Покроковий рецепт приготування курячого супу з вермішеллю в мультиварці

  1. Готуємо курячий суп з вермішеллю
  2. складові
  3. покрокове приготування
  4. Відео рецепта приготування
  5. Як прикрасити блюдо
  6. Поради з приготування
  7. варіанти приготування

Чесно кажучи, я не фанат супів. Мені б чогось поосновательнее. Однак в теплу пору року, особливо в спеку, коли шматок в горло не лізе, хочеться і ріденького поїсти. Якось пригостила мене бабуся чоловіка легким курячим супом.

Начебто нічого особливого в ньому немає, але з моїми звичайними спробами чогось такого «зварганити» і поруч не стоїть! Апетитно, красиво і до жаху просто. Запитала: в чому секрет. А вона його в печі готує! Тому, каже, і смачно. Ну, печі у мене в квартирі немає, але я змогла розібратися, як зварити такий смачний курячий суп з вермішеллю або локшиною (тут кому що більше подобається), з картоплею і апетитною піджаркою в звичайнісінької мультиварці!

Готуємо курячий суп з вермішеллю

Кухонний інвентар: мультиварка, дошка, фігурний ніж для моркви, звичайний ніж і лопатка, ополоник.

складові

Цибуля ріпчаста 100 г Олія 15 г Курячі крильця 150-200 г Морква 70 г Картопля 150 г Вода 1,3 л Сіль за смаком Вермішель 25 г Спеції за бажанням

Якщо у вас все є, ви запаслися необхідними інгредієнтами, можна починати готувати суп на курячому бульйоні за бабусиним рецептом в мультиварці!

покрокове приготування

В першу чергу потрібно обмити і просушити рушником курку, почистити і промити овочі. Відразу після цього потрібного етапу можна приступати до готування!

  1. Наріжте 100 г цибулі. Можна кубиками, соломкою, або як вам заманеться. Особисто я люблю півкільцями.
  2. Увімкніть мультиварку в режим «Жарка, м'ясо». Налийте в її каструлю 15 г рослинного масла, викладіть цибулю і закрийте кришкою - нехай обсмажується.
    Чесно кажучи, я не фанат супів
  3. Через 2-3 хвилини, коли цибуля злегка підсмажиться, перемішайте його і викладіть в каструлю мультиварки 150-200 г курячих крилець. Закрийте кришку і залиште хвилини на три. Поки що можна нарізати моркву.
  4. Переверніть крильця, додайте 70 г нарізаної моркви. Я її покришити кружечками фігурним ножем - так красивіше. А бабуся кубиками ріже. Після цього закрийте кришку і залиште смажитися ще хвилин на п'ять. Поки можна зайнятися нарізуванням картоплі.
  5. Перешкодьте вміст каструлі мультиварки, викладіть до нього 150 г нарізаної картоплі. Я порізала соломкою через ту ж краси, але можна нарізати коренеплід як душа забажає. Розправте лопаткою картоплю, закрийте кришку, залиште обсмажувати ще на 3-4 хвилини.
  6. Перемішайте вміст каструлі, вимкніть режим смаження. Влийте 1,3 л води, посоліть за смаком, закрийте кришку.
  7. Користуйтеся програмою «Суп» на півгодини. Коли агрегат просигналізує вам про закінчення часу, додайте в суп 25 г вермішелі, спеції за смаком і бажанням, перемішайте. Мені подобається додавати сушений кріп і петрушку.
  8. Увімкніть мультиварку в режим підігріву на 15-20 хвилин, так вермішель приготується, а супчик «дійде» до кондиції.

    Власне, можна насипати і кликати всіх до столу. Смачного!

Відео рецепта приготування

У цьому відеоролику наочно показано, як приготувати курячий суп з вермішеллю в мультиварці. Чітко показують послідовність дій і перемикань режимів кухонної техніки.

Застава відмінного супу - хороші свіжі продукти. Бажано - домашні.

  • Цибулина повинна бути середнього розміру, тверда, з щільно прилягає шкіркою золотистого кольору. Не беріть великий лук - є ймовірність, що всередині він злегка підгнив в процесі зберігання.
  • Купуючи олію, беріть рафінована - воно не димить. Подивіться, щоб на дні пляшки не було осаду, масло повинне бути солом'яного кольору, прозоре. Обов'язково перевірте терміни придатності і цілісність упаковки.
  • Курячі крильця краще брати свіжі, охолоджені. Такі крильця красиві, без патьоків крові або сукровиця, шкурка не розповзається, м'ясо під нею світло-цегельного відтінку, немає ніяких специфічних «ароматів». Якщо взяти таке крильце в руку, воно повинно бути пружним, м'ясо при натисканні повинно відразу відновлювати свою форму. І шкурка не повинна бути липкою - це перша ознака того, що курка «підпилий», проявляється він навіть раніше «ароматів». Якщо берете заморожені крила - дивіться на кількість льоду в упаковці. Чим його менше, тим більше шансів, що після розморожування курка виявиться придатною до вживання.
  • Хороша морквина повинна бути чистою, красивою, насиченого оранжевого кольору, без плям і підгнилих ділянок. Беріть коренеплід середніх розмірів, намагайтеся вибирати невеликий в діаметрі - так ймовірність того, що серцевина моркви виявиться зіпсованою, мінімальна.
  • Картопля вибирайте середнього розміру - такий смачніше. Зверніть увагу на наявність темних або зелених плям - їх бути не повинно. Хороша картоплина - тверда, без вічко. Якщо коренеплід залежаний, не "економте», зрізуючи шкірку - в процесі зберігання під нею збирається багато соланіну - токсичного для нашого організму речовини.
  • Вермішель купуйте в упаковці, така чистіше і якісніше. Зверніть увагу на кількість борошна на дні пакету - бажано, щоб її не було зовсім. Перевірте, чи ціла упаковка - інакше є ймовірність, що вермішель відволожилася. Зверніть увагу на термін придатності - так, у вермішелі він теж є.

Як прикрасити блюдо

Якщо ви не пошкодуєте часу на фігурне нарізування овочів, як роблю це я, то суп сам по собі вийде гарним. За рахунок обсмажування складових він виходить золотистим, яскравим, апетитним.

Але при бажанні його можна додатково прикрасити рубаним свіжим кропом або гілочкою петрушки. Бабуся завжди на суп в кожну тарілку викладає маленьке «деревце» з кучерявої петрушки. Виглядає чудово!

Поради з приготування

  • Найголовніше в будь-якому супі на курячому бульйоні - вибрати свіжу курку. Тоді і блюдо вийде смачним, і сам бульйон буде красивим, прозорим.
  • Якщо не любите об'їдати м'ясо на кістці, в мультиварці можна варити такий же суп з курячого філе.
  • Якщо хочете заощадити час - можна обсмажити тільки цибулю, курку і морква, а етап з картоплею пропустити. За таким принципом бабуся готує -гречневий суп. Правда тоді картопля виходить «розваристої».
  • Вермішель або локшину найкраще класти саме тоді, коли суп уже практично готовий - так вона не перетравиться. У таких випадках бабуся каже: «Це ж не суп з галушками , Вермішель так проварювати не треба ».
  • Спеції або зелень краще додати разом з вермішеллю - так вони віддадуть максимум смаку, але в той же час не будуть перетравленими.
  • Готуйте це рідке блюдо в такій кількості, щоб відразу його все з'їсти. Тому що коли вермішелевий суп постоїть день в холодильнику, він, скажу прямо, стає ніяким.

варіанти приготування

Насправді у кожної господині є свій варіант приготування такого рідкого страви. Мама моя готує такий суп виключно з курячої грудки і варить його не в мультиварці, а в звичайній каструлі на газовій плиті. Ще й овочі з м'ясом НЕ засмажується - каже, що так корисніше.

Я на дієтах особливо не сиджу, а суп з піджаркою мені, однозначно, подобається більше. Для різноманітності в киплячий супчик я додаю збите яйце - виходить ситніше.
Чоловік мій любить класти дрібно нарізані свіжі помідори з петрушкою прямо в порційну тарілку.

У варіанті я якось спробувала НЕ обсмажувати курку і зварила це легке блюдо за принципом самого звичайного -суп з рісом-. Начебто нічого вийшло, але з підсмаженою м'ясом мені більше сподобалося. Але, на смак і колір товариша немає.

А ви любите курячі супи? Як ви варите свій суп з вермішеллю? Якщо ви зварили суп на мою (ну ладно, бабусиним) рецептом, напишіть, чи сподобалося вам. А якщо знаєте свої секрети і тонкощі в приготуванні смачного, прозорого курячого супчика з вермішеллю - поділіться ними зі мною в коментарях!

А ви любите курячі супи?
Як ви варите свій суп з вермішеллю?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация