Полонений український моряк домігся відключення в московському СІЗО "Русского радио"

Повідомляється, що моряк почуває себе бадьоро і навіть ходить без милиць, незважаючи на те, що в його нозі досих пір знаходиться осколок. Повідомляється, що моряк почуває себе бадьоро і навіть ходить без милиць, незважаючи на те, що в його нозі досих пір знаходиться осколок

Український моряк, укладений в московському СІЗО, домігся відключення "русскаго радіо" / фото news.n7w.com

Наймолодший з полонених Росією українських моряків 18-річний Андрій Ейдер, який знаходиться в московському СІЗО "Матроська тиша", домігся відключення в його камері "Русского радио".

Про це повідомила правозахисниця Олександра Маркова, яка відвідала сьогодні моряка.

Вона розповіла, що Андрій відчуває себе бадьоро і навіть ходить без милиць, незважаючи на те, що в його нозі досі знаходиться осколок.

Читайте також Тримаймося і чекаємо: ЗМІ оприлюднили листа схоплених Росією українських моряків (відео)

"І так," Русское радио "сьогодні ж йому замінили на" Європу плюс ". Після попередніх публікацій в ЗМІ з приводу радіо Андрій жартує і сподівається, що не зіпсував" Русскому радіо "рейтинги", - написала правозахисниця.

Її колега Марія Куракіна, яка також побувала в "Матроської тішіне2 розповіла про стан іншого полоненого - 24-річного Андрія Артеменка. За її словами, у нього осколкові поранення в ліву руку, пальці, по тілу, окалина при вибуху потрапила в очі.

"Начебто бачить, але зір викликає мої побоювання. Можлива контузія. Зараз, відчуває себе краще. Як годиться військовому, тримається бадьоро, підтягнуто. Бойовий дух на підйомі, цікавиться новинами у справі", - написала Куракіна.

Читайте також Денисова спростувала інформацію про ампутацію у одного з полонених українських моряків

Вона також повідомила, що до Андрія приходила якась жінка, яка предстваіть адвокатом, не назвавши свого імені, виправдавши це тим, що "прізвище її занадто складна для сприйняття".

"Попередила підзахисного, як діяти в подібних ситуаціях. Питання, пов'язані з проходом випадкових осіб до наших підзахисних будуть предметом розгляду в адвокатському співтоваристві", - додала правозахисниця.

Довідка УНІАН. Вранці 25 листопада Росія заблокувала проходження в Керченську протоку українському буксиру "Яни Капу" і катерам "Бердянськ" і "Нікополь", які здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. При виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили прицільний вогонь по українським кораблям, які вже поверталися в Одесу, так і не отримавши інформації про можливості проходження через протоку.

Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Троє з них отримали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ (ч.3 ст.322 КК Росії, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років). Всі полонені були заарештовані так званим "судом" в Криму, після чого їх перевезли в московські СІЗО "Лефортово" і " Матроська тиша ".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация