Повітряні сили ЗСУ отримають модернізовані винищувачі, штурмовики і бомбардувальники

Повітряні сили ЗСУ оснастять модернізованою авіацією / Скріншот

Повітряні сили Збройних сил України в цьому році отримають близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила начальник управління комунікацій і преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві.

«У цьому році Повітряні сили отримають від державних підприємств близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39», - сказала вона.

«Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові здібності. Так, в цьому році серед пріоритетних цілей командування Повітряних сил - відновлення інфраструктури, перегляд місць дислокації військових частин з урахуванням сучасної безпечного середовища, здійснення поступового переходу органів управління Повітряних сил на J-структуру, яка прийнята в країнах - членах НАТО, а також інтенсифікація заходів бойової підготовки Повітряних сил, закупівля, відновлення і модернізація озброєння та військової техніки », - заявила Гаврилюк.

Читайте також Найяскравіші моменти навчань ЗСУ в 2016 році: опубліковано відео

«За цей час загальний наліт авіації Повітряних сил ЗСУ становить понад 6,6 тис. Годин, армійської авіації Сухопутних військ - близько 4 тис. Годин», - повідомила Гаврилюк.

Також, за її словами, в Повітряних силах збільшено кількість бойових авіаційних стрільб на загальновійськових полігонах, до підготовки інструкторського складу навчальних центрів залучені іноземні фахівці.

«Державні оборонні підприємства здатні модернізувати майже всю номенклатуру авіаційної техніки, що знаходиться на озброєнні ЗСУ . Завдяки модернізації бойові можливості літальних апаратів підвищуються в середньому на 50%. Зокрема, збільшується дальність виявлення повітряних і наземних цілей і забезпечується висока ймовірність ураження, підвищується безпека польотів, надійність, живучість і інші характеристики бойових машин », - зазначила Гаврилюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация