ПП на арсеналі в Ічні, Мишкін aka Петров, скандали в ПАРЄ. Дайджест 8 жовтня

  1. Подія номер нуль. Вибух на складі боєприпасів
  2. Подія номер один. Міжнародна панорама
  3. Подія номер два. Українська політика
  4. Подія номер три. хроніки вторгнення
  5. бонус

Робочий тиждень почалася зі скандалів в ПАРЄ, проблем з нерухомістю у Дерипаски і нових звершень від SpaceX. В середині дня в інформаційне поле вклинилися українські нардепи і держслужбовці. До вечора гарячу тему підігнали Bellingcat, яку до ранку змінили зведення з чергового ПП.

Подія номер нуль. Вибух на складі боєприпасів

У Чернігівській області в місті Ічня (приблизно 160 км на схід від Києва) стався вибух на 6-му арсеналі. «О 3 годині 30 хвилин надійшла інформація від начальника 6-го арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня, Чернігівської області, стався вибух на технічній території», - повідомляє в Facebook прес-служба Генштабу ЗСУ. Відразу почали евакуацію людей і на місце відправили оперативну групу на чолі з начальником Генерального штабу.

На місце НП спрямовані 220 чоловік особового складу та 60 одиниць техніки ГСЧС, посилені наряди Нацполіціі (150 чоловік) і Нацгвардії (100 осіб з підготовленими бронегрупи для патрулювання місця події), інформує МВС.

Станом на 07:00 ранку інтенсивність вибухів становить 2-3 вибуху в секунду. Працює 1 пожежний танк ГПМ-54, ще 4 - в дорозі до місця НП. Жертв, поранених, травмованих і загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає. Оперативна група з Віктором Муженко прибула на місце НП і працює. Окремо в Генштабі ЗСУ просять ЗМІ використовувати тільки правдиву і перевірену інформацію. До 08:00 На місці події працює штаб на чолі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, першим заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим і главою ГСЧС України Миколою Чечоткін. Військова прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 425 КК (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). На місці вже діє група військових прокурорів. СБУ також займається розслідуванням - перевіряє версію з диверсією.

обласна ГСЧС повідомляє , Що з 3-х-і 5-кілометрової зони ураження все люди евакуйовані, а зі станції Гребінка Полтавської області направлено пожежний поїзд. У відомстві уточнили, що зона найбільш можливого ураження - близько 16 км, площа - 7338 га. Сюди потрапляє 30 населених пунктів (приблизно 20 тис. Чоловік). І виклала відео інтенсивності детонації станом на ранок.

З 4:22 закрито повітряний простір в радіусі 30 км, рух залізничного та автомобільного транспорту припинено. тут перелік від «Укравтодору» тих ділянок доріг держзначення, за якими заборонено рух у зв'язку з НП.

За даними Liga.net : «Серед тих, хто повідомляє в соцмережах найбільш" жахливі подробиці з місця подій "- багато порожніх профілів. Будьте уважні в умовах інформаційної війни ».

За інформацією видання Depo (Зі статті річної давності), склад в Ічні є третім за обсягами після складів в Калинівці або Балаклії, де раніше вже були детонації. «Згідно з відкритими даними, тут на площі 682 гектари зберігається близько 130-150 тисяч тонн боєприпасів майже всієї номенклатури - від патронів до стрілецької зброї до боєприпасів для реактивних систем залпового вогню, близько 20 000 тонн з яких з початку проведення АТО було передано в зону бойових дій », - пише видання.

І уточнює, що склад «вважається перевантаженим на 30%, а 60% від наявного там боєкомплекту вимагають утилізації. Плюс на території даної військової частини є запаси неутилізованого пороху, який залишився після того, як ще за часів Кучми викрутили і попродавали все, що мало хоч якусь цінність (в основному, метал). А це, як ви розумієте, несе додаткову загрозу загоряння і додатковий спокуса для диверсантів ».

За даними обласного ГСЧС, за рік запаси ще «схудли», і на складах в Ічні зберігалося орієнтовно 88 тис. тонн боєприпасів. За інформацією, озвученою на брифінгу, за останнім часом зі складу було вивезено 50% боєприпасів великого калібру. Проведені заходи дозволили провести розвідку на складах - за даними військових, вогнем охоплено 10% боєприпасів. Охорона повідомляє, що причиною пожежі стали чотири вибухи, які пролунали одночасно в різних місцях.

Подія номер один. Міжнародна панорама

Група Bellingcat вчора проти ночі відкрила завісу таємниці над містером Петровим. Справжня особистість другого фігуранта справи в Солсбері - Олександр Мишкін, дипломований військовий лікар ВМС на службі в ГРУ. Під псевдонімом Петров він не раз відвідував Україну і Придністров'я. Як і інші Чепіги, цей кадр військової розвідки жив в селі в глибинці, потрапив до військового училища - і пішло-поїхало. Детальніше - в нашій новині , Ще докладніше - у другій половині дня у Bellingcat вийде повний матеріал. І так, Белінга оцінили нашу Пікчу.

Ще коротко про росіян. влада США заморозили активи російського мільярдера Олега Дерипаски. У тому числі під рестрикції потрапила нерухомість, розташована в Нью-Йорку і Вашингтоні. 23 жовтня мають вступити в повну силу персональні санкції проти Дерипаски, якщо він не вийде з управління компаніями EN + і RUSAL. Але далі заяв про готовність зробити це російський олігарх не пішов.

Заступник директора ФСВП РФ Валерій Максименко підтвердив , Що медичні працівники його установи спільно з цивільними медиками готувалися насильно годувати політв'язня Олега Сенцова. Також в інтерв'ю він заявив, що введення насильницького харчування в курс лікування не є загрозою. Також згадується, що Олег Сенцов вже почав писати новий сценарій «про в'язницю і ув'язнених».

За інформацією адвоката Марка Фейгіна, в російську колонію відправили і українського журналіста Романа Сущенко. Він же уточнив , Що Консульство України в Москві інформацію неофіційно підтвердило. Офіційної заяви від ФСВП країни-агресора ще немає.

За попередньою інформацією Романа Сущенко етапували до місця відбування покарання.

Publiée par Mark Feygin sur Lundi 8 octobre 2018

Вранці в США компанія SpaceX з використанням ракети-носія Falcon 9 вивела на орбіту один з двох аргентинських розвідувальних супутників, і вперше посадила багаторазову ракету на базі Вандерберг, в Каліфорнії. До цього подібне їм вдавалося лише на мисі Канаверал. Цього разу компанія використовувала розгінний блок Block 5, відновлений після липневого запуску супутників. Це вже шістьдесят другому політ Falcon 9.

вчора почалася чергова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка була випереджу легким проросійським демаршем. Генсек Турбйорн Ягланд запропонував перенести розгляд «російського питання» про продовження або непродовження санкцій на листопад, коли буде працювати постійний комітет асамблеї. До нього зазвичай менше уваги журналістів, та й самих учасників там менше, так що направити їх в потрібну Росії поки ще керівництву ПАРЄ сторону було б легше. Пропозицію було відкинуто, незважаючи на попередню інформаційну обробку депутатів. І у відповідь на таку поведінку фракція консерваторів зареєструвала пропозиція відстрочити розгляд змін до списку санкцій механізм і взагалі не розглядати можливість повернення Росії до кінця поточного року.

Латвійське Бюро із захисту Конституції повідомило , Що ГРУ РФ за останній рік провело кілька атак в кіберпросторі Латвії, в тому числі проти держустанов, пов'язаних з оборонним сектором та МЗС. Працювала та ж група, яка потім намагалася атакувати ОЗХЗ.

Управління ЄС з питань запобігання зловживанням і шахрайства (OLAF) минулого місяця почало розглядати звинувачення в зловживанні коштами ЄС в Болгарії - ту ж тему розслідувала жорстоко вбита в ці вихідні журналістка Вікторія Маринова, повідомляє ЕП . Зараз закінчують початкову оцінку отриманих даних, після чого ухвалять рішення, чи відкривати розслідування.

Подія номер два. Українська політика

Президент України Петро Порошенко відвідав засідання ЦВК, де звернув увагу на підготовку Росії до втручанням у вибори, а також на свою готовність до консультацій з парламентською фракцією, яка ще не надала свої пропозиції, для належного уявлення всіх фракцій. Під час виступу Порошенка повідомив , Що готовий внести законопроект щодо протидії підкупу виборців, щоб захистити вільне волевиявлення громадян і позбавити їх халявної гречки.

Був підписаний главою держави і Закон «Про ратифікацію угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми», що створює правові підстави для отримання 5 млн євро в рамках цієї програми як фінансового інструменту ЄС для всього Дунайського регіону, повідомляють на сайті Президента.

Регламентний комітет Верховної Ради визнав законними подання на зняття депутатської недоторканності з Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова за запитом Генеральної прокуратури.

Директор Департаменту у справах релігії і національності в інтерв'ю нагадав , Що УПЦ МП є тільки орендарем лавр, самі об'єкти національного значення перебувають у власності держави, а договір про оренду при виявленні порушень при його укладанні може бути переглянутий Кабміном.

А Володимир Гройсман похвалився в Twitter процесом ремонту траси Н-31 Дніпро - Решетилівка. Там будують цементобетонні дорогу.

сайт « миротворець »Опублікував список українських чиновників, які, за даними його офісу, отримали громадянство Угорщини. «Вони присягнули на вірність Угорщині, перебуваючи на держслужбі і в органах місцевої влади України», - озаглавлений на сайті список з більш ніж 300 імен.

У в'язницю в Донецькій області вирушив фігурант справ про вбивство Павла Веремія і про тортури під час Майдану Юрій КРИСІН. Вирок було оголошено ще в червні, але етапування постійно відкладали в основному через скарги ув'язненого на стан здоров'я.

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав до суду позов про захист честі і гідності, маючи намір притягнути до відповідальності директора НАБУ Артема Ситника. Причиною позову є звинувачення на адресу позивача на засіданні Комітету Верховної Ради з протидії корупції.

САП повідомила в Facebook , Що в суд було направлено обвинувальний акт у так званому «бурштиновому справі» щодо двох нардепів і ще чотирьох людей. З приводу заяв деяких депутатів про ненадання їм обвинувального акта прокурори особливо відзначили , Що акти були отримані через відмову сторони захисту, і факт відмови зафіксований як понятими в розписках, так і на відео.

Прес-центр СБУ повідомив на офіційному сайті, що за наданими відомством матеріалами суд заборонив діяльність Харківської громадської організації «Русь триєдина», представники якої були активними учасниками «антиМайдан», вимагали проведення референдуму і закликали до створення ХНР.

Подія номер три. хроніки вторгнення

Упродовж минулої доби ситуація в районі проведення операції стала більш напруженою, проте залишилася повністю контрольованою Об'єднаними силами. Російські окупанти збільшили кількість збройних провокацій до трьох з половиною десятків епізодів, в дюжині з яких застосовували озброєння, яке заборонено Мінську домовленостями.

В ході бойових дій троє військовослужбовців ОС отримали поранення. за даними розвідки, протягом доби 5 окупантів знищено і 6 - отримали поранення.

Противник вів прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї по позиціях ОС в районі населених пунктів Кримське, Новотошківське, Катеринівка, Степове, Троїцьке, Луганське, Травневе, Авдіївка, Піски, Красногорівка, Мар'їнка, Новомихайлівка, Павлопіль, Гнутове, Водяне , Лебединське і Широкино.

Позиції Об'єднаних сил в районі Кримського, Луганського, Водяного та Лебединського окупанти обстрілювали з мінометів калібру 120 мм. З мінометів 82-го калібру піддалися вогневим атакам опорні пункти наших військ поблизу Кримського, Новотошківському, Луганського та Травневому. За захисникам Широкино окупанти били із зенітної установки ЗУ-23-2, а по захисникам Новотошківському, Троїцького, Водяного та Лебединського також вели вогонь з озброєння БМП.

Спецназівці Нацгвардії зі складу групи по контрдиверсійні боротьбі ОС в ході оперативно-профілактичних заходів виявили вибуховий пристрій в селі Новоселівка Друга в Донецькій області. У підвалі будинку зловмисники приєднали вибухівку до проведення так, що при включенні світла в підвалі мав статися вибух закладеного фугасу.

Подія номер чотири. Український марафон

Мінфін і казначейство перерахували 729,56 млн гривень додаткової субвенції, щоб погасити різницю в тарифах і відновити в Києві безперебійне постачання теплової енергії, повідомила прес-служба міністерства. 10 жовтня має відбутися засідання Господарського суду м.Києва, на якому має бути прийнято мирову угоду між Києвом і НАК «Нафтогаз України» про передачу боргів ПАТ «Київенерго» в КП «Київтеплоенерго». «Після отримання постанови, до 12 жовтня включно, будуть укладені договори між" Київенерго "в КП" Київтеплоенерго "про передачу кредиторської заборгованості, а після цього - орієнтовно 16-17 жовтня - між КП" Київтеплоенерго "і НАК" Нафтогаз України "на постачання газу », - говориться в повідомленні.

«ПриватБанк» оголосив конкурс з відбору міжнародних і українських компаній для залучення потенційних інвесторів при продажу низки великих об'єктів, що знаходяться на балансі банку, пише прес-служба фінустанови. Банк планує запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також «ПриватБанк» виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» в Дніпрі.

Між «Укрзалізницею» і системою «Prozorro.Продажі» підписано угоду про продаж послуг з надання вантажних вагонів для перевезень через цю електронну систему. Перші лоти можуть з'явитися вже в листопаді 2018 року. На електронні торги планують виставити 5% порожнього парку вагонів, і за їх результатами буде визначати ціну для всього парку вагонів за видами і на певну дату. «Це дозволить сформувати об'єктивну картину на попит нашого вагона з боку ринку і визначити збалансовану вартість вагона для клієнта. Введення цього прозорого механізму повинен зняти будь-які питання щодо реальної вартості перевезення і встановити конкурентну ціну на вагони суспільства », - повідомив глава« Укрзалізниці »Євген Кравцов.

Завод «Кузня на Рибальському» отримав 22,9 млн гривень передоплати за ремонт двигунів військового корабля. Про це повідомляє Гліб Канівський, глава експертної організації StateWatch з посиланням на офіційний портал використання публічних фінансів. На порталі йдеться, що угода з «кузні» підписано у вересні 2018 року. Гроші перераховані військовою частиною А0456 Військово-Морських сил України. На порталі державних закупівель Prozorro така угода відсутня, тому остаточна сума, яку завод повинен отримати з бюджету, невідома. «Те, що бюджетний договір відсутній на Prozorro, свідчить про виконання ремонтних робіт в рамках секретного державного замовлення», - вважає Каневський.

Лоукостер Wizz Air скоротив час безкоштовної реєстрації для зворотних рейсів по квитках, в яких пасажир не оформив послугу вибору місця. Про це свідчить оновлена ​​інформація в довідковому центрі авіаперевізника, пише avianews. Якщо раніше за бронювання, які включали перельоти в обидва боки, на зворотний рейс пасажир міг пройти онлайн-реєстрацію за 15 днів до вильоту, то тепер термін відкриття реєстрації скорочений до 48 годин. Нові правила означають, що тепер без оплати вибору місця пасажири не можуть пройти реєстрацію на зворотний рейс і роздрукувати посадочні талони будинку, якщо поїздка не перевищує 15 днів.

бонус

Їх звичаї.

Пам'ятайте, кожен раз, коли ви расшарівать цей дайджест, ще один вбивця вичерпує всі можливості для захисту і відправляється в українську в'язницю.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация