Про статусах і про нас

Про статусах і про нас. Фото: statusdaily.ru Навіть уявити важко, що раніше соціальні мережі обходилися без статусів. Тільки зараз розумієш, якими ж прісними вони були. Зате зараз там перчика досить на всіх. Рідкісний користувач не прикрашає свої сторінки в мережах ємними фразами і їдкими «фразочками».

Статуси зайняли гідне місце на просторах «Однокласників», «ВКонтакте», «Аськи», «Скайпу» та зупинити їх переможний хід вже неможливо - все увійшли у смак. Почалося таке негласне змагання статусів, кращі з яких повторюють і тиражують на просторах Інету. Правда, двома-трьома словами викласти суть проблеми (або вкласти в них глибокий зміст) дано не кожному.

Якщо не дано, то ось вони - на сайті statusdaily.ru . Бери і користуйся. Тепер вони надбання громадськості, і ніхто не звинуватить тебе в плагіаті. Чи відрізняються чимось статуси різних соціальних мереж один від одного? Принципових відмінностей немає, але статуси «ВКонтакте» почали використовувати в рекламних цілях, відправляючи по ним відвідувача сторінки в інтернет-магазини або на сайти з партнерською програмою. Спостерігається ухил в сторону монетизації.

Крім цього, в тому ж «ВКонтакте» почав набирати популярність музичний статус, тобто замість фрази введений музичний трек, який теж добре демонструє стан людини або його смаки. Простежується такий важливий факт: якщо раніше, відкривши чиюсь сторінку, насамперед дивилися на фото, то зараз спочатку читають статус. Внутрішній стан незнайомої людини стає важливіше його зовнішнього відображення.

Переглядаючи «Однокласники», (а там збирається більш зрілий віковий контингент), можна навіть старшому поколінню легко знайти собі співрозмовника зі схожим світоглядом. Статусами стало прийнято вітати - і це дуже здорово. Не за горами новорічні свята, і новорічні статуси, як ялинкові іграшки, прикрасять сторінки ресурсів барвистими привітаннями. Одним словом, життя в соціальних мережах стала яскравішим і цікавішим.

А що новенького в «асьці», праматері статусів? Статуси для «Аськи» в картинках як були правилами хорошого тону, так ними і залишаються, там відбувається спілкування в реальному часі, але свою роль цитати теж грають. Так само, як і статуси для «Скайпу», вони більше позиціонують мережеве стан, хоча деякі охоче користуються цитатами.

Не журіться, якщо у вас ще немає статусу, зате є можливість порадувати світ новими шедеврами: джерела народної мудрості і дотепності невичерпні.

Чи відрізняються чимось статуси різних соціальних мереж один від одного?
А що новенького в «асьці», праматері статусів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация