним мінусом, є саме ваше прагнення до постійної чистоті. Часом воно стає болючим і досягається шляхом подолання досить болючих меж. Знищуючи все мікроби і бактерії в будинку, безсумнівно ми забезпечимо свій організм від їх прямого впливу.

Але при дотриманні всіх цих стерильних умов побуту, наш організм відмовляється самостійно боротися з проблемами. При цьому ви ризикуєте відразу ж захворіти, так як природний захист працювати вже не буде.

Плюсів у побутової хімії набагато менше, ніж повинно було бути в теорії. Звичайно, побутова хімія полегшує прибирання будинку і є вашим незамінним помічником у справі забезпечення чистоти.

Особливо подобається обивателям, коли на етикетках виробник вказує те, скільки конкретно потрібно кошти, щоб відмити ту чи іншу забруднену площа Особливо подобається обивателям, коли на етикетках виробник вказує те, скільки конкретно потрібно кошти, щоб відмити ту чи іншу забруднену площа. Правда крім цього позитивних сторін у побутової хімії по суті і немає - список вичерпується.

На даному етапі настає усвідомлення того, що шкоди побутова хімія проносить набагато більше, ніж користі. Уважніше відноситеся до того, який засіб ви купуєте. Важливо щоб ці кошти не були складені з фосфатів і інших небезпечних для організму речовин.

Не варто забувати також і про те, що кілька років тому можна було тримати будинок в чистоті і без всіх цих засобів з категорії побутової хімії. Можливо, це буде коштувати вам трохи більше витраченого часу, але ваш організм безсумнівно віддячить вам за надану йому таким чином повагу.

Згадайте як в будинку вашої матері, ще в ранньому дитинстві, звичайна гірчиця відмінно знежирюємо посуд при митті. А ось харчова сода насправді здатна відполірувати практично будь-яке забруднення.

Щоб крани у ванній блищали і сяяли чистотою, просто протріть їх спиртом. При цьому навіть самий звичайний, на перший погляд банальний, лимонний сік допоможе позбутися від нальоту на унітазі.

Можна також використовувати розчин харчової соди і оцет, який ефективно усуває накип та інші забруднення на внутрішніх поверхнях посуду.

Одним словом, подумайте двічі, перш ніж використовувати засоби побутової хімії для чищення свого будинку. Особливо це стосується сильнодіючих засобів з вмістом фосфатів і інших хімічно активних компонентів!

Побутова хімія - шкода чи користь?
Плюси і мінуси побутової хімії - чого більше?
Але подумаєте ви в цей момент про всім шкоду, яку вона обіцяє?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация