Прикмети на кладовищі: як не викликати на себе біду? . Обговорення на LiveInternet

  1. Відвідування кладовища для поминання
  2. Прикмета про зламаний надгробку
  3. Кішка на кладовищі
  4. Кути - таємниче місце в нашій квартирі
  5. Новорічні прикмети

Як правильно відвідувати кладовище? Питання, яке турбує багатьох родичів померлих людей.
Як правильно відвідувати кладовище
Виявляється, за старих часів існували повір'я, яких дотримувалися ще наші прабабусі.

Традиційно, з кладовищами пов'язано безліч забобонів, які, до речі, не безпідставні. Прикмети на цвинтарі можуть попередити про небезпеку, що насувається, тому поховання потрібно відвідувати з максимальною обережністю. Та й до знаків, побаченим на місцях спочинку, потрібно ставитися уважно.
В першу чергу потрібно пам'ятати - турбувати мертвих ні в якому разі не можна, це спричинить за собою біду. Приходити з порожніми руками до них теж не варто, принесіть солодощі, які залишите на могилі.

Щоб не "забрати" з кладовища в будинок нещастя і біди, екстрасенси радять дотримуватися простих правил поведінки.

Олександр Жуков, екстрасенс: «Найперше - на кладовищі потрібно правильно зайти, для того, щоб не залишити там свою удачу, щастя, а головне на" понацеплять "різних хвороб.
На кладовищі обов'язково потрібно заходити з відкритими руками, якщо ви несете сумку - не можна затискати її в долоні. Необхідно переважити через руку, щоб всі пальці і кисті були відкриті.
Це робиться для того, щоб з собою нічого не занести, саме хорошого, що на сьогоднішній день є в вашому житті ».

При цьому, не варто забувати і про те, що можна, а що не можна говорити на місцях спочинку. З померлими родичами можна ділитися своїми переживань, але не скаржитися, а саме ділитися. Однак слова не повинні викликати заздрість або надмірну жалість: і в одному, і в іншому випадку загиблі можуть "забрати" вас до себе.
Пам'ятайте, що дозволити собі бути відкритим можна тільки з тим родичем, якого ви довіряли за життя і з яким були близькі.

Є така прикмета: Про що хорошому на могилі скажеш, то на ній і залишиться. Фраза на кшталт: «Мені так погано, я хочу померти ...» - може стати фатальною. Духи кладовища можуть розцінити це як заклик до дії.

Крім цього не варто забувати і про те, що розмовляти з померлими, як і приходити на цвинтар, можна далеко не всім.

Олександр Жуков, екстрасенс: «Відразу ж скажу - вагітним на кладовищі не можна! Ні на похорон, ні на батьківський день. Взагалі не можна. Згідно прикметам, можуть відбутися такі події:

• душі померлих заберуть душу ненародженої дитини з собою;
• в ненародженої дитини може оселитися чужа душа.

Ця прикмета збереглася з давніх-давен і була пов'язана з високою дитячою смертністю і небезпекою важких пологів у вагітних. Зараз ця прикмета не так актуальна, так що ставитеся до неї розумно.
Якщо вагітній жінці необхідно попрощатися з покійним, або за покликом серця відвідати могили родичів, то вона повинна одягнути що-небудь червоне, пов'язати руку червоною ниткою, або тримати в кишені клапоть червоної тканини.
І ні в якому разі не можна приводити на кладовищі дітей до 12 років. Це дуже небезпечно для здоров'я дитини та її майбутнього. Можна повністю поміняти долю дитини »! З містичної точки зору - аура дітей дуже слабка, і від проникнення негативної енергії дітям захиститися важко.

Не можна приходячи на похорон прощатися з однією людиною, відвідувати одночасно могили інших людей, що покояться поруч.

Порушення хоча б одного з правил, може спричинити за собою тяжіння великої кількості негативної інформації, яка, немов гиря, буде тягнути вас до землі.

Відвідування кладовища для поминання

Безсумнівно, віддати останню шану покійному і вшанувати його пам'ять присутністю на похованні, це показник прописаних суспільством морально-етичних норм.

Кладовище - це особливе місце. На ньому «з'єднуються» світ живих і світ мертвих. Тому ставитися до нього з повагою і дотримуватися певних прикмети і правила поведінки необхідно, щоб не розгнівати мертвих і не поплатитися за свою неповагу.

❧ До відвідування кладовища потрібно ретельно підготуватися, звертаючи особливу увагу на свій одяг. Традиційні кольори - білий і чорний. Найбільше для кладовища підходить чорний колір, так як саме вважається траурним, кольором, що символізує скорботу. Якщо в гардеробі немає речей відповідного забарвлення, слід вибрати одяг приглушених тонів.
❧ Ноги обов'язково повинні бути закриті. Неприпустимо ходити по кладовищу в відкритих босоніжках або взуття на високих підборах. Цвинтар - місце скупчення «мертвої» енергетики, особливо сильно просякнута нею земля. Існує така приказка: мертве тягне живе. Розцінювати її можна, як попередження - цвинтарна земля, потрапляючи на голу шкіру, негативно впливає на людину. В першу чергу негативний вплив позначається на його здоров'ї.

❧ На кладовищі до полудня, після полудня в церкві. Краще відвідувати покійних родичів до обіду, а то після полудня духи можуть пожартувати над прийшли.

❧ Не можна лаятися на кладовищі - вся лайка на тобі і залишиться. Це дійсно правда. Все погане, що сказано на кладовищі, лягає на плечі того, хто висловлювався. Тут навіть не може бути інших варіантів. На кладовищі потрібно бути особливо обережним як у висловлюваннях, так і в справах. Взагалі, перебуваючи на кладовищі, необхідно бути дуже обережним. Уважність і ввічливість - це ті якості, які дуже цінують покійні. Це той самий випадок, коли думка про те, що після смерті життя не закінчується, має особливе значення. Тому, необхідно проявляти повагу до тих, хто вже пішов, інакше вони і покарати можуть.

❧ Якщо ви принесете красивий букет - це чудово, тільки не варто нехтувати рекомендацією приносити парна кількість квітів.
Викидаючи зів'ялі квіти, слід замінити їх новими і пояснити покійному, навіщо це робиться.
❧ Якщо при посадці квітів, копаючи на могилі виявилися якісь незрозумілі речі, сторонні предмети, треба винести їх з кладовища і викинути. В ідеалі - спалити, намагаючись не потрапити під дим.
Речі, що знаходяться на могилах, могли бути залишені чаклунами, навідними порчу. Взявши подібний предмет, людина приймає частина псування на себе.
❧ Через тиждень після Великодня прийнято приходити на кладовище, щоб пом'янути рідних і близьких людей. Їсти на кладовищі, або, що дуже поширено у слов'ян, розпивати міцні (алкогольні) напої також заборонено.
На кладовищі накопичується негативна енергія, місце це не розташовує до веселощів, люди приходять сюди з горем. Їжа вбирає все це, і після їжі можна себе відчути нездоровим.
На тому, щоб не влаштовували поминки на кладовищі, наполягає і християнська церква. Тризна на кладовищі прийшла з язичницьких часів, коли після поховання на курганах проводили похоронні обряди. Християнство традиції язичництва не підтримує. Хоча суперечки про цей звичай ведуться до цих пір теоретиками церкви.
Краще роздайте милостиню жебракам і відвідайте храм, замовте по покійному панахиду - такий спосіб шанування мертвих більш прийнятний і духовно корисний.

❧ Якщо ви все-таки дотримуєтеся традиції пом'янути покійного чарочкою горілки у могилки, то згадують про них тільки хороше і п'ють, не цокаючись, щоб не перекинути біду з одного будинку на інший.

Існує безліч прикмет про цвинтар. Навіть глибоко байдужі до забобонів люди намагаються їх дотримуватися. Таке вже це місце. Ніхто не знає, що може принести мир мертвих, тому краще поставитися до прикмет уважно.

❧ осквернителя могил, цвинтарних крадіїв, чекає сумна доля, бо їх переслідує злий рок.

❧ Спіткнутися на кладовищі - не до добра. Ще гірше - впасти. Прикмети радять відразу покинути кладовище, вмитися святою водою, перехреститися і тричі прочитати молитву «Отче наш».
Повірте, душі неважливо, де ви будете згадувати про неї - на кладовищі або в храмі, або в розмові з рідними. Головне, щоб ви були щирі і спогади ці носили світлий, добрий відтінок.

❧ Як вже говорилося, існує забобон, що на кладовищі не можна розповідати про успіхи і досягнення своєї житт і, щоб тут все не залишити.

❧ Також не дозволяється вважати гроші на кладовищі, інакше можна їх більше не побачити. Якщо купюру дістали з гаманця, або вона, взагалі, впала на землю, її необхідно залишити на могилі родича або тезки, щоб відкупитися від можливої ​​злиднів і передчасної смерті.

❧ В принципі, будь-яка дрібниця, яка впала на цвинтарну землю більше не належить своєму живому господареві. Не слід її піднімати. Якщо річ дійсно необхідна, потрібно залишити відкуп покійним і господареві кладовища - пляшку горілки і солодощі.

❧ З кладовища ні в якому разі не можна приносити додому ніяких речей (це не стосується солодощів, які збирають діти, оскільки ними вони поминають всіх мертвих). Це принесе шкоду тому, хто взяв речі, і людям, які скористалися ними.
Нічого не забирайте з кладовища і не приносите в будинок, яка б це цінна річ не була. За прикметами, ви заберете це у мертвих, і вони покарають вас бідами і хворобами.
Дана річ може завдати шкоди не тільки тому, хто приніс цю річ з кладовища додому, але і будь-якій людині, який візьме її в руки.

Важливо! Хусточки зі сльозами під час похорону кидають теж, закопуючи могилу, з кладовища їх не виносять!

❧ Чи не фотографуйтеся на кладовищі; залишитеся в оточенні негативної енергетики на знімку, і хто знає, як це вплине на вашу долю.
Фотографуючись на тлі безлічі могил, ви запам'ятовував невидимий світ духів покійних і потойбічних сутностей, які згодом легко знайдуть дорогу до вашої оселі.

Прикмета про зламаний надгробку

❧ Без причини впав пам'ятник або хрест, значить, душа покійного що не завершила важливих для неї справ, щось її турбує.

Є й забуті, застарілі прикмети, яким вірять хіба що в глибинці, в селах, куди сучасні звичаї поки не дійшли. Так, прикмета про зламаний надгробку апріорі не може обіцяти нічого приємного і доброго. Якщо пам'ятник зіпсувався без людського втручання, а не постраждав від рук вандалів і мародерів, то буде в недалекому майбутньому в родині померлого ще один покійник.
Неважливо, які ушкодження отримало місце поховання: просто чи зламався хрест, тріснула могильна плита або сам постамент, або ж просіла земля і утворилася глибока яма - кожна зміна загрожує рідним лежачого тут людини черговий смертю. Ви можете зрозуміти, до кого стара з косою загляне в наступний раз, визначивши, з якого боку обвалилася земля:

  • з південного боку - помре чоловік;
  • північна сторона «впала» - загине жінка;
  • східний край просів - помре літній член сім'ї;
  • із західного боку земля пішла - малу дитину смерть забере.

з південного боку - помре чоловік;   північна сторона «впала» - загине жінка;   східний край просів - помре літній член сім'ї;   із західного боку земля пішла - малу дитину смерть забере

❧ Самовбивць можна поминати тільки тоді, коли птах клює розсипане на їх могилах зерно. На могилу самогубця сиплють кілька пшеничних зерен і дивляться здалеку: якщо птах не стане клювати тих зерен, то не треба і згадувати покійника, виключаючи суботи Дмитрієву і Всіх Святих.

❧ Якщо ви знаєте, що побуваєте на кладовищі, візьміть з собою воду, і при виході обов'язково Умийтесь руки і обличчя, щоб прибрати негативну енергію.

❧ Не слід пити воду, яка тече у водопровідній системі, розташованої на території кладовища. Її використовують тільки для прибирання могил і пам'ятників. Водою для пиття слід запастися будинку, до відвідування кладовища.

❧ Слідкуйте, йдучи, щоб ви ні в якому разі нічого не забули на кладовищі, на забуті речі наводять порчу.

❧ Ідіть з кладовища завжди тією дорогою, якою прийшли. Але, відвідуючи покійних, краще вибирати різні дороги, хоча б обійти власну вулицю і зайти до будинку з іншого боку.

❧ Йдучи з цвинтаря, не можна обертатися назад, навіть якщо вас покликали або покликали. Вважається, що за упокій душі бродять серед могил і не усвідомлюють, що їм уже немає місця в світі живих. Коли людина обертається, покійна душа може сприйняти це, як запрошення піти за живою людиною. В результаті відвідувач цвинтаря призведе до своєї оселі небіжчика, який може доставити багато клопоту мешканцям будинку.

❧ Також прикмети говорять, що після відвідин кладовища важливо витерти ретельно ноги, щоб не завдати додому цвинтарної землі. Ця земля може завдати чимало проблем зі здоров'ям, вона несе погану енергетику.

❧ Покинувши кладовищі і прийшовши додому, важливо як слід зігріти руки (навіть якщо не замерзли) - потримати в гарячій воді, над вогнем.
Найкраще запалом сірниками (тільки ними) церковну свічку і прогрійте над нею руки. Піднесіть долоні рук настільки близько над вогнем свічки, наскільки можна витерпіти. Поводите і "пропалив" таким чином всю область долоньок і пальчиків.
Після цього, свічку не можна задувати, акуратно тушкуйте її пальцями. Робиться це для того, щоб в будинок смерть не занести, на себе не перетягнути, не захворіти.
❧ З похорону ні до кого не можна заїжджати - привезеш смерть в будинок до тієї людини, до кого заїхав. Але бажано звернути кудись в громадське місце перед тим, як повернешся додому. Вважається, що традиція поминання в їдальні або кафе наслідки цієї прикмети.

Кішка на кладовищі

Давно відомо, що мерці вміють передавати інформацію за допомогою різних тварин: птахів, кішок, собак. Недарма пернатих в старовину вважали втіленням втратили людські тіла душ. Але птиці, літають над цвинтарем або будинком, де лежить покійник, не такі небезпечні, як кішка, яка, згадайте, вважалася міфічним, священною твариною ще у древніх єгиптян.

В оселі, де трапилася смерть, домашніх вихованців відразу прибирали, ізолювали - щоб дух покійного не підселився до свого улюбленця.

Поява на кладовищі кішки прикмети трактують так:

  • якщо кішка лежить на могилі або гуляє поруч, постарайтеся залишити це місце - швидше за все, там сильна аномальна зона, що руйнує ауру людини;
  • якщо кішка чорна, то, можливо, відьма вийшла погуляти, або це метання душа грішника;
  • біла кішка - душа праведника, що не закінчив свій шлях на землі, попереджає про небезпеку, що насувається або хвороби;
  • якщо ж кішка просто прошмигнула повз вас на кладовищі - будьте спокійні - це просто чийсь дух прийшов подивитися на нового приятеля, тобто, на того, кого ховають.

У будь-якому випадку поставтеся до кішки з повагою - не бийте і не проганяйте її, краще відволікаючи від себе (якщо вона ув'язалася за вами) якимось гостинцем.

❧ Хорошим знаком для пішов на той світ людини і його родичів є знаходження в яку готували могилі старого, більш раннього поховання з цілими кістками. Старовинне повір'я говорить, що покійний в потойбічному світі знайде втіху, і не буде докучати свою рідню, будучи їм у снах і галюцинаціях.

Численні прикмети і забобони присутнім на кладовищі людям повні секретів, які душі мерців хочуть до них донести. Можливо, ви бачили, перебуваючи на церемонії поховання когось близького, як астральне тіло покидає стала непотрібною тілесну оболонку. Відбувається це в момент, коли перша жменю землі стосується кришки труни. Згідно приймете, душа злітає або сміється, або плаче, скорботної.
за матеріалами grimuar.ru, mistic-world.ru, charybary.ru

***

Кладовища належить розташовувати на південь від церкви; з північного боку ховають лише самогубців і мертвонароджених немовлят.

Могили риють в напрямку зі сходу на захід, і труну з тілом укладають ногами на схід - за переказами для того, щоб легше було піднятися в Судний День.

Навіть не вірячи в прикмети, не варто порушувати етику відвідування місць скорботи ... Все обряди, пов'язані з покійними з'явилися не просто так і не дарма народ береже свої традиції.

Дивіться також:

Кути - таємниче місце в нашій квартирі

Народні прикмети по фен-шуй

Новорічні прикмети

Очищення житла від негативу сіллю

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация