Прапор Британської співдружності націй

Прапор співдружності був затверджений 26 березня 1976 року

Прапор співдружності був затверджений 26 березня 1976 року.

Прапор Британської співдружності націй являє собою прямокутне полотнище білого кольору, в центрі якого розташована емблема організації.

Прапор Співдружності націй є один з офіційних символів Британської Співдружності.

Прапор являє собою синє прямокутне полотнище, в центрі якого розміщений золотистий символ Співдружності - буква "С" (від англ. Commonwealth. У перекладі з англійської це слово можна перекласти, як "загальне достаток", "загальне надбання"), виконана у вигляді копій , оперізують земну кулю. Всього на прапорі поміщений 61 спис, що символізує кількість членів співдружності. Прапор має співвідношення сторін 1: 2, як і прапор Британії .

Прапор Співдружності націй можна спостерігати в місті Лондоні, де він постійно вивішений над штаб-квартирою, яка знаходиться в Мальборо-хаус.

Співдружність націй - це добровільне міжнаціональне об'єднання незалежних держав, в яке входять Британія, а також велика частина домініонів, колонії і протекторатів. Також, членами співдружності є Мозамбік і Руанда. У 2013 році Гамбія покинула цю організацію.

Правовий статус Співдружності закріплений Вестмінстерським статутом від 11 грудня 1931 року народження, і аж до 1947 року воно являло собою подобу союзу країн, кожна з яких була об'єднана з Великобританією особистою унією (тобто главою домініонів зізнавався британський монарх). Нагадаємо, що в Канаді та Австралії до сих пір англійська королева є правлячим монархом. Також піднімалося питання про включення Франції та Ізраїлю до складу співдружності, але позитивного рішення він не мав.

Країни, які входять до складу Співдружності, підтримують між собою дипломатичні відносини через високих комісарів, які мають ранг послів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация