Послуга, адвокат з правових питань прийняття, оформлення і вступу до спадку в м.Москва і Підмосков'ї.

Кваліфікований адвокат у спадок необхідний в багатьох випадках. Його послугами потрібно скористатися щоб отримати повну, вичерпну консультацію з усіх питань, що стосуються успадкування самого різного майна, при встановленні родинних зв'язків, складанні документів і в багатьох інших випадках.

Встановлення родинних зв'язків між людьми.

Відразу після смерті родича, який залишив після себе майно, необхідний адвокат у спадок в москві. Люди залишають після себе вдома і квартири, дачі і техніку, речі та цінні папери, гроші і багато іншого. Хто і яку частину спадщини повинен отримати визначається законом і волею померлого, якщо він залишив заповіт. На всі питання точно може дати відповідь адвокат у спадок в Підмосков'ї і в Москві, працює вже довгі роки, який має великий досвід у вирішенні подібних справ.

Насамперед спадкоємці звертаються до нотаріальної контори для відкриття справи про спадщину, тому що тільки нотаріус уповноважений на це. Перед відвідуванням цього фахівця рекомендується відвідати адвоката для консультації, який порадить, як себе правильно вести, підкаже на що можна розраховувати в даній ситуації, які документи будуть необхідні. Такі послуги адвоката у спадок коштують не дорого, а користі від них дуже багато.

Після відкриття справи у нотаріуса, за місцем проживання померлого, необхідно точно встановити коло осіб, які будуть претендувати за законом на його майно. Це найголовніша і важлива фаза процесу отримання спадщини. Після вирішення цього питання нотаріус скаже, як потрібно оформляти документи, які вони будуть необхідні. Якщо є заповіт, то рішення про розподіл майна буде прийнято відповідно до волі померлого, але при цьому потрібно врахувати і норми закону. Професійний адвокат у справах спадщини знає кому ще належить частина майна навіть якщо ці люди не внесені в заповіт. Законне оформлення спадщини адвокат професіонал здійснить за короткий час, з мінімумом витрат часу і сил, грошей.

Терміни.

Законне оформлення спадщини адвокат професіонал здійснить згідно з усіма вимогами кодексу, з урахуванням прав усіх осіб, так що ні в кого не з'являться претензії в майбутньому. Законодавством визначено точні дати вступу в спадщину і це всього лише шість місяців. У цей час потрібно відкривати справу про вступ в спадок, а не чекати його закінчення. За цей термін зазвичай і оформляються всі необхідні папери. За цей час бажаючі можуть відмовитися від своєї частки на користь всіх або кого-то одного. У деяких випадках можна подати заяву про відкриття справи поштою, але при цьому підпис заявника повинна бути завірена у нотаріуса.

Швидше за встановлений термін адвокат вступ в спадок оформити не зможе, як і нотаріус, який займається їм, але він може скласти і подати всі необхідні документи і дуже швидко. Якщо немає заповіту, або, коли прямий спадкоємець вирішить відмовитися від своїх прав, то залишене покійним спадок переходимо до інших осіб відповідно до закону. Ними бувають навіть особи молодше шістнадцяти років. Протягом підлозі року нотаріус просто зобов'язаний оформити справу повністю і видати папери, що підтверджують входження в спадок. Його завдання все зробити на сто відсотків правильно, не допустивши при цьому помилок, і не прострочивши відведений на це час.

Професійний адвокат з питань спадщини знає, що за заповітом легше працювати і тим, хто бере участь в розділі швидше і простіше збирати документи, яких необхідно надати достатньо велика кількість. Тому він радить звертатися до нього заздалегідь і складати заповіт.

Хто має першочергове право?

Досвідчений адвокат по прийняттю спадщини відмінно знає, хто має першочергове право на його отримання. Зазвичай це хтось із подружжя, або діти померлого. Отримати майно позашлюбних дітей набагато складніше, особливо якщо немає заповіту. При таких обставинах справу розглядатиме суд і тут теж потрібен буде адвокат з прав спадщини, професійний юрист. Після вжитих змін в кодексі, законах отримати майно стало складніше, ніж раніше. Якщо раніше було дві черги спадкоємців, то тепер їх кілька. До прийняття змін спочатку перша черга осіб отримувала майно і після них друга. Тепер розподіл спадщини стало більш раціональним і в той же час складним.

За новим законом першочергове право на майно має чоловік / дружина померлого. Сьогодні прийнято жити в так званому цивільному шлюбі, в таких випадках спадок можна отримати тільки після приведення доказів. Це завжди важка справа, тому його має вести досвідчений адвокат, він зможе в суді довести факт спільного проживання.

Які документи потрібні?

Якщо надати нотаріусу не повний пакет документів, то він має право відмовити у відкритті справи у спадок. Перед тим як піти до нього найкраще було б проконсультуватися у юриста, він скаже які точно потрібні документи і не доведеться по кілька разів ходити до нотаріуса і бігати по різних організаціях збираючи їх по всьому місту. Потрібно зібрати документа загального характеру і додатково залучені. Звичайно потрібно надати наступне:

- паспорт;

- документи, що підтверджують факт смерті;

- довідки, що підтверджують родинні зв'язки і з місця проживання.

У різних випадках знадобляться різного роду документи. Якщо спадкоємцю залишилася квартира він повинен буде взяти виписку в бюро технічної інвентаризації. Необхідно буде зібрати і довідки з комунальних організацій, які свідчать, що перед ними немає боргів. Якщо спадкоємцю залишили транспортний засіб, то йому потрібно буде провести його оцінку і взяти довідку про його вартості на момент смерті спадкодавця.

У разі, коли успадковується ділянку землі потрібно буде зібрати багато різного роду документів і довідок, наприклад, з бюро технічної інвентаризації. Вони повинні підтверджувати право володіння землею, потрібно буде надати і кадастровий план, в якому буде вказана вартість землі.

Особливості отримання спадщини за заповітом.

Судова практика та нотаріальна діяльність показують, що склалася певна складність отримання квартир у спадок. І це незважаючи на те, що цивільний кодекс країни можна вважати практично ідеальним, це стосується статей успадкування. Без допомоги юриста не обійтися у випадках, коли сталася прострочення терміну вступу в спадщину.

Понад двадцять відсотків всіх справ, що розглядаються в судах, стосуються прострочення піврічного терміну, виділеного на вступ у права спадкоємця квартири. Багато через неграмотність чекають, коли пройде сто вісімдесят днів і тільки потім йдуть до нотаріуса відкривати справу у спадок. Тому якщо когось зачепив питання вступу в спадщину необхідно якомога швидше прийти до юриста і, хоча б проконсультуватися у нього. Найлегше вирішити такі питання не доводячи справу до суду. Це обійдеться набагато дешевше, часу і нервів, сил буде витрачено набагато менше. У цьому питанні потрібно строго дотримуватися вимог закону.

Особливі умови вступу в спадщину.

Нотаріус не може обмежитися невеликим пакетом документів, щоб прийняти рішення у спадок. Так встановлено законом. Що зібрати їх все швидко потрібно вивчити обставини, які склалися у одержувача спадщини на момент смерті його спадкодавця. Нотаріус не має права навіть теоретично виключати того, що ще з'являться претенденти на майно. Він не може ущемити ні чиї права. Перед нотаріусом коштує досить важке завдання, він повинен врахувати законне право кожного спадкоємця. Він приймає своє рішення керуючись не емоціями, а документами і довідками, законом, цивільним кодексом. Гроші або майно, квартири або будинку, транспортні засоби переходить до спадкоємців у власність тільки після остаточного оформлення документів, вирішення всіх нюансів.

Прийняте нотаріусом рішення почне діяти після закінчення шести місячного періоду, який почався з дня смерті спадкодавця. Якщо після прийняття рішення з'являться ще якісь претенденти на майно, то їм необхідно буде звертатися за вирішенням питання успадкування в судові інстанції. Це їх право, яке засноване на цивільному кодексі. І якщо з'являться такі обставини, то без допомоги досвідченого юриста спадкоємцям не обійтися.

Судова практика спадкування.

Цивільний кодекс країни, а саме його третя частина, була прийнята вже досить давно. За час ведення справ з успадкування виникли деякі помилки, які допускали нотаріуси та судді при прийнятті рішень. Найчастіше вони були допущені через те, що за законом є дуже багато претендентів на спадкування майна померлого і не завжди враховувалися права всіх.

Багато таких справ, що стосуються перегляду рішень суддів та нотаріусів, вже було розглянуто судом. Вони стосувалися отримання в спадок квартир і грошових коштів, ділянок землі і будинків, а також іншого майна. Часто неправильно визначається місце знаходження залишеного після смерті майна. Багато розглядів було пов'язаних з питаннями відмови в наданні права спадкування. У таких випадках тільки досвідчений юрист допоможе відстояти права спадкоємця. Він знає в які інстанції подавати скарги, які документи зібрати і надати щоб довести свою правоту, як правильно їх скласти щоб не отримати відмову.

Практика ведення судових справ, що стосуються питань успадкування квартир, будинків, грошових коштів, сьогодні вважається досить складною. З цього питання було навіть проведено терміновий пленум Верховного суду Російської Федерації. На ньому були розглянуті питання, що стосуються успадкування. На ньому взяли ряд важливих рішень, які були спрямовані в нотаріальні контори та судові органи їх співробітникам. На пленумі уточнили який судовий орган повинен займатися розглядом тих чи інших видів справ, що стосуються успадкування майна. Завдяки прийнятим рішенням становище покращилося. Після пленуму приймалися і інші важливі поправки до законів. Досвідчений юрист стежить за всіма зміни в них і зможе точно визначити хто і на яку спадщину має право. Головне пам'ятати, що як тільки знадобилося вступити в спадщину необхідно відразу ж звертатися за консультацією та допомогою до досвідченого юриста.

Хто має першочергове право?
Які документи потрібні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация