Пошук Правди - тільки корінням живі гілки

  1. Сімейні узи
  2. Ротшильди в тумані
  3. Кому платить ФРС
  4. Чипувати всіх землян
  5. Рокфеллери: борошно і свинина
  6. Ротшильди: антикваріат
  7. Лемани: бавовна
  8. Моргани: зброя

«Дайте мені право випускати і контролювати гроші країни, і мені буде абсолютно все одно, хто видає закони!» - ця фраза була виголошена ще на початку XIX століття Майєром Амшель Ротшильдом. Його нащадки сумлінно виконали побажання прадіда.

Версія про те, що група сімей з кланом Ротшильда на чолі має безпосередній вплив на світові ринки, отримала назву « теорії змов ». На думку Джорджа Ентіна, автора книги «Теорія змов і конспіратівістскій менталітет», теорія змов - це «спроба пояснити подію або ряд подій як результат змови, тобто дій невеликий, діючу пенсійну систему таємниці групи людей, спрямованих на свідоме управління або поворот у розвитку тих чи інших історичних подій ». Виходить, що ця теорія припускає якусь таємницю і конспірацію. Однак і без всякої таємниці ясно, що найбагатші люди на планеті мають більше можливостей, ніж будь-хто. «Теорія змов не має під собою нічого. Пояснювати все змовами - манія переслідування, це крайнє приниження народу. У той же час це не означає, що фінансові кола не мають ніякого впливу на події в світовому масштабі », - сказав співголова Ради з національної стратегії Йосип Діскін.

Сімейні узи

Рокфеллери, Моргани, Ротшильди, Куни, Лоеб, Голдман, Меллон, Сакси, Дюпони, Лемани ... Це прізвища тих банкірів і бізнесменів, які поклали початок сімейного капіталу ще в XVII-XVIII століттях. Найважливішим для них тоді була психологія клану: сімейний бізнес, династичні шлюби. Як приклад підійде історія розвитку найбільшого в XIX столітті американського банку США Kuhn, Loeb & Co. У 1867 році його заснували Авраам Кун і Соломон Лоеб. Під керівництвом керуючого Якоба Шиффа банк успішно інвестував в більш ніж перспективні американські компанії, в числі яких були Western Union і Westinghouse. З 1907? Го по 1912 рік Kuhn, Loeb & Co. був передплатником акцій (володів свого роду опціонами) на загальну суму $ 530 млн. У 20? х роках минулого століття банком управляли інші відомі особистості - Отто Кан, Фелікс Варбург, а також Бенджамін Буттенвайзер. (До речі, є відомості, що саме вони фінансували більшовицьку революцію в Росії. Відповідні звіти британської розвідки наведені в книзі Генрі Уікхем Стіда «Через 30 років, 1892-1922».) У 1977 році Kuhn, Loeb & Co. злився з Lehman Brothers, утворивши Lehman Brothers, Inc. А через сім років було злиття з American Express, який був заснований сім'ями Фарго і Баттерфілд.

У свою чергу, побіжний погляд на генеалогічні хитросплетіння цих сімей спростовує навіть натяк на їх суперництво один з одним. Так, дочка Соломона Лоеба вийшла заміж за Якоба Шиффа, а Фелікс Варбург одружився на внучці Соломона Лоеба Ніні. Бенджамін Буттенвайзер був одружений на внучці засновника Lehman Brothers Авраама Лемана.

Поза цієї сімейки виявилися Рокфеллери і Моргани. На відміну від Куна, Лоеба і інших, які приїхали в США з Європи, Рокфеллери і Моргани є корінними американцями. Джон Девід Рокфеллер з'явився на світло в Річфорді, Джон Пьерпонт Морган - в Бостоні. У свій час ходили чутки, що Ротшильди нібито суперничали з Рокфеллерами. Однак розмови стихли після того, як 2000 року JPMorgan, контрольований NM Rothschild & Sons, поглинув Chase Manhattan - дітище Девіда Рокфеллера, з чого вийшов гібрид JPMorgan Chase. В результаті інтереси двох сторін благополучно з'єдналися.

Ротшильди в тумані

Про вміст кишені Девіда Рокфеллера, предок якого ще сто років тому став першим доларовим мільярдером, можна тільки гадати. У 1913 році особистий статок того самого предка, Джона Рокфеллера, оцінювалося щонайменше в $ 1 млрд (за іншими даними, $ 6 млрд). З огляду на інфляцію американської валюти і процентні ставки, стан $ 1 млрд сто років тому еквівалентно нинішнім $ 60 млрд.

Що стосується фінансиста Натаніеля Ротшильда, то про реальний розмір його стану говорити вголос просто непристойно. Досить сказати, що його сім'я успішно займається банківською справою близько 200 років. Протягом століть їх предки ростили капітал, плели інтриги, напрацьовували зв'язки, одружували дітей. І все це для того, щоб нащадки - той же Девід або Натан - зберегли і примножили сімейне добро. Точних цифр назвати ніхто не береться, але цілком можливо, що сукупний статок Ротшильдів сьогодні вимірюється трильйонами доларів.

На сьогоднішній день виявити справжніх власників великої компанії або банку - все одно що знайти слід гадюки на камені. «Більшість людей не вірять, що володіють активами, якщо не мають у своєму розпорядженні документами про власність. Рокфеллери знають, що це велика помилка. Набагато зручніше мати активи у власності трасту або фонду, які ви контролюєте ... Результат полягає в тому, що громадськість не має ні найменшої можливості оцінити стан Рокфеллерів, не кажучи вже про впливовість і влада цієї родини », - пише Гері Аллен в книзі The Rockefeller File . Проте деякі припущення з фактів і документованої історії зробити можна. Наприклад, Рокфеллери, Моргани, Куни і Лоеб контролюють фінансовий конгломерат Citigroup, а також JPMorgan Chase і ExxonMobil Corporation.

Що стосується Ротшильдів, то вони займають особливу позицію: мають частку в активах усіх сімей і одноосібно володіють найбільшими банками, громадськими фондами, інвестиційними компаніями, виноградниками, землями, рудниками. Якщо таємниця, яка огортає сім'ю Рокфеллерів, подібна сірій імлі, то інформаційно непроникний ореол навколо Ротшильдів - глухому туману.

«Категорично і найрішучішим чином забороняю проведення судової або громадської опису мого спадщини, будь-яке судове втручання і будь-який оприлюднення розмірів мого стану»

- такий пункт містився в заповіті французького мільйонера Ансельма де Ротшильда, який помер в кінці XIX століття. Серед Ротшильдів присутні не тільки банкіри, а й відомі вчені, оперні співаки, садівники, мистецтвознавці.

Кому платить ФРС

Раніше Рокфеллер вважав гроші руками, зараз він володіє частиною IBM Раніше Рокфеллер вважав гроші руками, зараз він володіє частиною IBM

Фото: Alamy / Photas

Проте багатства заможних кланів Америки і Європи не обмежуються високоприбутковими активами по всьому світу. Є дещо більш фундаментальне, а саме Федеральна резервна система США . Як свідчить переказ, організація була задумана на початку минулого століття групою тих самих банкірів - Морганів, Рокфеллерів, Кунів, Лоеб, Голдманн, Меллонов, саксів, Дюпонов і ін. Вирішальний зліт відбувся в кінці листопада 1910 року в «мисливському будиночку» Джона Моргана на острові Джекіл поблизу східного узбережжя США.

Лобіюванням закону про Федеральному резерві (Federal Reserve Act) в парламенті займався сенатор-республіканець Нельсон Олдріч, тесть Джона Рокфеллера. На жаль, з першого разу в 1912 році йому не вдалося проштовхнути заповітний документ під назвою « план Олдріча ». Згодом реформатори прибрали з назви подразнюючу демократів ім'я республіканця Олдріча, внесли в документ ряд незначних змін і знову запустили його вже в якості ініціативи демократів. Таким чином, після витончених маніпуляцій банківського кола в 1913 році закон про Федеральному резерві був благополучно ратифікований. Цікаво, що голосування у верхній палаті Конгресу мало місце 23 грудня, і напередодні Різдва в залі засідання сенаторів було зовсім небагато.

Так народилася «гідра ФРС», яка виконує функції Центробанку з невеликим застереженням. Форма капіталу ФРС є приватною - акціонерної. Структура цієї корпорації складається з 12 федеральних резервних банків і численних приватних банків. Останні є акціонерами ФРС і отримують фіксовані 6% річних у вигляді дивідендів на свої членські внески, незалежно від доходу Федерального резерву. В даний час в цій структурі задіяно близько 38% всіх банків і кредитних спілок на території США (приблизно 5,6 тис. Юридичних осіб). Акції ФРС не дають права контролю, вони не можуть бути продані або закладені. Більш того, їх придбання є офіційною обов'язком кожного банку-члена вкласти в них суму, рівну 3% їх капіталу. Основна перевага від статусу банку-члена - це позики в резервних банках ФРС.

Про те, яким структурам насправді належить Федрезерв США, невідомо нікому. Лише тісні дружні і сімейні зв'язки всіх глав ФРС з Ротшильдами і Рокфеллерами, а також історія створення Федрезерву вказує на них як на справжніх власників. Однак в 70-х роках минулого століття в пресу просочилася якась інформація через журналіста-дослідника Роба Кербі, який оприлюднив список організацій - власників ФРС. Втім, всі ці банки вже давно зникли шляхом злиття або поглинання з іншими. Все, крім одного - Bank of England (Bank of London).

  1. Rothschild Bank of London
  2. Warburg Bank of Hamburg
  3. Rothschild Bank of Berlin
  4. Lehman Brothers of New York
  5. Lazard Brothers of Paris
  6. Kuhn Loeb Bank of New York
  7. Israel Moses Seif Banks of Italy
  8. Goldman Sachs of New York
  9. Warburg Bank of Amsterdam
  10. Chase Manhattan Bank of New York

Чипувати всіх землян

Ротшильд контролює ЗМІ, банки, видобуток алмазів і кольорових металів Ротшильд контролює ЗМІ, банки, видобуток алмазів і кольорових металів

Фото: Alamy / Photas

Отже, з одного боку, багаті сім'ї Америки існують і процвітають цілі століття, з іншого - за допомогою ФРС вони впливають як на самі Сполучені Штати, так і на інші країни, тому що долар як і раніше залишається основною резервною валютою.

Крім того, при необхідності уряд США завжди може зайняти у ФРС, наприклад, $ 5 трлн на маленьку звитяжну війну на Близькому Сході, якщо інтереси сторін збігаються. Починаючи з приходу до влади Буша цей захід використовувалася настільки часто, що сьогодні держборг становить рекордні $ 1,5 трлн. Одночасно варто сказати, що борги приватних осіб і корпорацій США становлять понад $ 10 трлн і загальна сума боргу наближається до обсягу ВВП США $ 13 трлн.

Росія напередодні дефолту 1998 року перебувала в більш м'яких умовах. Тому однією з найбільших проблем поточної кризи вважається загроза дефолту США або гіперінфляція долара, якщо ФРС почне друкувати папір з портретами президентів прискореними темпами.

«... Все, загалом, розуміють, що причини, які восени 2008 року призвели до кризи, нікуди не поділися і що другий удар фінансово-економічної стихії неминучий. При цьому свої вільні кошти держави і корпорації помітно вичерпали ... Залишається тільки один сценарій - державний дефолт. Проектне та кероване обвалення долара », - пише в одній з публікацій керівник аналітичної групи« Конструювання майбутнього »Сергій Переслєгін.

Яким чином відбудеться розрядка, залишається тільки гадати. Світ за останні 20 років суттєво змінився. Ще в середині 1980-х років американцям вдалося змусити Японію зміцнити ієну до долара, що було вигідно США, але привело до депресії в Країні висхідного сонця. Сьогодні існує зростаючий не по днях, а по годинах Китай зі своїми уявленнями про добро і зло, а якщо дивитися ширше - країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай) - винахід сім'ї Голдманн і саксів.

Китай вже сам готовий претендувати на те, що юань стане резервною валютою в Азії, Росія прагне взяти під свою опіку фінансові системи країн СНД. При цьому в пресі регулярно циркулюють чутки про нову американської валюти - амеро (США, Канада, Мексика). Чи готові могутні сім'ї поділитися владою над друкарським верстатом з сусідами? Швидше за все, загальнолюдські принципи для прогнозів тут неприйнятні.

Деякі плани найвпливовіших людей світу стали відомі за допомогою журналіста і режисера Аарона Руссо, який відомий викривальними сюжетами і фільмами про ФРС. Одна з його найскандальніших стрічок «Америка - від свободи до фашизму» . У 2007 році в інтерв'ю журналісту Алексу Джонсону він зробив ряд визнань. Нік Рокфеллер, будучи приятелем режисера, намагався його «завербувати». Він навіть запропонував Руссо вступити в одіозну елітну організацію - Рада з міжнародних відносин, проте той відмовився. Руссо розповів, що якось раз він поставив Рокфеллер питання:

«Ви володієте всіма грошима світу, які вам потрібні. Ви володієте всією повнотою влади в світі, яка вам потрібна. У чому сенс усього цього, яка кінцева мета? »На це Рокфеллер відповів:« Наша кінцева мета - домогтися того, щоб всі були "чипованих". Щоб контролювати все суспільство, щоб банкіри і еліта контролювали світ ». Рокфеллер навіть пообіцяв, що якщо Руссо приєднається до них, його чип буде мати особливу позначку, яка дозволить йому уникнути занадто нав'язливого нагляду. На закінчення залишається додати наступне: інтерв'ю відбулося в кінці січня 2007-го, а влітку того ж року Аарон Руссо помер від раку.

Рокфеллери: борошно і свинина

Джон Девід Рокфеллер народився в 1839 році в штаті Нью-Йорк. Його батько Білл був п'яницею і шарлатаном. Джон не пішов по стопах батька, а в 16 років після тримісячних бухгалтерських курсів поїхав в Клівленд. Там півроку шукав роботу, поки не влаштувався помічником бухгалтера в невеликій компанії Hewitt & Tuttle. У 18 років Джон став співзасновником брокерської фірми Clark & ​​Rockefeller і непогано заробив на Громадянській війні США 1861-1865 років. Моріс Кларк і Джон Рокфеллер забезпечували армії борошном, свининою і сіллю. Після війни Рокфеллер намацав золоту жилу - паливо, яке було життєво необхідно в умовах бурхливої ​​індустріалізації. У 1865 році він продав свою частку в Clark & ​​Rockefeller за $ 72,5 тис. І зайнявся виключно інвестиціями в нафту. В результаті в 1870-му на світ з'явилася «бабуся» ExxonMobil - Standard Oil.

Ротшильди: антикваріат

Засновник клану Ротшильдів - Амшель Мозес Бауер, уродженець міста Франкфурта, обзавівся початковим капіталом буквально на смітнику ще в середині XVIII століття. Як свідчить легенда, після смерті свого батька, дрібного торговця, Амшель зайнявся пошуком старовинних речей на звалищах. Потім майбутній фінансист надавав їм товарного вигляду і збував аристократам-колекціонерам. У 1773 році він заснував антикварну крамницю і змінив прізвище Бауер (в перекладі на російську - «селянин») на Ротшильд (так називалася лавка його батька). Геніальний Амшель подарував всю свою колекцію антикваріату принцу Фрідріху Вільгельму Гессен-гена, попросивши натомість всього лише статус офіційного постачальника королівського двору. Потім Амшель зайнявся банківською справою, допомагаючи принцу здійснювати спекулятивні операції.

Ім'я сина Ротшильда Натана пов'язують з найвідомішим прикладом інсайдерської торгівлі. У 1818 році син підприємливого Амшеля послав свого агента на місце битви при Ватерлоо і першим дізнався про перемогу Веллінгтона і поразку Наполеона. На Лондонській біржі він розіграв цілий спектакль, зробивши вигляд, що взявся продавати. Все в паніці наслідували його приклад, в цей час агенти Натана скуповували знецінені акції британського казначейства.

Лемани: бавовна

Біля витоків недавно збанкрутілого інвестиційного банку Lehman Brothers був хлопок. У США середині XIX століття ця рослина мало особливу цінність, і іммігранти з Баварії - Генріх, Еммануель і Майер Лемани - не схибив, коли в 1845 році відкрили продуктовий магазин H. Lehman в «бавовняному» штаті Алабама. Брати люб'язно дозволяли покупцям розплачуватися за продукти бавовною, який потім продавали з хорошою націнкою.

Через два роки світ побачила компанія H. Lehman and Bro, згодом найменування змінилося на Lehman Brothers. У 1870-му саме Lehman Brothers стала одним з основних засновників бавовняної біржі в Нью-Йорку. Згодом Лемани здійснювали операції на ринках нафти і кави, вкладалися в облігації залізничних компаній.

Моргани: зброя

Джон Пьерпонт Морган-старший заснував знаменитий банківський будинок Морганів. Він починав простим бухгалтером в нью-йоркської компанії Duncan, Sherman and Company. Розбагатів він, як і Рокфеллер, на Громадянській війні - правда, він продавав жителям півночі не продукт, а зброю. У 1867 році Джон Пьерпонт став співзасновником Drexel, Morgan and Company. Якраз тоді, після закінчення війни, США накрила економічна бум. Моргани вкладалися в промислові підприємства і залізничне будівництво. У 1893 році компанія була перетворена в банківський будинок JPMorgan.

  • «Безцінний долар «Я розмовляв з освіченими людьми, читав розумні книжки, переорював Інтернет, але чим більше я дізнавався про долар, тим гірше спав, - розповідає Ілля, широко позіхаючи. - Я знову і знову задавався питанням: чому Америка роздає свої долари іншим країнам і не боїться, що одного разу вони її просто куплять з потрохами? І чому ті країни, які пускають до себе долар, що не багатіють, а якраз навпаки - бідніють і ніяк не можуть впоратися з горезвісною інфляцією?
  • «Гроші - піраміда боргів» Цей невеликий анімований фільм руйнує звичні стереотипи щодо грошей і в наочній формі пояснює як склалися і діють два принципи сучасного банкінгу: частковий резерв і позичковий відсоток і чому вони фактично є узаконеною формою шахрайства.
  • «КАПІТАЛІЗМ: ІСТОРІЯ КОХАННЯ» Ця історія любові закінчилася гучним «розлученням». Фільм досліджує першопричини світової фінансової кризи, розповідає про маніпулювання грошима американських платників податків. Викриває банки і корпорації, топ-менеджерів і політиків, які вчинили, за словами режисера «найбільший грабіж в історії своєї країни». Майкл Мур, спираючись на безліч фактів, дає визначення капіталізму.

З 1907?
У 20?
Чи готові могутні сім'ї поділитися владою над друкарським верстатом з сусідами?
У чому сенс усього цього, яка кінцева мета?
Я знову і знову задавався питанням: чому Америка роздає свої долари іншим країнам і не боїться, що одного разу вони її просто куплять з потрохами?
І чому ті країни, які пускають до себе долар, що не багатіють, а якраз навпаки - бідніють і ніяк не можуть впоратися з горезвісною інфляцією?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация