Постановка і зняття з обліку касового апарату (РРО)

Вартість: 1200 грн.
Термін постановки: до 10 днів

Для того, щоб поставити на облік касовий апарат (РРО) необхідний наступний комплект документів і інформація: Для того, щоб поставити на облік касовий апарат (РРО) необхідний наступний комплект документів і інформація:

письмову заяву довільної форми із зазначенням сфери використання і реквізитів РРО;   копія свідоцтва або виписки з ЄДР;   оригінал і копія документа, що підтверджує право власності або користування РРО (Договір купівлі-продажу РРО);   паспорт на РРО,   оригінал і копію дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договір оренди, інший документ на право власності або тимчасового використання господарської одиниці) письмову заяву довільної форми із зазначенням сфери використання і реквізитів РРО;
копія свідоцтва або виписки з ЄДР;
оригінал і копія документа, що підтверджує право власності або користування РРО (Договір купівлі-продажу РРО);
паспорт на РРО,
оригінал і копію дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договір оренди, інший документ на право власності або тимчасового використання господарської одиниці).

У Законі України N 265/95-ВР вказані вимоги до розрахунків суб'єктів ведуть господарську діяльність готівковими коштами або за допомогою кредитних карт в сферах: торгівлі, громадського харчування, надання послуг. Реєстратор розрахункових операцій - це пристрій, який реєструє розрахункові операції при продажу товарів або надання послуг, купівлі-продажу валют і реалізовує фіскальні функції. Згідно із законодавством до РРО відносять електронні контрольно-касові апарати і комп'ютерно-касові системи, автомати з продажу товарів, таксометри та інші пристрої.

Всі використовувані при роботі суб'єкта ведучого господарську діяльність ККМ повинні бути обов'язково зареєстровані в податковому органі, в якому суб'єкт перебуває на обліку. Плануючи придбати ККМ необхідно звіриться з Держреєстру РРО, що б уникнути покупки реєстратора, який не можна зареєструвати або термін реєстрації якого недавно закінчився і ознайомитися з інформацією про застосування певних видів, моделей РРО в різних областях господарської діяльності і їх класифікацією.

Порядок реєстрації, опломбування, застосування касових апаратів згідно із Законом N265 / 95-ВР встановлюється ДПА України. Для постановки на облік касового апарату, згідно з Порядком N614, компанія повинна звернутися до податкового органу за місцем свого обліку. При наявності у компанії філій або відділень працюють в інших районах, які зареєстровані в місцевих відділеннях ДПІ, можлива реєстрація ККМ використовуваних філіями в цих відділеннях. Для здійснення реєстрації ККМ необхідно надасть в податкові органи встановлений в законодавстві пакет документів і сам апарат. Одночасно з реєстрацією ККМ відбувається реєстрація першої Книги обліку розрахункових операцій. Податкові органи зобов'язані в дводенний термін після подачі документів видати компанії довідку про резервування фіскального номера ККМ, термін дії довідки 5 робочих днів. Протягом цього часу компанія зобов'язана вирішити питання опломбування та введення в експлуатацію ККМ з центром сервісного обслуговування РРО, з яким буде укладено договір на експлуатацію, технічне обслуговування, гарантійний, післягарантійний ремонту РРО. Сервісний центр повинен видати суб'єкту 2 акти про опломбування ККМ і 2 акти про введення його в експлуатацію, копія акту про опломбування та 1 акт про введення в експлуатацію передається фахівцям податкового органу, в якому реєструється ККМ, на їх підставі податкова інспекція видасть компанії картку реєстрації ККМ . На кожен апарат має оформляється окрема реєстраційна картка.

Примусове скасування реєстрації ККМ відбувається при:
- закінчення його терміну служби або виведення його з експлуатації;
- виявленні відсутності суб'єкта ведучого господарську діяльність на місці реєстрації більше 3 місяців;
- невідповідність конструкції або програмного забезпечення апарату його модифікації;
- використанні апарату в сфері не передбаченої держреєстром РРО для даної моделі апарата.

Якщо відбувається крадіжка ККМ або його пошкодження (неможливо до виправлення) в разі форс-мажорних ситуацій, то компанія зобов'язана повідомити про те, що трапилося податкові органи, надати їм копії відповідних документів від органів внутрішніх справ. Для зняття ККМ з обліку в добровільному порядку звернення до податкових органів з відповідним пакетом документів так само обов'язково. Крім цього сервіс обслуговування повинен розпломбувати апарат за зверненням його володіє ним компанії, а податкові органи провести після цього перевірку на місці роботи ККМ, для порівняння даних касових книг та інших документів з даними в фіскальному звіті. Без твори такої перевірки вилучення або відчуження ККМ заборонено. Після суб'єкту надається акт про її проведенні і на його підставі видається довідка про скасування реєстрації ККМ.

Наша аутсорсингова компанія пропонує послуги з консультування в області застосування РРО, реєстрацію ККМ в податковій інспекції без Вашої участі в стислі терміни.

деталі:
(044) 353-80-08
[email protected]
Ціни на реєстрацію ТОВ, ПП

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация