Подорож в задзеркаллі

  1. Матеріали по темі

Ворожіння на дзеркалах вважається найнебезпечнішим

Ворожіння на дзеркалах вважається найнебезпечнішим

Свет мой, зеркальце, скажи ...

У молодості, коли я ще вчилася в хабаровському педінституті, серед студенток Худграф ходила така байка: вночі дівчата вирішили погадати в студентському гуртожитку на дзеркалах. Під час ворожіння одна з дівчат, її звали Ірина, довго і пильно вдивлялася в дзеркало, виглядаючи там свого майбутнього нареченого, а подруга весь цей час стояла у неї за спиною і мовчки спостерігала за тим, що відбувається.

Через деякий час ворожбитів обернулася і захихотіла. Яке ж було здивування її одногрупниці, яка замість потилиці подружки побачила в дзеркалі відображення її особи. Причому воно було абсолютно серйозним, в той час як подружка продовжувала дивитися на неї і сміятися. Дівчина закричала від жаху і втекла з кімнати. Потім над нею все довго жартували, мовляв, від страху казна-що примхи. Хоча дівчина вона була серйозна, прагматична і клялася, що все саме так і було.

Сама Ірина словами подруги, яка побачила в задзеркаллі відображення її двійника, теж не повірила. До слова, після цього випадку в її житті все пішло якось наперекосяк. Закохалася в хлопця-наркомана. Разом з ним раз покурила травичку, потім інший ... Потім спробувала важкі наркотики. На третьому курсі її відрахували з інституту. Але ж так все вдало починалося - перші свої сесії здавала на відмінно, була дуже талановитою. Пізніше я цікавилася її долею. Мені розповідали, що в Ваніно, куди Ірина поїхала додому, з нею сталася низка нещасть, не оговталися від яких, вона через рік наклала на себе руки. Що це - злий рок або наслідок того нічного ворожіння на дзеркалах? Це залишилося загадкою.

Пастка для духів

Ворожіння на дзеркалах завжди вважалося одним з найнебезпечніших. Наші предки вірили, що при такому ворожінні людина порушує кордон розділу світу реального, людського і світу паралельного - світу духів. Через дзеркала душі померлих можуть повертатися в будинок, де вони колись жили. Таке повір'я виникло виходячи з дивних випадків, з якими стикалися люди: іноді в будинках, де лежав небіжчик, в незавішеного дзеркалах бачили смутні тіні, що йдуть в глибину. Вважалося, що душа покійного входила в дзеркало і залишалася там, як в пастці. У старовинних книгах описуються ознаки, за якими можна розпізнати такі дзеркала. Вони холодні і трохи слизькі на дотик, але головне - перед ними гаснуть церковні свічки. Очистити дзеркало від неприкаяної душі потім неможливо ніякими вичитку або магічними обрядами. Його треба розбити і таким способом звільнити душу померлої людини.

Що говорить наука

Екстрасенси стверджують, що будь-яка річ має властивість пам'яті і дзеркало - не виняток. Особливо дзеркала з амальгамою з срібла - воно є інформаційно-ємним металом. Не можна виключати і того, що при певних умовах інформація, колись успішної реєстрації дзеркалом, може їм випромінюватися. А значить, і впливати на людину.

А ось думка науки. Вчені Інституту проблем управління Російської академії наук досвідченим шляхом підтвердили версію про пам'ять дзеркал. Доктор біологічних наук Гаряев і кандидат технічних наук Тертишний проводили експерименти з вивчення біологічно активних радіохвиль, що генеруються молекулами ДНК. Зразок ДНК поміщали між лазером і зовнішнім дзеркалом. Прямий і відбитий від цього дзеркала лазерний промінь «насичувався» генетичною інформацією і випромінював її в радіодіапазоні - в ефір що випускаються радіохвильової спектр ДНК. Вчені виявили, що спектр ДНК продовжував випромінюватися в простір навіть після того, як сам препарат ДНК прибирали. Причина цього дивного ефекту з'ясувалася майже відразу: генетичну інформацію запам'ятовували, а потім випромінювали дзеркала. Причому виявилося, що гарячі лазерні дзеркала «пам'ятають» ДНК-інформацію до трьох годин, а «холодну» зовнішнє дзеркало у сто крат довше - не менше трьох місяців.

До дзеркала - тільки з посмішкою

Якщо дзеркала здатні зберігати в собі генетичну інформацію, не виключено, що в них залишають сліди і наші емоції, почуття, думки ... Особливо сильні. Можливо, цим властивістю дзеркал пояснюється народне повір'я - не підходити до дзеркала під час нездужань і грози, не лаятися біля дзеркал і закривати їх, коли в будинку велике горе - хтось помер.

Не володіючи науковими даними, все ж наші предки були дуже мудрі. І цю мудрість не погано було б взяти на озброєння. Адже, якщо вдуматися, ми частенько «заряджаємо» свої дзеркала негативною інформацією. Скільки разів спостерігала і за собою, і за іншими. Постанемо перед дзеркалом і починаємо: «Щось я погладшала ... Зачіска не та ... Обличчя у мене сьогодні якийсь пом'яте ... Під очима набряки ...» Висловилися і відходимо від дзеркала незадоволені. А воно ж «пригадає» все. Не дарма психологи радять: підходите до дзеркала з посмішкою, а перед тим, як відійти від нього, ще раз посміхніться і побажайте собі успіхів. Словом, програмуйте тільки позитив.

Можливо, тому досвідчені ворожки радять: гадати, і особливо з дзеркалами, треба тільки в хорошому настрої. І завжди пам'ятати про захист.

Захист вогнем ...

Моя бабуся Таня, коли я в ранній юності гадала з дівчатами, завжди попереджала: «Тільки не балуйте з дзеркалами». І, мабуть, не довіряючи нашим хитруватим очам і обіцянкам: «Звичайно, не будемо!», Зітхнувши додавала: «Ні в якому разі не обертатися спиною до дзеркала».

А за старих часів перед ворожінням на дзеркалах дівчата завжди окреслювали коло крейдою або обводили себе кілька разів запаленою лучиною або церковної свічок. Це було одним з обов'язкових обережних дій. Як тільки в дзеркалі з'явився якийсь образ, вимовляли «Цур мене!», Щоб уникнути небажаних наслідків. А після цього потрібно швидко покласти дзеркало «обличчям» на стіл, перехреститися три рази і задути свічки. Старі люди кажуть: «Якщо цього не зробити, з гадати згодом може статися все що завгодно. Наприклад, дівчина може захворіти, стане чахнути незрозуміло від чого ».

... і водою

У старі часи до дзеркал ніколи не підносили новонароджених дітей. Та й взагалі, стародавні слов'яни ставилися до всіх Віддзеркалюються предметів побуту вкрай насторожено, вважаючи їх подарунком диявола, - щоб людина сама, з власної волі, з цікавості заглядав в небезпечний світ Темряви.

І християнська церква різко засуджує будь-які гадання, так як ворожить на цей час довіряє свою душу не Богу, а нечисту силу. Саме з цієї причини люди приурочували свої рідкісні ворожіння ближче до Хрещення, щоб на наступний день обов'язково зануритися в ополонку і змити свої гріхи.


Матеріали по темі

показати ще

Що це - злий рок або наслідок того нічного ворожіння на дзеркалах?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация