Пологи з чоловіком: за і проти

  1. Пологи з чоловіком: "за"
  2. Пологи з чоловіком: "проти"
  3. Поради чоловікам
  4. Поради жінкам, що зважилися народжувати разом з чоловіком

зміст:

На цю тему давно ведуться дискусії. І у прихильників, і у противників спільних пологів є вагомі аргументи. Ось і губляться вагітні жінки, не знаючи, на чиєму ж боці правда. Шукають інформацію в Інтернеті, збирають по крихтах, і бояться прийняти неправильне рішення.

Однак сьогодні сайт для мам supermams.ru зібрав воєдино всі "за" і "проти" пологів з чоловіком. Чи варто народжувати разом з чоловіком, які будуть наслідки кожного з рішень, а також поради самим чоловікам з даного приводу шукай в сьогоднішній статті.

Чи варто народжувати разом з чоловіком, які будуть наслідки кожного з рішень, а також поради самим чоловікам з даного приводу шукай в сьогоднішній статті

До змісту

Пологи з чоловіком: "за"

Пологи з чоловіком - це модно. Ти можеш чути схвальні відгуки подруг, бачити агітацію в пресі і в Інтернеті.

Породіллі в присутності чоловіка більш комфортно. Усвідомлюючи, що поруч близька людина, яка не просто спостерігає, а намагається всіляко допомогти, жінка народжує легше.

Чоловік може допомагати не тільки морально. Роблячи народжує дружині масаж спини і нижньої частини живота, відводячи в туалет, кличучи акушерок, допомагаючи дихати при потугах , Чоловік приймає в пологах безпосередню участь.

Пологи з чоловіком хороші ще і тим, що чоловік може контролювати медперсонал, уточнюючи, які уколи і таблетки дають породіллі, які їхні протипоказання. При чоловіка лікарі та акушерки поводяться більш коректно і ввічливо.

Народивши дитину "разом", у новоспеченого батька відразу проявляються батьківські почуття, він починає любити дитину раніше, без довгого звикання. Надалі такі тата панькаються з дітьми нарівні з мамою.

Прихильність чоловіка до дружини посилюється. Вони ніби стають єдиним цілим, що може підтвердити безліч пар. Відносини стають більш міцними і виходять на інший рівень розвитку.

Ось історія однієї жінки, що родила: "Я народжувала з чоловіком. Під час сутичок він допомагав мені долати цю біль, а під час пологів" дихав "зі мною і тужився. Він спостерігав весь процес, бачив, як з'являється головка, а потім і все тіло дитини . Після пологів наші відносини стали більш трепетними та теплими, а секс - чуттєвим і ніжним ".

До змісту

Пологи з чоловіком: "проти"

Деякі жінки вважають, що присутність чоловіка при пологах тільки заважає. Під час сутичок і самого процесу пологів вони не можуть позбутися думки, що чоловік - це "джерело" їх страждань. Адже зараз їм так важко, а він від цього позбавлений.

Також чоловік може відчувати провину за те, що ніяк не може допомогти своїй дружині. Ускладнюється це тим, що дружина може стати дратівливою і зриватися на чоловіка, кричати на нього і говорити, що він все робить неправильно.

Пологи з чоловіком можуть не тільки не зміцнити сім'ю, а навпаки, бути поштовхом до розвалу, особливо якщо і до цього в стосунках не все було гладко.

Чоловік може не розрахувати свої сили і в відповідальний момент впасти в паніку або в обморок, і перетягнути всю увагу лікарів на себе. Не можна бути впевненою на всі 100% в тому, що чоловік залишиться спокійним і розважливим.

Супротивниці пологів з чоловіком вважають, що народження повинно бути таємницею, а в жінці повинна залишатися загадка. Чоловікові зовсім нема чого знати такі анатомічні подробиці організму.

Є категорія жінок, які соромляться, тому проти пологів з чоловіком. Їх бентежить, що чоловік побачить дружину в непривабливому вигляді: кошлату, стогнуть від болю, що не знаходить собі місця, в різних позах, з жахом уявляють, що чоловік буде водити в туалет ... Або взагалі побачить кров, слиз, залишки плаценти, криваву пуповину. Думаючи про те, як вони виглядають в даний момент, жінки будуть відволікатися від самого процесу пологів.

Але найголовніший аргумент проти пологів з чоловіком, це те, що після всього побаченого чоловік може втратити до дружини всякий сексуальний інтерес! Більш того, чоловік може навіть відчувати відразу до колись коханої жінки і стане ставитися до неї після пологів тільки як до матері його дитини. І цей факт підтвердять багато чоловіків! А допомогти в цьому зможе тільки досвідчений психолог.

Ось що розповідає одна народжувала з чоловіком: "Після пологів з чоловіком я помітила в поведінці свого чоловіка деякі зміни. Він начебто віддалився від мене, став чужим, цілував тільки в щоку і уникав близькості. Якщо ж секс у нас і траплявся, то все відбувалося швидко і без емоцій. Мені він пояснював це тим, що не може забути побачене під час пологів. Хоча пройшов вже цілий рік! Я записала його до фахівця, і начебто, потихеньку все налагоджується ".

До змісту

Поради чоловікам

Якщо прийнято рішення народжувати разом, то краще заздалегідь підготуватися до пологів. Відвідайте спеціальні курси, почитайте літературу.

Нехай дружина відчуває вашу підтримку і впевненість в успішному результаті. Чи не губіться, візьміть з собою книгу про вагітність і пологи. Читайте дружині, щоб вона знала, що з нею зараз відбувається.

Слідкуйте за її диханням. Покажіть своїм прикладом, як потрібно правильно дихати під час переймів і пологів. Погладжуйте або масажуйте коханій жінці живіт і поясницю (якщо освоїли техніку масажу).

Під час потуг тримайте дружину за руку або пестіть обличчя і голову, говорите їй ніжні слова. Дихайте і тужтесь разом.

Зовсім необов'язково дивитися "в те саме місце", можна стояти в головах яка народжує.

Не лізьте до лікарів зі своїми порадами, але і не проявляйте повна байдужість до їхніх дій. Уважно виконуйте їх рекомендації. Не грубо і не панікуйте.

Якщо відчуваєте, що більше не можете спостерігати, що відбувається, вийдіть з приміщення, щоб не відволікати лікарів.

Будьте готові до несподіваного поведінки своєї дружини. Якщо вона попросить, залиште її одну і не давайте їй зайвого приводу нервувати.

Якщо ви вважаєте, що в пологовій палаті вам не місце, але бути поруч з дружиною в такий важливий момент все-таки хочете, побудьте з дружиною під час сутичок. А під час пологів чекайте появи на світ малюка десь за стінкою.

У разі, якщо дружина наполягає на спільні пологи, а ви проти цієї затії, не наводите доводи, які вагітній жінці можуть здатися непереконливими. Краще поясніть, що не зможете тримати себе в руках і пошліться на слабкі нерви.

До змісту

Поради жінкам, що зважилися народжувати разом з чоловіком

Якщо ви все ж зважилися народжувати з чоловіком, значить, зважили всі "за" і "проти" і оцінили можливі наслідки.

У цьому питанні найголовніше - це бажання чоловіка, його ініціатива. Домовленостями і примусом підштовхувати до цього не можна. І ставити в приклад інші сім'ї теж не можна. Реакцію чоловіка ви не зможете передбачити.

Та й чи потрібен чоловік при пологах? Може бути, вам буде комфортніше, якщо поруч буде знаходитися мати, сестра або подруга?

У будь-якому випадку, яке б ви рішення не прийняли, я бажаю вам в цьому удачі!

Хоронжевская Євгена

Стаття надана сайтом "Супермама: сайт для мам"

Обговорення

Чому варто народжувати в присутності чоловіка [Посилання-1]

Швидше "проти" ніж "за". Але це тільки в моєму випадку. Не треба на чоловіка тиснути і змушувати бути присутнім при пологах. Це тільки його вибір. Мій чоловік боїться крові і непритомніє (НЕ фігурально, а буквально) від одного її запаху. Коли у мене вдома відійшли води він зблід, почав бігати, метушитися. Він у мене дуже нервова людина. І навіщо такого з собою на пологи тягти? Через якогось почуття справедливості? Я мучуся, нехай і він? Нерозумно і безвідповідально. Говорити що він чоловік і повинен бути впевненим і підтримувати, а інакше не мужик? Але і ми, жінки, не всі однакові. Не всі слабкі і романтичні і т.п.
Мені було взагалі затишніше коли нікого не було. Щоб ніхто не бачив як я корчилася і орала від болю.

13.05.2011 20:56:54, Демон

Однозначно за!
Почитайте як у нас все було і спробуйте сказати що можна народжувати поотдельности ...? :)

А я шкодую про те, що чоловік не був зі мною на перших пологах. Всі ці аргументи проти - дурниця. Проаналізувавши свої перші пологи я навіть знаю чому конкретно він міг мені там допомогти. А я тоді просто піддалася громадській думці - мовляв нічого там мужику робити. Ми хотіли піти вместе.А нас лякали всі наші рідні, друзі та знайомі, тим що спільні пологи - це жах-жах. І яке їм було до цього справа? Цього разу мені на жаль належить КС. Але у мене навіть думки немає, що чоловік зі мною не піде. Обов'язково піде. Інакше з ким буде наша дитина поки я не відійду від наркозу і буду просто лежати? Мені здається, що якщо люди насправді люблять один одного, то для них спільні пологи - це природно. І при чому тут фізіологічні подробиці, зовнішній вигляд і боязнь крові? Коли у мого чоловіка трапилася страшна алергія рознесло півголови заплив очей і він лежав під крапельницями - я що шарахатися від нього повинна була? Та й він бачив мене і після
операції з-під наркозу коли я стогнала плакала і несла всяку нісенітницю. А в старості і горщики може доведеться виносити. Так що ж може в старості розлучається? а то чоловік дружину в непривабливому вигляді побачить! А смерть так це взагалі завжди страшно. А адже шлюб в принципі повинен бути до кінця життя. Комусь із подружжя все одно доведеться ховати іншого. Ось це страшно. А пологи = це ж радісна подія для всієї родини! А на рахунок модно ... Слово звичайно не підходящий, але може бути навіть добре, що стає модним нормальне і природне? Тобто спільні пологи, годування дитини грудьми, спільне перебування в РД дитини і матері. Вже краще нехай це буде модно, ніж як раніше коли батько бачив свою дитину на 10 день після народження. А мама приносила додому згорток з РД і тільки вдома впериє його розгортала і бачила що взагалі собою являє новонароджена дитина.

Чомусь прийнято вважати, що спільні пологи, це неодмінно чоловік поруч з породіллею від першої сутички до народження плаценти. Мабуть, таке ставлення пов'язане з тим, що за спільні пологи треба платити і люди, якщо вже сплатили, хочуть отримати ВСЕ :)) Насправді це необов'язково. Можна отримати рівно стільки, скільки хочеться.
Ми можемо вибирати будь фази пологів проходити разом, а де перерватися і розділитися. Взагалі-то, процес пологів може тривати добу і ніяких жахливих анатомічних подробиць в цьому немає, подробиці якраз займають останні хвилини :)) І трохи дивно відмовлятися від підтримки близької людини, яка потрібна багато годин, побоюючись, що він потім щось не то побачить. З іншого боку - не менше дивно наполягати на продовженні перебування чоловіка поруч з породіллею, якщо вже всім зрозуміло, що пологи від цього йдуть гірше. Таке, до речі, цілком може бути - чоловік заважає народжувати самим фактом своєї присутності.
На мій погляд, найважливіше мати максимум можливостей і користуватися ними гнучко. Пологи - не конкурс на кращу породіллю і не варто впиратися в наполегливе бажання зробити все правильно. Це як раз процес, в якому стоїть дуже уважно прислухатися до себе, до своїх бажань, до течії всього процесу. І головна дійова особа тут - жінка, а чоловік - помічник. Якщо він потрібен, йому краще бути поруч, якщо він почав заважати - краще піти, якщо він знову знадобився - без образ знову включитися в процес. Не важливо, за великим рахунком, чи буде він спостерігати процес народження дитини. Важливо, наскільки він забезпечив комфорт своїй жінці по ходу пологів :))
І якщо уважно подумати в цьому напрямі, можна зрозуміти, що неможливо бути прихильником або супротивником пологів з чоловіком :)) Тому що це все тільки ідеї, а ідеї - штука шкідлива для таких тонких процесів. Чи не спробуєш - не дізнаєшся, як краще для цих конкретних пологів.

Фігня це про те, що модно. Просто нормальний чоловік і такої відповідальності не побоїться. Мені мій чоловік дійсно був надійною опрой та допомогою у всіх трьох пологах. І це при тому, що він дуже тонко відчуває і впечатлітіельний людина, і від виду крові в будь-який інший ситуації запросто може в непритомність впасти. А ось на пологах тримався молодцем, і мені допомагав відмінно і пуповину перерізав. Так що мене ніякі аргументи не змусять відмовитися від присутності чоловіка на пологах. Та й він сам не відмовиться, якщо тільки якісь непереборні обставини не змусять.

Про аргументи проти.
1. Чоловік може втручатися не тільки на пологах, і що тепер його з дому виганяти? Мій мені регулярно готувати заважає, що робити тепер ...
2. Що означає джерело свтраданій? Лялю обидва хотіли? А що чоловік крайній?
3. Якщо сім'я разваліватеся від пологів то вона може розвалитися від будь-якої ситуації. Хвороба, обставини. А це привід.
4. Ну не верб що все мужики панікери і від крові в обморок падають ...
5. Які анатомічекіе подробиці чоловікові знати не треба ??? !! А вибачте, робить лялю він що, з закритими очима ????
6. Чоловік побачить кошлату ... Це якщо чоловік в лікарню з чим серйозним подёт - ви тож його кинете, тому що він кошлатий?
7. А якщо чоловік, вибачте, втратить сексуальний інтерес то це називається не скажу як, а то замодерят ... Значить йому дружина потрібна струму як гумова лялька, як побачив че непривабливе - так в кущі?

Роблять лялю разом, так чому віддуватися дожлжна під час пологів одна дружина ?!

Модно? Думаю, в цьому питанні ніхто не орієнтується на те, що "модно"

.

Коментувати можут "Пологи з чоловіком: за і проти"

Та й чи потрібен чоловік при пологах?
Може бути, вам буде комфортніше, якщо поруч буде знаходитися мати, сестра або подруга?
І навіщо такого з собою на пологи тягти?
Через якогось почуття справедливості?
Я мучуся, нехай і він?
Говорити що він чоловік і повинен бути впевненим і підтримувати, а інакше не мужик?
І яке їм було до цього справа?
Інакше з ким буде наша дитина поки я не відійду від наркозу і буду просто лежати?
І при чому тут фізіологічні подробиці, зовнішній вигляд і боязнь крові?
Коли у мого чоловіка трапилася страшна алергія рознесло півголови заплив очей і він лежав під крапельницями - я що шарахатися від нього повинна була?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация