Популярні пам'ятки Володимира (Росія), що подивитися у Володимирі

  1. Володимирська область

Пам'ятки Володимира. Найголовніші і цікаві пам'ятки Володимира - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Все Все Архітектура Космос Місця для прогулянок Музеї Релігія Розваги

Скасувати

  • Пам'ятки Володимира

    Володимир, Соборна пл.

    най-най юнеско

    Володимир, Соборна пл.

    Час побудови Дмитрівського собору довелося на період розквіту Володимиро-Суздальського князівства, коли всього за кілька десятиліть з глушини воно перетворилося в землі, які відіграють вирішальну роль в житті країни.

  • Володимир, вул. Велика Московська, 1

    най-най юнеско

    Володимир, вул. Велика Московська, 1

    У другій половині XII століття у Володимирі було зведено п'ять зовнішніх воріт, що використовувалися в якості бойових і проїзних веж. До нашого часу збереглися тільки найголовніші з п'яти - Золоті ворота, що використовувалися для урочистого в'їзду в місто.

  • Володимир, вул. Велика Московська, 56

    най-най юнеско

    Володимир, вул. Велика Московська, 56

    Успенський собор по праву вважається однією з найважливіших церков Володимира, вже давно стала обов'язковою частиною програми будь-якого екскурсійного туру. Собор був побудований в середині XII століття за князя Андрія Боголюбського для того, щоб в майбутньому стати головним храмом країни.

  • Володимир, вул. Б. Московська, 68

    Московська, 68

    Володимир, вул. Б. Московська, 68

    Володимир - один з найстаріших міст не тільки сучасної Росії, але і великих територій, які колись представляли собою єдине давньоруська держава. Багато подій, і славних, і сумних, пов'язані з цим «старшим» містом колонізованого Північного Сходу Європи.

  • Володимир, вул. Велика Московська, 43

    Велика Московська, 43

    Володимир, вул. Велика Московська, 43

    Слава про Володимиро-Суздальське музеї-заповіднику давно рознеслася за межі міста, області і навіть країни. Його яскраві і пізнавальні експозиції зробили Володимир і околиці центром вітчизняного та міжнародного туризму.

  • Володимир, вул. Велика Московська, 54

    Велика Московська, 54

    Володимир, вул. Велика Московська, 54

    Стара будівля міської думи у Володимирі не можна не помітити: воно коштує в самому серці міста, біля Успенського собору. Але перебувай воно навіть в іншому місці, ви б теж його не пропустили: цей характерний червоноцегляні «теремок» з багатою обробкою.

  • Володимир, вул. Дворянська, 4

  • Володимир, вул. Велика Московська, 43

    Велика Московська, 43

    Володимир, вул. Велика Московська, 43

    Володимирський історичний музей з'явився в 1854 р, в перші роки він розташовувався в губернської чоловічої гімназії. Власне будівля у музею з'явилося в 1900-1906 рр., Їм стало двоповерхова цегляна споруда в псевдорусском стилі, побудоване на пожертвування меценатів.

  • Володимир, вул. Вознесенська, 14 А

    Вознесенська, 14 А

    Володимир, вул. Вознесенська, 14 А

    Саме до цього біблійного епізоду відсилає назва церкви, освяченої в двонадесяте свято Вознесіння Господнього. Церква і сама дуже підходить до нього - вона стоїть на пагорбі і підноситься над всім оточуючим світом, спрямовуючи блискучі золоті хрести до неба, до Божого царства.

  • чудово

    Володимир, вул. Столєтова, 3

    чудово

    Володимир, вул. Столєтова, 3

    Будинок-музей братів Столєтова входить до складу Володимиро-Суздальського музею-заповідника. Він був відкритий 28 травня 1976 в старовинному флігелі 19 століття, що розташовувався по сусідству з великим двоповерховим особняком Столєтова, у дерев'яних фортечних валів.
  • Володимир, вул. Чайковського, 1А

    Чайковського, 1А

    Володимир, вул. Чайковського, 1А

    Казанська церква вже в 17 столітті вважалася головним храмом Ямській слободи Володимира. Але дерев'яна будівля серйозно постраждало в одному з численних пожеж. Статут миритися з черговим проявом неспокійною вогненної стихії, жителі слободи перенесли свої будинки в більш безпечне місце.

  • Володимир, вул. Козлов Вал

  • Володимир, вул. Миру, 36

  • Володимир, вул. Гоголя, 14

    Гоголя, 14

    Володимир, вул. Гоголя, 14

    Костел Св. Розарію у Володимирі відрізняється специфічною, характерною для північних католицьких храмів архітектурою. Стиль цієї красивої краснокирпічной споруди з високою вежею над центральним входом і трикутником башточок поменше в задній частини будівлі можна назвати псевдоготичному.

  • Володимир, вул. Георгіївська, 3г

    Георгіївська, 3г

    Володимир, вул. Георгіївська, 3г

    Ковальська справа споконвіку мало містичну ауру. Гарячі іскри, дзвін молота по ковадлу, запах розпеченого металу, сильні, впевнені в собі люди - ось що спадає на думку, як тільки чуєш чарівне слово - кузня.

  • чудово

    Володимир, вул. Велика Московська, 40

    чудово

    Володимир, вул. Велика Московська, 40

    Майстерня шоколаду - справжня знахідка для допитливих ласунів. Прогулюючись по історичному центру міста Володимира багато туристів шукають місце, де буде цікаво і дорослим і дітям, але в майстерні не тільки цікаво, а й смачно, весело і пізнавально!
  • не погано

    Володимир, вул. Гагаріна, 5

    не погано

    Володимир, вул. Гагаріна, 5

    Музей ілюзій і наук «Да Вінчі» у Володимирі гармонійно об'єднав в собі два найбільш популярних зараз інтерактивних напрямки: об'ємні картини, на тлі яких можна зробити незвичайні фотографії, і цікаву науку з експонатами, описують закони фізики, хімії та багатьох інших наук.
  • Володимир, вул. Жовтнева, 4

    Жовтнева, 4

    Володимир, вул. Жовтнева, 4

    Жителі Володимира по праву пишаються тим, що засновник їх міста - Володимир Красне Сонечко - став першим государем, що звелів їсти ложкою. У 10 столітті князь видав указ про столових приладах і навіть замовив набір срібних ложок для своєї дружини, ніж та поклав початок історії російської ложки.

  • середньо

    Володимир, вул. Велика Московська, 58

    середньо

    Володимир, вул. Велика Московська, 58

    У старовинному Володимирському парку Липки в оточенні вікових дерев і древніх соборів простягнулося найдовше споруда, відома як присутні місця. Зараз тут розміщується філія Володимиро-Суздальського музею-заповідника - музейний комплекс «Палати».
  • чудово

    Володимир, вул. Велика Московська, 40

    чудово

    Володимир, вул. Велика Московська, 40

    Музей пряника - багато в чому унікальне місце, поява якого було пов'язано зі створенням виробництва сувенірних пряників за рецептурами, відомим ще при Олександрі II. Візитною карткою музею є майстер-клас з художнього розпису друкованого пряника.

Крім безлічі музеїв і соборів, про які докладно ми розповідали в основній статті по Володимиру ( тобто тут ), В цьому місті є і маса інших цікавих пам'яток.

Наприклад, на головній магістралі міста, Московської вулиці, знаходяться Золоті ворота , Що стали одним із символів міста. Всього таких воріт у Володимирі було п'ять, але до нашого часу дожили тільки ці. Вони використовувалися для оборони, а конкретно ці служили ще й проходом в найбагатшу частину міста. Подібних споруд в Росії було досить мало, так що зараз Золоті ворота вважаються унікальним пам'ятником російської фортифікації.

На Великій Московській вулиці також знаходиться університет імені Герцена, в якому свого часу навчався Венедикт Єрофєєв, знаменитий автор поеми «Москва-Петушки». Тут же знаходиться будинок віце-губернатора Дюнант, побудований в 1816 році, будівля дворянського зібрання кінця XVIII століття і гостинні ряди.

На Соборній площі цікаво будівля присутствених місць і монумент, зведений на честь 850-річчя Володимира. А в історичному центрі міста, на вулиці Гагаріна, знаходиться Театр ляльок, будівля якого раніше служило місцем для народних зборів і мітингів, а трохи пізніше стало бібліотекою і солдатської читальнею.

На Дворянській вулиці привертає увагу обласний театр драми імені Луначарського, побудований в 1848 році. Недалеко від лялькового театру є планетарій, розташований в будівлі Ніколо-Кремлівської церкви. Тут можна побачити єдину в країні діораму, яка зображує зліт корабля Енергія-Буран. Крім того, в планетарії є досить рідкісні експонати - великий глобус місяця, макети перших штучних супутників Землі і маятник Фуко.

А на Великий Нижегородської знаходиться Володимирський Централ, в'язниця, побудована за указом Катерини II і отримала певну популярність серед туристів після появи однойменної пісні Михайла Круга. У ній містилися американський шпигун Пауерс, революціонер Фрунзе, кіноактриса Зоя Федорова і безліч відомих державних вигнанців. У 1996 році в'язниця була перетворена в музей і відкрила свої двері для відвідувачів.

Володимирська область

  • Де зупинитися: для радіальних екскурсій по області найзручніше зупинитися безпосередньо у Володимирі , Як варіант - в Суздалі . У пошуках природи і самоти - в одному з санаторіїв, пансіонатів чи готелів Володимирській області .
  • Що подивитися: Карачарово - батьківщину Іллі Муромця, а також прилеглий Муром з його чудовими монастирями і храмами. Варто побачити Свято-Боголюбський жіночий монастир в Боголюбово і розташовану неподалік струнку церкву Покрова на Нерлі. місто майстрів Мстёру , Потужні стіни монастиря в Юр'єв-Польському , Старовинний і мініатюрний Александров і його слободу, місто-іграшку і гордість Золотого кільця - Суздаль , Монастирі і купецькі будинки Гороховца , А також місто з самим мелодійною назвою - Гусь-Хрустальний . Крім того, можна заїхати за глиняною іграшкою в килимів , За нареченою - в Іваново і за типово російсько-великим видом злиття мальовничій Которолсі з могутньою Волгою - в Ярославль .
  • Вас також можуть зацікавіти Греція , Туреччина , Абхазія , Німеччина , Фінляндія .
  • Найпопулярніші російські міста і регіони: Золоте кільце , Казань , Москва , Санкт-Петербург , Сочі .

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация