Пора йти? 7 вагомих причин для зміни роботи

  1. 1. Некомфортний клімат в колективі
  2. 2. Затримка зарплати
  3. 3. Ви стали "прокрастинатори"
  4. 4. Нічого не змінюється
  5. 5. Ні мотивації
  6. 6. Компанія не дбає про своїх співробітників
  7. 7. Службовий роман

зміст:

Вам здається, що настав час змінити роботу? Щось підштовхує вас до цього кроку, але в той же час не хочеться ризикувати? Щоб не стати жертвою власної імпульсивності і прийняти вірне рішення, "приміряйте" на себе наступні ситуації. Це про вас? Тоді сміливо шукайте нове місце!

До змісту

1. Некомфортний клімат в колективі

Особливо гостро це можна відчути після повернення з відпустки. Багато неписані правила "на свіжу голову" можуть здатися вам суперечать вашій натурі, принципам і т.д. Якщо весь рік ви спокійно мирилися з підкилимні інтригами, переробками, що звалилася на вас чужий виною за провалений проект - то тепер можете більш критично оцінити свою сумісність з місцевими порядками.

Новий термін в офісному словнику - "тролінг". За дослідженням, проведеним порталом HH в кінці 2011 року, троллінгом в офісах займається кожен третій співробітник.

Половина респондентів негативно ставляться до троллінг на роботі. Однак у цього явища є і прихильники - 7% опитаних. Основним недоліком троллінгу вважається негативний вплив на атмосферу в колективі - розпалювання конфліктів між колегами і створення нервового напруження. Ті ж, хто, навпаки, не бачить в троллінге нічого поганого, впевнені, що він додає позитивних емоцій, розбавляє рутину (53%), допомагає розвантажити голову, відпочити від роботи (47%), а також сприяє відточуванню мистецтва ведення спору і аргументації (45%).
Майже кожен третій займався троллінгом на роботі. Найчастіше це чоловіки до 30 років, але не гребують даними родом діяльності і жінки. Найбільш поширений тролінг в профобластей "Інсталяція і сервіс" (41%), "Державна служба" (41%), "Видобуток сировини" (39%), "Автомобільний бізнес" (39%) і "Інформаційні технології" (37%) .
Джерело: портал hh.ru

Військова обстановка - не завжди ділова, а офісні війни часто вимагають великих сил, ніж сама робота. Якщо ви це відчули, саме час розміщувати резюме, не витрачаючи зайвого часу і сил на з'ясування відносин і завоювання позицій. Ці сили знадобляться на діловому терені. Якщо, звичайно, ви не професійний інтриган.

До змісту

2. Затримка зарплати

Ніякої тимбилдинг не врятує колектив, якщо начальство регулярно зриває терміни перерахування винагород за виконану працю - іншими словами, зарплати. Так, кожна компанія в нашій країні іноді переживає не найкращі з фінансової точки зору часи, і не всі підрядники ідеально пунктуальні. Але це не ваша турбота. Якщо затримки повторюються регулярно, йдіть без жалю: ви цілком можете залишитися друзями і з колегами по офісному простору, і навіть з шефом, в неробочий час пригощаючи всіх пивом на свою нову зарплату.

До змісту

3. Ви стали "прокрастинатори"

Іншими словами, людиною, що затягує виконання справи. Ви не хочете йти на роботу: встаєте вранці і відчуваєте сильне небажання виходити з дому, вдаєте хворим або спізнюєтеся, просиджуючи десь за чашкою кави. Нарешті, увійшовши в офіс, довго "розгойдується": розмовляєте з колегами, блукаєте в Інтернеті і т.д. Тобто робите все що завгодно, крім роботи. Психологи називають це дуже вагомим аргументом на користь зміни діяльності.

Марія Пєшкова, психотерапевт:

Ухиляння від справ першорядної важливості може бути пов'язано із загальною перевантаженням, втратою відчуття часу, незадоволеністю власними досягненнями або тим, що вам просто нецікаво виконувати цю роботу, але ви не хочете собі в цьому зізнаватися. Особливо часто так буває з перфекціоністами, які не звикли "пасувати". Вам просто нецікаво. Так навіщо витрачати час?

До змісту

4. Нічого не змінюється

Ви працюєте давно і старанно, легко виконуєте свої обов'язки день у день, справи йдуть по накатаній колії, і ви майже фізично відчуваєте, як занурюєтеся в рутину. А перспектив кар'єрного зростання не передбачається: вільної посади немає, кращі проекти розписані на півроку вперед, творчості у вашій справі мало. Та й начальство чомусь охочіше запрошує на кращі проекти "варягів", вважаючи, що відірвати вас від налагодженого процесу обійдеться для компанії дорожче.

Ось точно той момент, коли потрібно задуматися про кар'єрний ріст, перехід на інше місце, де можна буде по-новому застосувати свої знання і відточені до досконалості навички.

Леонід Покровський, HR-консультант:

Багато керівників дотримуються принципу Пітера Лоуренса: "У будь-якій ієрархії вершки піднімаються наверх до тих пір, поки не скисає". Згідно "принципом Пітера", на певному етапі ресурси компетентності у кожного співробітника вичерпуються: вище власної голови він не стрибне. Більше того, вони впевнені: співробітника, який дійшов до межі можливостей, просувати нагору не має сенсу. Причому деякі працівники досягають рівня некомпетентності вже на нижчому щаблі службової драбини - їх ніколи не підвищують. І взагалі для Росії це характерно - НЕ бачити "пророка в своїй вітчизні".

І взагалі для Росії це характерно - НЕ бачити пророка в своїй вітчизні

До змісту

5. Ні мотивації

Керівництво в деяких компаніях вважає, що якщо співробітник просто добре виконує свою справу, то він не потребує заохочення. Переробка теж не вважається плюсом - шеф впевнений, що це не прояв робочого завзяття, а невміння впоратися зі своїми обов'язки у відведений термін. Листи подяки та подарунки у нас взагалі вважаються анахронізмом, пережитком радянського минулого. Загалом, не дочекаєшся, щоб відзначили твої робочі заслуги - словом або рублем. Руки опускаються ... Ідеальний момент для того, щоб опустити їх на клавіатуру і натиснути "відправити" резюме іншому босові.

До змісту

6. Компанія не дбає про своїх співробітників

Зараз багато говорять про те, що головний капітал компанії - її кадри. Але там, де це не тільки розмови, керівництво дбає про професійний ріст своїх людей, відправляючи їх на підвищення кваліфікації та надаючи з кожним роком все більш значущі соціальні пакети - від медичної страховки до фітнес-клубу.

У вашого роботодавця є певні цілі і плани їх реалізації? А ви розумієте, як вони вписані в ваше життя, наскільки вони відповідають вашим цілям і задачам? Іншими словами, вам добре тут живеться? Якщо немає - сміливо збирайтеся в інше місце. Ви не прогадаєте.

Кирило Каверін, HR-директор:

Соціальний або, як його ще називають, компенсаційний пакет - це винагорода за працю, яке отримує працівник компанії крім зарплати. Вартість соціального пакета може становити від третини до половини величини заробітку. Але за великим рахунком, для роботодавця - це жест доброї волі, а не закріплене законодавством правило. І якщо ця опція співробітникам не пропонується, то, швидше за все, такий шеф не сильно турбується про "плинності" кадрів.

До змісту

7. Службовий роман

І ще одна причина, яка не має нічого спільного з усім вищесказаним: у вас був роман з колегою (або більш того - з шефом), і він не закінчився біля вівтаря. Що ж, таке буває. І знову-таки це одна з тих причин, за якими в нове життя і новий офіс потрібно переходити якнайшвидше - в ділову атмосферу, швидше за все, ні ви, ні він ще довго увійти не зможуть. А на роботі, хоч ми і проводимо тут майже половину життя, потрібно все-таки працювати. І бажано - щасливо і успішно.

Обговорення

Ви стали "прокрастинатори" - у мене таке було, так і зробив, знайшов іншу роботу і тепер встаю з задоволенням. хорошая статья

А якщо інша робота не стане краще ?? Але роботу все-таки змінити бажано, щоб не було ось таких ось конфліктів. [Посилання-1]

Я не зовсім з вами згодна, що означає "не факт що на іншій роботі буде краще" ??? це нерозумно, бояться змін! потрібно прагне до кращого. а не сидіти на місці! чому не подумати про те, "А РАПТОМ НА ІНШИЙ РОБОТІ БУДЕ В 100 РАЗІВ КРАЩЕ" ????? ніж відчувати якийсь дискомфорт, незадоволеність в своїй нинішній роботі і т.д.всю життя не можна сидіти на одному і тому ж місці, іноді життя вимагає ЗМІН!

23.02.2013 11:53:37, lavira_iren

Абсолютно згоден про те що не факт що на іншій роботі буде краще ...

Не факт, що на іншому місці буде краще)))))

Подумую про те щоб змінити місце роботи ... Хоча напевно з початок переговорю з шефом з приводу звільнилася вакансії гл інженера). Якщо так то залишуся якщо немає буду себе реалізовувати раптом місці). Що не робиться все до кращого.
Я до речі чув що психологи взагалі рекомендують: раз на рік міняти місце роботи.)

.

Коментувати можут "Пора йти? 7 вагомих причин для зміни роботи"

Щось підштовхує вас до цього кроку, але в той же час не хочеться ризикувати?
Це про вас?
Так навіщо витрачати час?
У вашого роботодавця є певні цілі і плани їх реалізації?
А ви розумієте, як вони вписані в ваше життя, наскільки вони відповідають вашим цілям і задачам?
Іншими словами, вам добре тут живеться?
Ому не подумати про те, "А РАПТОМ НА ІНШИЙ РОБОТІ БУДЕ В 100 РАЗІВ КРАЩЕ" ?
Коментувати можут "Пора йти?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация