Пюре з чорносливу для грудничка

LanaLukyanova Кухарчук 1 рівня

  • 16 квітня 2016, 17:41
  • 1925

Чорнослив - це джерело калію, пектинів і вітамінів групи В (В1 і В2). Крім того, він має послаблюючу дію. Завдяки цьому солодке пюре з чорносливу для грудничка можна використовувати відразу в декількох цілях: і для смачного наповнення зростаючого організму корисними речовинами, і для регулювання роботи маленького кишечника. Якщо у малюка проблеми зі стільцем (часті запори), то балувати його такий пюрешку можна вже з півроку. А якщо зі стільцем все в порядку, то краще ввести чорнослив місяців до 8 (першим з фруктових пюре краще ввести яблучне, а потім вже чорнослив).

З чорносливом слід бути вкрай обережним при зайвій вазі.
Надмірна кількість чорносливу здатне провокувати діарею. Якщо ваш малюк ще малий для введення в його прикорм чорносливу, а у нього спостерігається запор, то в цьому випадку мама сама в їжу повинна його вживати. Потім малюк через грудне молоко отримає свою порцію чорносливу З чорносливом слід бути вкрай обережним при зайвій вазі
Чорнослив містить потрібні для повноцінного росту немовляти вітаміни.
Містять в ньому пектини, сприяють очищенню дитячого організму від шкідливих речовин.
Дають організму крихти рослинну клітковину, важливу для роботи травного тракту карапуза.
Страви з чорносливу здатні нормалізувати артеріальний тиск, запобігати розвитку онкологічних хвороб і захищати ЖКТ дитини від шкідливих бактерій, є джерелом речовин, що захищають організм від шкідливого впливу навколишнього середовища - антиоксидантів.
Відмінним варіантом буде поєднання чорносливу зі стравами, що провокують запор, наприклад, з рисовою кашею, пюре з бананів або груш, хлібобулочними виробами.
Якщо будете використовувати покупної чорнослив, то враховуйте такі нюанси:
1) ягоди чорносливу не повинні виглядати, ніби вони копчені. Це може бути ознакою використання при заготівлі рідкого диму - небезпечного канцерогену, забороненого в багатьох державах.
2) вибирайте матові сухофрукти, у яких відсутній блиск. Якщо ягоди блищать, вони можуть бути оброблені гліцерином або іншими хімікатами.
3) колір, що купується чорносливу повинен бути чорним. Наявність коричневого відтінку вказує на обробку слив окропом, що зменшує корисні властивості кінцевого продукту. Якщо у ягід є сірий відтінок, то при обробці слив використовувався гліцерин.
4) помацайте ягоди руками. Якщо продукт хороший, то на на пальцях не повинно залишитися жодних слідів.
5) перевірте якість придбаного чорносливу, потримавши його у воді протягом півгодини. За цей час якісний натуральний продукт повинен місцями стати побілілі. Якщо колір не змінився, це вказує на хімічну обробку ягід.
6) смак у продукту повинен бути солодкий з невеликою кислинкою, але гіркого присмаку бути не повинно.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация