Прикрашають гардероб: 6 відмінних брендів одягу made in Ukraine

  1. TAGO
  2. Sister's
  3. Krisstel
  4. Must Have
  5. Ukrainian Tricotage
  6. Grandua

Вважається, що знайти хороший предмет гардероба дуже складно: у більшості вітчизняних фабрик проблеми з дизайном. Не дивлячись на це, вони пропонують продукцію якісніше, ніж закордонний аналог масового сегмента, так як часто віддають перевагу натуральним тканинам і шиють по ГОСТам радянських часів.

Сьогодні ми розповімо про українських брендах, одяг яких не соромно надіти.

TAGO

TAGO

Тетяна Чумак створила бренд TAGO 7 років тому. Будувала вона його на емоціях і настрої - хотіла, щоб покупниці відчували себе наче зайшли в свою гардеробну. Тому тут є одяг на всі випадки життя: плащі, ділові блузи, сукні, одяг для мам і для малюків. На створення свого магазину мініатюрну Тетяну наштовхнула щоденна проблема вибору одягу в звичайних магазинах.

З самого початку TAGO не приховували, що вони - український бренд, стикаючись з невизнанням національного виробника народом. Але з часом підтяглося багато покупців, з якими, в першу чергу, тут дружать і прислухаються. Тому і шиють як для себе, що не економлячи на якості, і роблячи акцент на особливостях слов'янської фігури.

Виробничий цех TAGO знаходиться недалеко від Києва, а тканини закуповуються в Європі. Так само є два магазини в Києві, Москві і он-лайн магазин. Ціни на багато виробів кусаються (до 2000 грн), але можна і знайти хороший варіант за 650 грн. По Києву діє кур'єрська доставка, яка коштує 30 грн. (Для замовлень понад 3000 грн. - безкоштовно).

Sister's

Sister's

Коли потрапляєш в Sister's, відразу відчуваєш, що потрапив не в простий магазин. Тут присутня атмосфера творчості і свободи, яка чимось нагадує вільний простір циферблат . Тут поять чаєм і кавою, дають можливість малювати (на стінах можна знайти малюнки гостей) і просто відпочивати душею. Сюди приходять творчі люди, які цінують індивідуальність в одязі.

Sister's - експерт по сукнею, але тут можна знайти і інші предмети гардероба: верхній одяг, піджаки, аксесуари, спідниці та блузки. По всьому магазину знаходяться підказки та поради для покупців, які допомагають підібрати сукню під тип фігури. Також тут можна скористатися послугами персонального стиліста абсолютно безкоштовно.

Виробництво Sister's знаходиться у Львові. Магазини співпрацюють з молодими дизайнерами, які надають їм свої ескізи або вже готові вироби. Майже всі моделі лімітовані і робляться в трьох розмірах: S, M, L. Будь-яку річ можна підігнати під фігуру в міні-ательє, яке знаходиться прямо в магазині.

Щочетверга магазини отримують новий товар. У Sister's є он-лайн магазин, але, як це не парадоксально, ціни в ньому вище, ніж в «фізичних» магазинах. Ціни на одяг варіюються від 250 грн до 900 грн. У Києві існує безкоштовна доставка на замовлення від 30 Euro.

Krisstel

Krisstel

Світлана - засновник і дизайнер, створила мережу магазинів Krisstel в 2007 році. Цільова аудиторія біля магазину - офісні працівники. У колекції є багато квітчастих суконь, легких спідниць і брюк. Світлана виступає в ролі дизайнера, сама малює і придумує колекції. Лекала в Krisstel розробляють самостійно. Виробляють одяг невеликими партіями в Києві, а тканини закуповують в Італії. Так що побачити когось в такому ж платті - вкрай мала. Ціни тут демократичні - блузу можна купити за 499 грн, а плаття за 799 грн. У Києві є три магазини, також можна «шопіться» онлайн. Є доставка по Києву, яка обійдеться в 50 грн.

Must Have

Must Have

Все почалося з банального бажання красиво одягатися, так як Настя, одна з господинь магазину, не могла знайти красивого одягу в своєму рідному маленькому місті. У Києві Настя зустріла Аню, і почалася історія Must Have як бренду: «Must Have - це все що ми хотіли знайти колись в магазинах і не знайшли, тому зробили самі». Спочатку це було просто хобі, в яке дівчата вірили і знали, що у них все вийде. Грошей катастрофічно не вистачало - не було інвесторів. У 2010 році Must Have зареєстрували як торгову марку. Дівчата позичили у батьків 4 тисячі доларів, на які зробили якісний інтернет магазин і влаштували міні-виробництво: маленька кімнатка, одна закрійниця і дві швачки. До слова, зараз, через чотири роки, в команді Must Have налічується 30 осіб. Дизайн одягу Аня і Настя розробляють самі. Колекції оновлюються раз в три місяці. У виробництві, яке знаходиться в Бердичеві, використовують турецькі, рівненські та чернігівські тканини.

Ціни варіюються від 499 грн до 1999 грн. У Must Have ви знайдете одяг 32-42 розмірів. Якщо так вийшло, що вашого розміру не виявилося в шоу-румі, його завжди можна замовити - отримаєте через 15 робочих днів. Є кур'єрська доставка по Києву, коштує 30 грн.

Ukrainian Tricotage

Ukrainian Tricotage

Компанія заснована в 2006 році. Почали вони з виробництва футболок для рекламних цілей, а зараз це повноцінний бренд, який випускає свої колекції. Оновлення тут раз на місяць невеликими серіями. Український Трикотаж повністю контролює якість продукції, використовуючи натуральні тканини і уми тільки вітчизняних фахівців. Бренд пропонує зручну жіночий і чоловічий одяг, а також одяг для йоги. У Ukrainian Tricotage є веб-сайт, через який вони реалізують майже всю свою продукцію. На їхню думку, це дозволяє зберегти ціни доступними. Є у компанії і шоу-рум, який знаходиться в тій же будівлі, що і виробництво. Перед візитом краще зателефонувати, так як шоу-рум досить проблематично знайти. Ціни тут низькі: плаття можна дістати за 280 грн, брюки за 340 грн, а футболку за 100 грн. Вартість доставки по Києву - 30 грн. (Для замовлень понад 1000 грн. - безкоштовно).

Grandua

Grandua

Випускають одяг на харківській фабриці, використовуючи імпортний трикотаж і фурнітуру. Тут продають жіночу, чоловічу одяг і аксесуари. Магазин орієнтований на оптового покупця, тому в онлайн магазині можна купити не менше 5-ти будь-яких одиниць товару.

Доставка по Україні здійснюється будь поштовою компанією (Нова Пошта, Автолюкс, Ін-тайм). Також можлива відправка Укрпоштою. Ціни тут смішні, плаття можна купити за 120 грн, а блузку - за 100 грн.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация