Професори університету МВС списали в тираж

В університеті МВС пройшли «виїмки» і «вилучення». Цією процедурою піддався підручник, що вийшов з-під пера професора Василя Дрожжина, всю історію життя і падіння СРСР подає як боротьбу сіонізму і комунізму. Розгадку такої інтерпретації історичних подій дає особистість самого автора. В університеті МВС пройшли «виїмки» і «вилучення»

$ titlealt_val

В університеті МВС пройшли «виїмки» і «вилучення». Цією процедурою піддався підручник «Історія вітчизняного держави і права», що вийшов з-під пера професора Василя Дрожжина, всю історію життя і падіння СРСР подає як боротьбу сіонізму і комунізму. Тираж в тисячу примірників, за даними «Фонтанки», вже вилучено і з кафедр університету, і з розділу «новинок» на його сайті, і навіть з книжкового кіоску навчального закладу, де він продавався по 86 рублів.

Сам професор, якому 7 квітня стукне 80 років, продовжує працювати з учнями. Здивування з приводу того, яким чином в державному університеті міг бути надрукований така праця, кілька розвіює особистість самого професора Дрожжина, що є академіком вже відзначили в екстремістських історіях Петровської академії наук.

Скандал, пов'язаний з підручником історії, вибухнув ще в жовтні минулого року, коли сам працю потрапив до рук журналістів видання «Время новостей». Вони привели ряд цікавих цитат з поглядів професора Дрожжина на історію, якими він вирішив поділитися з майбутніми співробітниками правоохоронних органів, і задалися питанням - наскільки це відповідає статусу установи. Однак фактично до вчорашнього дня в університеті на це ніяк не реагували.

«Троцький був прямим резидентом сіоністських кіл в Росії ... Він прагнув очолити диктатуру пролетаріату зовсім не для того, щоб полегшити долю знедолених трудящих, а для того, щоб мати максимум можливостей для реалізації установок світових сіоністських кіл», - читаємо в підручнику. «У колі своїх однодумців» Л.Д. Троцький (Бронштейн) задумав «перетворити Росію в пустелю, населену білими неграми», «сіоністи фізично усунули Сталіна» - знаходимо там же. «І.В. Сталін як ніхто інший розумів, що троцькізм тільки частина айсберга, ім'я якому сіонізм, і знав кінцеві цілі останнього, яку загрозу він ніс Радянському Союзу, давши його прихильникам загальне ім'я "ворогів народу" ». «Розгром німецького фашизму не означав, що у Радянського Союзу не стало ворогів. Залишався і став набирати силу старший брат фашизму - сіонізм ». «Розвал СРСР і поява на його території СНД розшифровується в народі Збулася Надія Гітлера. Те, що не зміг зробити німецький фашизм, зумів зробити сіонізм », - ділиться своїми поглядами на новітню історію професор. «Виступаючи в ізраїльському парламенті (кнесеті) в лютому 1992 року, Горбачов - Гарбер заявив:« Все, що я зробив з Радянським Союзом, я зробив заради нашого Бога Мойсея », - наводить він вбивчі факти.

Зауважимо, що про Горбачова-Гарбера і інші сіоністські радості досить легко прочитати в друкованих виданнях, що продаються перед метро «Гостинний двір», але в навчальних виданнях державних вузів подібне раніше не публікувалася. навіть гучний підручник Філіппова, Рибкіна і Даніліна , Який пояснив школярам економічні резони сталінських репресій, до подібних вершин не добрався.

Василь Дрожжин трудиться на кафедрі загальноправових дисциплін вищого політичного училища МВС аж з далекого 1979 року. До цього він 16 років служив районним прокурором в Ленінградській області. Переконаний комуніст, в екстремістських акціях раніше помічений не був. Однак багато що пояснює той факт, що Дрожжин є також і академіком Петровської академії наук.

Кредо цієї академії її глава і один із засновників Леонід Майборода на одному з регіональних сайтів Петровської академії наук формулює так: «Не я перебуваю в опозиції до влади, а влада своїми діями знаходиться в опозиції до мене, до мого народу. Невелика купка лібералів захопила і узурпувала владу і своїми реформами під виглядом демократії, а насправді вседозволеності, руйнує країну, її духовний і матеріальний світ. Час усвідомлення народом злочинності влади вже прийшло ».

Імена членів академії звучали, зокрема, в гучній справі головного редактора газети «Русь Православна» Костянтина Душенова, якому інкримінується розпалювання національної та іншої ворожнечі . Професори з Петровської академії наук і Міжнародної слов'янської академії, яких залучили до аналізу публікацій, не побачили в текстах його видання крамоли. Більш того, як випливало з тексту експертизи, опублікованого на сайті «Русі православної», експерти додали на закінчення фразу про дійсну наявність в сучасному світі «таких небезпечних явищ, як єврейський фашизм, єврейський расизм, єврейський релігійний екстремізм». З точки зору експертів, публічна критика цього зла не може бути кваліфікована як порушення ворожнечі і приниження національної гідності.

«Сумно, що університет МВС настільки нерозбірливий і настільки безвідповідальна у виборі авторів для своїх учнів. Деформація історії, якій намагаються займатися всякі пани з цих академій, побудована на всіляких націонал-патріотичних і сталінських ідеях, жахливо небезпечна для Росії ... З моєї точки зору, це має бути предметом підвищеної уваги пана Нургалієва, а люди, які допустили появу такого підручника , повинні бути звільнені зі служби в МВС. Це не відсутність свободи слова - це неприпустимість поширення антилюдські ідей в XIX столітті. Що ж стосується цієї горезвісної Петровської академії, то у нас багато всяких академій, що наділили себе правом вручати дипломи. Вони виникли спонтанно. Мене завжди цікавило, звідки у них кошти і хто їх підтримує. Вони ж мають матеріальні ресурси. Однак міністерство юстиції більше цікавиться цілком законослухняними правозахисними організаціями, ніж подібними академіями », - заявив« Фонтанці »з цього приводу петербурзький правозахисник Юрій Вдовін, неодноразово звертався до прокуратури з проханням оцінити творчість Костянтина Душенова.

З самим Василем Дрожжин «Фонтанці» вдалося зв'язатися лише ввечері - з ранку професор поїхав сіяти «розумне, добре, вічне». Після роботи професор заявив, що за станом здоров'я повинен відкласти коментарі до кращих часів. Університет МВС буде готовий говорити про навчальному посібнику і його автора 1 квітня. Ми будемо стежити за розвитком подій.

Олексій Володимирський,
«Фонтанка.ру»

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация