Премія, Носик, Асечка, COPi, літературні факти, Дарвін, картини на асфальті, пінгвін

Премія, Носик, Асечка, COPi, літературні факти, Дарвін, картини на асфальті, пінгвін

Всім привіт Всім привіт. Які новини? Знаменита (так і хочеться перед цим додати слово "сумно") "Національна інтернет-премія" досить логічним чином закінчила своє існування. У цьому році вона проводитися не буде, тому що, як кажуть організатори, не були знайдені спонсори цього заходу. Ну, воно і добре насправді. Для інтернет-проектів ця премія мало що значила, тому що, всупереч очікуванням, зовсім не приваблювала до призерам нову аудиторію. Механізм проведення народного голосування на цій премії був просто потворний, причому з року в рік зовсім не поліпшувався, а навіть як би погіршувався, хоча зробити гарне і грамотне голосування - зовсім не така вже й велика проблема, ну а так звана "популяризація Інтернету", заради чого, по ідеї, вся ця бодяга затівалася, замість популяризації перетворювалася в відверту профанацію, особливо якщо згадати минулорічне шоу Діброва на цю тему.

у статті   Шоу-бізнес з шістьма нулями виявився непотрібним Інтернету    на   Runet у статті "Шоу-бізнес з шістьма нулями" виявився непотрібним Інтернету " на Runet.ru свої коментарі з цього приводу висловлюють різні інтернет-діячі. Загальний сенс коментарів, як і очікувалося, зводиться до одного: "Навряд чи через це варто вішатися". Правда, організатори премії стверджують, що її рано ховати, мовляв, цього року не будемо проводити, а в наступному - о-го-го як проведемо, проте я думаю, що померла так померла. Так само як і всі ці інтернет-академії ... Пафосу і благих намірів там було багато, а толку з усього цього, в загальному, не було зовсім. Амінь.

на   Hostinfo на Hostinfo.ru вчора опубліковано моє інтерв'ю з Антоном Носиком на тему технології функціонування "Лента.Ру" . Нагадую, що на Hostinfo у нас йде серія тематичних інтерв'ю з відомими рунетовського діячами, в яких ми просимо їх поділитися деякими, так би мовити, технологічними секретами. вже були інтерв'ю з самому з приводу модерування ком'юніті, з Вернером з приводу технології ведення "Анекдот.ру", з Воробйовим (Прес-секретар РосНИИРОС) на тему домена RU. Ось кілька найбільш цікавих відповідей Носика (повний текст інтерв'ю ви можете почитати за засланні ) ...

За якими критеріями виробляються відбір і обробка інформації?

Критерій відбору дуже простий: редактори ставлять себе на місце читача. Вони кожну новину пропускають через себе, відповідаючи на питання: а навіщо б особисто мені знадобилося про це знати? Якщо відповідь неочевидний, то новина просто ігнорується. За винятком "статусних", "протокольних" подій, про які доводиться писати навіть тоді, коли вони нічого не дають ні розуму, ні серцю. Наприклад, якщо Касьянов поїхав до Бірми або Путін прийняв короля Непалу. Нам, здавалося б, немає ніякого діла до Бірми і Непалу, у Росії там немає ніяких стратегічних інтересів, події ці чисто протокольні, з нульовим практичним виходом. Однак новинному ЗМІ просто належить про такі речі повідомляти. А далі вже справа читача - вирішувати, чи хоче він читати таку новину далі заголовка.

Скільки людей працюють над "стрічкою" і в якому режимі, якщо це не секрет?

Це абсолютно не секрет. В цілому у нас 26 чоловік в штаті, робота позмінна. Редакція, що складається з моніторщіков, які пишуть авторів і "Більд" (худредов), працює в цілодобовому режимі, без вихідних і перерв на обід.

Чи відображає добірка новин на "Стрічці" чиїсь політичні, соціальні, релігійні та інші погляди?

Мені здається, що це риторичне питання. "Лента.ру" - масове видання, яке вийшло з квітня 2003 року на місячну аудиторію понад мільйон чоловік і успішно утримує з тих пір цей важливий показник. Якби кому-небудь в "Стрічці" прийшло в голову штучно звужувати перспективу, перетворюючи загальнонаціональне ЗМІ в сектантское, з ідеологічною цензурою сюжетів і їх подачі, - це неминуче означало б для нас втрату читачів. Партійна преса (в широкому розумінні терміну) завідомо цікава меншому числу людей, ніж незалежна. Тому які б не були індивідуальні переваги і пристрасті керівництва "Лента.Ру" (наприклад, мої власні або моїх керівників по контенту), вони не можуть знаходити відображення в редакційну політику, розрахованої на залучення і утримання максимально широкого кола читачів.

Окупає чи "Лента.ру" витрати на своє створення, і чи приносить цей проект прибуток?

Якщо мова йде про операційну окупності, то так, безумовно, "Лента.ру" приносить більше грошей в місяць, ніж коштує підтримку цього ресурсу. Але якщо говорити про повернення всіх вкладень в "Стрічку", зроблених в період з серпня 1999 року по теперішній час, то поточні доходи "Стрічки" цих витрат на сьогоднішній день ще не покрили. Так що якщо нинішнім акціонерам "Стрічки" раптом знадобиться повернути всі ці витрати або їх частину одноразово, причому в найближчу пару місяців, вони зможуть це зробити лише за рахунок продажу пакета акцій. Однак мені про такі плани нічого не відомо.

В   новому експромтом   я розповідаю про одне альтернативному ICQ-клієнта, який мені сподобався настільки, що я вже пару місяців використовую тільки його В новому експромтом я розповідаю про одне альтернативному ICQ-клієнта, який мені сподобався настільки, що я вже пару місяців використовую тільки його. Зрозуміло, я на своїй думці не наполягаю і зовсім не закликаю тут же кинути аську і перейти на & RQ (тим більше що у нього теж є свої недоліки). Це все справа смаку. Крім того, я зовсім не стверджую, що це кращий альтернативний клієнт (а то шанувальники Miranda видають такі крики-крики, як ніби я їх улюблену програму образив до глибини душі, хоча цього навіть поруч не було).

Ну, а раз ми вже заговорили про   ICQ   , Тоді ось вам ссилочку на сайт   Асечка Ну, а раз ми вже заговорили про ICQ , Тоді ось вам ссилочку на сайт "Асечка.ру, всі секрети ICQ" , Яка може виявитися корисною. Незважаючи на таку назву, сайт присвячений зовсім не тільки ICQ - який в світі, до речі, популярний значно менше, ніж в Росії, - а взагалі всім відомим мессенджерам (інтернет-пейджерам). Втім, не потрібно вважати, що це цілий портал, присвячений мессенджерам. Насправді сайт являє собою щось на зразок досить часто оновлюваного блогу, на якому учасники сайту дають корисні ссилочку, пишуть про свої спостереження, враження, а також повідомляють про новини і самих різних чутках.

Є також розділ з різними околомессенджернимі статтями, каталог відповідного програмного забезпечення, тематичний форум для спілкування і IRC-канал. Серед статей є чимало цікавих. Особливо рекомендую ті, які присвячені різним питанням з безпеки при роботі з мессенджерами, тому що дане програмне забезпечення традиційно не сильно, так би мовити, секьюрное, тому його і забороняють в багатьох корпоративних мережах.

Також в розділі "Посилання" можна знайти адреси багатьох спеціалізованих ресурсів, присвячених тим чи іншим мессенджерам.

комп'ютер , Що збирається з LEGO. Що тільки не придумають ...

Про сервіс   COPi Про сервіс COPi.ru - дуже зручні осередку персональної інформації (ось моя ) - я вже кілька разів писав. Що цікаво, спочатку я даний сервіс вважав не дуже перспективним, але потім свою думку змінив - він виявився вельми корисним, і я сам їм досить часто користуюся.

На даний момент COPi починає вже досить серйозно інтегруватися в інші інтернетівські сервіси. Наприклад, в форуми. Завдяки спеціальній технології "Одним клацанням" тепер при реєстрації на форумах (тих, зрозуміло, які стали партнерами COPi ) Вам не потрібно заповнювати громіздкі форми, а досить просто ввести свій номер на COPi і пароль до осередку - форма тут же буде заповнена автоматично. На моєму форумі ця технологія вже введена. Дуже зручно. Особливо для тих, хто хоче вказати різні форми контактів з собою - ICQ, MSN і так далі і тому подібне: в цьому випадку їм не потрібно довго згадувати свої ідентифікатори.

Також на сервісі введена система пластикових і віртуальних дисконтних карт , Які дають різні знижки на сайтах і магазинах партнерів сервісу. У мене тепер теж є така карта. Красивенькая. Я поки що не знаю, що з нею робити, але милуватися - милуюся зі страшною силою ...

Історія літератури - це насправді дуже і дуже захоплююче, хоча всякими історичними відомостями зазвичай цікавляться тільки професіонали - літературознавці Історія літератури - це насправді дуже і дуже захоплююче, хоча всякими історичними відомостями зазвичай цікавляться тільки професіонали - літературознавці. Однак і звичайні читачі з великим задоволенням знайомляться з різними даними з серії "а чи знаєте ви, що ...". І справді! А чи знаєте ви, що Марк Твен був досить непоганим винахідником? Серед його розробок - блокнот з відривними листочками для журналістів, шафа з розсувними полками, а також самий геніальний з його винаходів - машинка для зав'язування краваток!

Чи знаєте ви, що справжнє прізвище Даніеля Дефо, автора роману про пригоди Робінзона Крузо, була де Фо, яка вказує на шляхетне походження, а просто Фо. Фо, просто Фо. До речі, він написав зовсім не одну книгу, а всього-на-всього більше трьохсот. Причому серед його творів маса наукових праць з історії, економіки, географії, а також серія книг з демонології і магії. До речі, йому ж належить книга про історію царювання Петра I.

Чи знаєте ви, що одним з найбільш плідних письменників усіх часів і народів був настільки улюблений в колгоспах і радгоспах іспанець Лопе де Вега. Крім "Собаки на сіні" він написав ще тисяча вісімсот п'єс, причому всі вони - у віршах. Ні над однією п'єсою він не працював більше трьох днів. До речі, його роботи досить непогано оплачувалися, тому Лопе де Вега був практично мультимільйонером, що вкрай рідко зустрічається серед письменників.

А вже наскільки кумедні історії розповідають про те, які звички були у тих чи інших авторів ... Наприклад, Чехов сідав писати, одягнувши парадний костюм. Купрін навпаки - обожнював працювати абсолютно голим. Бальзак писав в темряві, тому навіть вдень завішувати штори і запалював свічки. Шиллер любив ставити ноги в таз з холодною водою. Втім, чіткої кореляції з якістю одержані творів провести неможливо, тому що всі спроби інших письменників повторити подібні маневри до літературного успіху не приводили. Мабуть, первинний все-таки талант, а не антураж процесу написання. Якщо у тебе талант - тоді изгаляться, як хочеш. Якщо ж таланту немає, то хоч марсіянином одягайся - все одно нічого не вийде ...

Звідки взято всі ці цікаві відомості? з розділу "Цікаві факти з літературної історії" сайту бібліотеки Тверського державного технічного університету. Там ще багато подібних історій. Почитайте, вам сподобається.

Відскановані сторінки з підручника російської мови для американців . Стверджується, що підручник справжній. Чи не брешуть, він дійсно випущений, і його можна замовити на Amazon'е. Я розумію, що укладач хотів просто пожартувати або ж це просто продукт крайнього ступеня алкогольної інтоксикації, однак не розумію, чому це неподобство дійсно називається підручником і вводить в оману нещасних американців, бажаючих вивчити російську мову ... Російська мова та так дуже складний. Нєфіг знущатися, коротше кажучи. Хоча сторінки можна погортати, щоб обхохотаться ...

Як відомо,   премія Дарвіна   вручається індивідуумам, які або загинули, або втратили здатність до відтворення потомства найбільш ідіотським чином Як відомо, премія Дарвіна вручається індивідуумам, які або загинули, або втратили здатність до відтворення потомства найбільш ідіотським чином. Чому це називається "премія Дарвіна"? Та тому що саме Чарльзу Дарвіну належить думка про природний добір, який полягає в тому, що кожна наступна особа повинна бути розвинена краще, ніж її попередники. Якщо особистість розвинена не краще, то її бажано знищити, щоб не погіршувати генофонд. Зрозуміло, насильницьким чином таких особин знищувати ніхто не збирається, та це й ні до чого, тому що вони, як правило, самі себе знищують, усуваючи таким чином небажані слабкості генофонду.

На сайті "Етології" в розділі "Гумор" в перекладі на російську дається хороша підбірочка лауреатів цієї премії. Ось кілька обраних лауреатів ...

Премія 1992 року. Сорокасемирічний Кен Чарлз Баргер з Ньютона (Північна Кароліна) став самогубцем мимоволі. Вночі його розбудив телефонний дзвінок, спросоння Кен замість телефонної трубки схопив лежачий поруч "Сміт-Вессон" 38-го калібру, підніс його до вуха і натиснув на курок. Револьвер вистрелив.

Премія 1995 року. У Південному Єгипті потонули шестеро осіб, які спробували витягнути курчати, що впав в колодязь. Першим в 20-метровий колодязь спустився 18-річний селянин - господар курчати. Підводна течія затягнула його вниз, і він тут же потонув. Його сестра і двоє братів, жоден з яких не вмів добре плавати, спробували врятувати його, по черзі залазячи в колодязь, і теж потонули. Двоє селян постарше також вирішили допомогти, але і їх затягнуло течією. Пізніше тіла шістьох селян було витягнуто з колодязя. Витягли також і курчати. Він залишився в живих.

Ну і премія 1997 року, що цікаво - російська. Якийсь неназваний мужик міцно випив. Коли він йшов додому, на нього напали ззаду і вдарили кийком по голові. З проломленим черепом він відправився далі, на нього наїхав мотоцикліст і зламав мужику руку. Добравшись додому, мужик впав з ганку і зламав обидві ноги. Вранці його знайшли вже мертвим. Медики встановили, що смерть настала в результаті отруєння неякісним алкоголем.

Художники - вони всі дуже різні Художники - вони всі дуже різні. І це цілком зрозуміло - люди творчі і все таке. Переважна більшість художників малюють (вони більше люблять термін "пишуть") на папері або на полотні. Але деяким з них нададуть такий вульгарний підхід, тому в якості базисного матеріалу для художнього самовираження вибираються речі досить несподівані: каструлі, матраци, автомобілі, скелі, стіни будинків, жіночі тіла і домашні тварини. При цьому не можна сказати, що подібний матеріал полотен покликаний приховати творчу неспроможність художників, тому що багато хто з них - дійсно майстри своєї справи.

Сьогодні ми познайомимося з одним таким, безумовно, Майстром, який вважає за краще писати по ... асфальту. Звуть його Курт Веннер (Kurt Wenner), і він, як видно, не переймається, що асфальтовий малюнок схильний до ризику бути затоптаним перехожими, залитим природними опадами і замитої збиральними машинами. Втім, на місці перехожих, машин і природних опадів я б сто разів подумав, перш ніж псувати таку красу. Тому що виглядає це все просто приголомшливо. Як? Йдемо на сайт, де виставлені роботи Курта, і знайомимося з галереєю .

Однак не слід думати, що в даній галереї представлені просто красиві малюнки на асфальті. Насправді все набагато цікавіше! Курт дуже захоплюється оптичними ілюзіями. І, створюючи свої малюнки, ухитряється так вибудовувати зображення, що з боку картина набуває як би обсяг і перспективу. Наприклад, ви бачите перед собою величезну яму, звідки намагаються вибратися люди ...

Наприклад, ви бачите перед собою величезну яму, звідки намагаються вибратися люди

Або басейн з німфами ...

Або басейн з німфами

Або взагалі щось неймовірне ...

Або взагалі щось неймовірне

Як бачите, виглядає це все дуже і дуже ефектно. І тепер стає зрозуміло, чому Курт вибирає саме асфальт - в цьому весь сенс даних оптичних ефектів, та й на вулиці ці твори мистецтва (по-іншому їх і не назвеш) побачить більшу кількість народу.

Термоядерна посилання з серії Смерть роботі в офісі Термоядерна посилання з серії "Смерть роботі в офісі". Офіційна назва - "закиньте пінгвіна". Розташовується ця смерть роботі ось тут . Представляє вона собою невелику і досить простеньку флешовую іграшку, яка змушує дорослих чоловіків плакати, подібно немовлятам, скромних юнаків, які на вигляд - чисті ботаніки, матюкатися так, що це може змусити почервоніти навіть автослюсаря, а вже що витворяють юні і не дуже дами - це просто треба бачити ...

Хоча нічого такого особливого в цій іграшці немає. Ви просто стоїте з бейсбольною битою під скелею, а на скелі стоїть пінгвін Петя (можливо, його звуть якось по-іншому, але мені подобається називати його саме так). Після клацання миші пінгвін рибкою стрибає вниз. Друге клацання призводить в рух біту, і вам треба потрапити по пінгвінові так, щоб він полетів далеко-далеко ...

Однак тут є певні тонкощі. Справа в тому, що, по-перше, потрібно хоча б потрапити по пінгвінові, а це не так-то просто. З одного боку, Петя - це, звичайно, не бейсбольний м'ячик. З іншого боку, він під силою земного тяжіння летить досить швидко, тому потрібна хороша реакція для того, щоб не упустити момент прольоту Петі повз вас. По-друге, якщо шибонути Петю на підльоті, то він злетить по траєкторії так званої "гірки" і, хоч і пролетить досить далеко, потім застромиться в сніг і ніякого рекорду не буде. По-третє, якщо шибонути по Петі в той момент, коли він буде проходити десь в районі колін, то Петя замість льотчика перетвориться в ковзанярі і буде ковзати по льоду - нешвидко, а головне - недалеко.

Тому самий сік - шибонути Петю десь на рівні третьої зверху гудзики жилетки: тоді траєкторія його польоту буде така, що він пролетить неабияку відстань, а впавши, ще й проковзне по льоду. Ось тут вже можливі рекордні цифри в районі 280-320 і навіть більше.

Як ви розумієте, офіси ця гра вирубує на смерть. Тому ні в якому разі не ходіть по посиланню і не зашвирівают пінгвіна! Не робіть таблицю рекордів на ковзання і на втик, не заводьте тоталізатор, а головне - ні за що не давайте це посилання начальнику, бо після цього можна спокійно йти з роботи: він на кілька годин замкнеться в кабінеті, і звідти буде доноситися тільки сите Петино покряхтывание, которое он издает в тот момент, когда залезает на скалу.

До речі, мій особистий рекорд - 323,5 (знизу - доказ). І це десь приблизно п'ятий удар. Я не хвалюся, я просто, користуючись нагодою, прошу повідоміті , До яких висот в пінгвінометаніі дійшли ви. Чи можливі цифри в 350 або навіть чотириста пінгвінів одиниць? Мені просто цікаво. Звичайний інтерес допитливого наукового розуму.

Звичайний інтерес допитливого наукового розуму

До речі, в Мережі є ще й далекобійна версія цієї іграшки. Там пінгвін зашвирівают набагато далі. Але це вже не так цікаво ...

Краща карикатура тижні від сайту Caricatura.ru :

Які новини?
За якими критеріями виробляються відбір і обробка інформації?
Вони кожну новину пропускають через себе, відповідаючи на питання: а навіщо б особисто мені знадобилося про це знати?
Скільки людей працюють над "стрічкою" і в якому режимі, якщо це не секрет?
Чи відображає добірка новин на "Стрічці" чиїсь політичні, соціальні, релігійні та інші погляди?
Витрати на своє створення, і чи приносить цей проект прибуток?
А чи знаєте ви, що Марк Твен був досить непоганим винахідником?
Звідки взято всі ці цікаві відомості?
Чому це називається "премія Дарвіна"?
Як?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация