Політ на Марс - українець розповів, наскільки це можливо

  1. Орфографічна помилка в тексті:

12 квітня 2018, 19:23 Переглядів: 12 квітня 2018, 19:23 Переглядів:   Політ на Марс буде квитком в один кінець

Політ на Марс буде квитком в один кінець. Фото: Nakonu.com.

Відправка перших груп землян на Марс буде передбачати колонізацію "червоної планети", проте їх повернення на Землю поки не передбачається. Про це Сергій Якимів - уродженець Житомира, випускник Київського політеху, який потрапив до списку 100 претендентів на перший політ людини до Марсу в рамках проекту Mars One - розповів в інтерв'ю сайту "Сегодня".

За його словами, на Марсі в кінцевому результаті повинна вийти повноцінна і незалежна від Землі колонія, де люди зможуть самостійно жити, видобувати корисні копалини і всі необхідні матеріали: воду, їжу, повітря, виробляти все необхідне.

"Колонізація має на увазі, що ти прилітаєш на Марс і там живеш. Ти витрачаєш своє життя на розвиток цього місця, куди ти прилетів. Звичайно, перші колоністи будуть витрачати весь свій час, щоб розвинути колонію і зробити життя наступної партії легшою, ніж була у них. на це піде дуже багато часу. Їм доведеться залишитися там на все життя з кількох причин ", - говорить претендент на політ до Марса.

"Перша причина - НЕ передбачається розробка повертаються космічних апаратів, які будуть повертати людину на Землю. Політ (в один кінець, - Прим. Ред.) Обійдеться дешевше ніж туди і назад", - пояснює Сергій.

"Друга - коли людина тривалий час перебуває на поверхні планети з дуже низькою гравітацією, то його організм вже пристосовується, він повністю змінюється. Повернутися на планету з високою гравітацією може коштувати не те що здоров'я, а навіть життя. І поки вчені і медики розроблять методи , щоб люди, які перебували півжиття на поверхні Марса, 20-30 років, могли б повернутися на Землю. Це дуже важко. Хіба що короткі відрядження по кілька років. Після таких можна ще повертатися на Землю ", - зауважив українець.

"До аждий людина, яка братиме участь в цьому проекті і внесе свій внесок в це, навіть якщо і жертва, то жертва на благо світлого майбутнього людства", - підсумував Сергій Якимів.

Раніше повідомлялося, що вчені показали місце, де ми будемо жити на Марсі . Астрогеології враховували, що першопрохідці використовуватимуть марсіанський лід і Ріголь - верхній сипучий шар планетарного грунту. Навіть при тому, що зернові і овочі доведеться вирощувати в критих теплицях.

Також нагадаємо, вчені з'ясували, коли на Марсі з'явилися океани . На поверхні "червоної планети" в далекій давнині існували річки, озера і цілі океани.

Більше читайте на сайті "Сегодня": "Независимая колонія на Марсі: як українець в США готується до польоту в космос" .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Жертва на благо людства: чому колоністи не зможуть повернутися з Марса". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация