Помер сатирик Михайло Задорнов. Як він жартував про США

Відомий своїми жартами про США Михайло Задорнов помер у віці 69 років. З осені 2016 року сатирик боровся з онкологічним захворюванням.

«Він був абсолютно невиліковний, у нього були вражені обидві півкулі мозку. Вчора ввечері він помер. Дуже шкода. Він був чесним голосом, без всякої політики. Трагічно, що такі люди йдуть », - говорить виданню РІА співак Йосип Кобзон.

Трагічно, що такі люди йдуть », -   говорить   виданню РІА співак Йосип Кобзон

Задорнов в 2016 році. Фото: yandex.ru

Рівно місяць тому, 10 жовтня, Задорнов ще звертався до своєї публіки. Сатирик заявив, що його пригнічують деякі чутки в пресі. «Є ті, хто заради власного піару детально розкажуть про те, як приїжджають до мене в гості, допомагають в лікуванні, привозять мені рідкісні ліки, приготовані в секретних лабораторіях за рецептами, знайденим на місці катастрофи НЛО, що прилітали до нас, щоб почитати жовту пресу », - написав тоді Задорнов.

У тому ж місяці артист впав в епілептичний припадок прямо на сцені під час концерту в Москві. Виступ довелося перервати - Задорнова відразу ж відвезли в лікарню.

Він лікувався в Німеччині, і результати хіміотерапії були позитивними. Однак стан сатирика різко погіршився. Тому багато колег і друзі були засмучені раптової втратою. «Так, дійсно, Михайло Миколайович помер. Більше нічого не можу сказати, інформація несподівана », - прокоментувала смерть Задорнова ведуча програми «Аншлаг» Регіна Дубовицька.

Задорнов вперше з'явився на сцені в 1982 році з виступом «Лист студента додому». Але популярність до нього прийшла лише через кілька років, коли він прочитав монолог «Дев'ятий вагон».

За десять років артист зробив величезний стрибок в кар'єрі - і в новий 1992 рік росіяни увійшли з поздоровленням Задорнова, а не президента. Сатирик так захопився розповіддю, що бій курантів довелося перенести на хвилину.

За свою кар'єру Задорнов написав більше десяти книг з п'єсами, оповіданнями і монологами. Але по-справжньому прославився артист своєю критикою американського суспільства і коронною фразою «Ну тупі!». У 2002 році сатирик зробив своєрідний перформанс і перекреслив американську візу під час виступу, щоб показати зневагу до західного світу. З цього часу Задорнова заборонили в'їзд в США.

У 2014 році сатирик став одним із перших росіян, яким не дозволили в'їжджати в Україну. В цей же час йому хотіли відмовити у в'їзді на батьківщину - в Латвію (Задорнов народився в Юрмалі) - за жорсткі висловлювання про країну.

Втім, Задорнов після цього почав ще частіше критикувати західний світ. Ось кілька його типових жартів про США.

Тільки американці, їх тупикова гілка людства, могла з Моніки Левінські зробити письменницю.

Найкоротша жарт про Америку: "Макдоналдс" - це ресторан.

По всій Росії вивіски англійською: «Шоп», «Фут», «Хот-дог», «Перловка-трейдинг»

Цікаво, чому американці показують середній палець, а російські - руку по лікоть?

«У Нью-Йорк на виставку вирушила відома картина російського художника Малевича« Чорний квадрат ». Однак політкоректні американці, щоб не ображати чорне населення Америки, виставили її під назвою «Афроквадрат».

Туалетний папір «Папірець з рівнесенько». Фото: autosaratov.ru

Але деякі росіяни теж були незадоволені розповідями сатирика. У 2010 році у Владивостоці поступила в продаж туалетний папір «Мишка-забіяка» і «Папірець з рівнесенько» із зображенням Михайла Задорнова. Це було зроблено в помсту за його висловлювання про жінок Владивостока: «Усі жінки одягнені як, ну як пропіарити в глянцевих модних журналах, тобто всі дівчата у Владивостоці виглядають як повії».

Швидше за все, сатирика поховають в Латвії поруч з батьком.

Починати нове життя в імміграції складно - багато чому потрібно вчитися майже з нуля, а поруч далеко не завжди є ті, хто допоможе і підтримає.

"Рубік" дуже хоче допомогти людям переїхати і досягти успіху в США. Ми публікуємо сотні матеріалів на місяць. Завжди детальну і перевірену інформацію.

Ми спілкуємося з імміграційними адвокатами та експертами, щоб вони безкоштовно відповідали на ваші питання і допомагали не наробити помилок. Ми допомагаємо співвітчизникам, які опинилися у важких обставинах, і жертвам домашнього насильства. І ми створюємо середовище спілкування без агресії і засудження, модеріруя для вас групи в фейсбуці.

Над "Рубіком" працює більше десяти осіб, і у нас багато витрат - зарплати, хостинг, пошта і так далі. Ми не хочемо вводити платну підписку, щоб не позбавити нужденних людей доступу до інформації.

Тому в деякі місяці нам дуже складно перекрити витрати. У нас немає зовнішніх інвесторів з прихованими мотивами (які замість грошей завжди хочуть впливати на редакцію). Проект заснований та належить журналісту і іммігрантці Катерині Панової і живе виключно за рахунок рекламних доходів і підтримки аудиторії.

Будь ласка, візьміть участь в нашому прагненні допомогти іммігрантам, підтримавши редакцію. Навіть кілька доларів, які ви б витратили на каву, допоможуть нам підготувати матеріал, який збереже комусь останні гроші і не дозволить віддати їх шахраям.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация