ПУТІН І барона Мюнхаузена

МОСКОВСЬКІ КАЗКИ   Вісім казок про те, як Москва нібито бореться за мир на Близькому Сході

МОСКОВСЬКІ КАЗКИ Вісім казок про те, як Москва нібито бореться за мир на Близькому Сході.

Він перебував на місці події спеціальний кореспондент сайту Вітька (Сатира і життя) повідомив, що можливою причиною спостережуваного весь останній час повної неадекватності В.В. Путіна може бути травма голови і спини, отримана ним при зіткненні дельтаплана Президента і міжконтинентальної ракети під керуванням барона Мюнхаузена.


Друга казка про те, як Москва бореться за мир на Близькому Сході.

Карл Фрідріх Ієронім фрайхерр фон Мюнхгаузен в 1737 році виїхав до Росії в якості пажа до молодого герцога Антону Ульріху, нареченому, а потім чоловікові принцеси Анни Леопольдівни. На початку 1741 року негайно після призначення Анни Леопольдівни правителькою, а герцога Антона Ульріха - генералісимусом, Мюнхгаузен отримав чин поручика і командування лейб-кампанією (першої, елітної ротою полку). Черговий чин ротмістра Мюнхгаузен отримав в 1750 році. У 1744 році він командував почесною вартою, зустрічали в Ризі наречену цесаревича - майбутню імператрицю Катерину II принцесу Софію-Фридерику Ангальт-Цербстську.

Перебування в Росії не пройшло для нього дарма. Барон Мюнхаузен увійшов в історію літературним персонажем, а його ім'я стало прозивним як позначення людини, що розповідає неймовірні історії. У 1785 році в Лондоні англійською мовою були надруковані «Розповіді барона Мюнхгаузена про його дивовижних подорожах і кампаніях в Росії». У 1786 році з'явився німецький переклад книги Е. Распе з доповненнями Готфріда серпня Бюргера - «Дивовижні подорожі на суші і на морі, військові походи і веселі пригоди барона Мюнхгаузена, про яких він зазвичай розповідає за пляшкою в колі своїх друзів». Г. Бюргер розділив книгу на дві частини - «Пригоди Мюнхгаузена в Росії» і «Морські пригоди Мюнхгаузена».

Бюргер розділив книгу на дві частини - «Пригоди Мюнхгаузена в Росії» і «Морські пригоди Мюнхгаузена»

бюст Мюнхаузену в місті Бендери

9 жовтня 2010 року в м Бендери (Придністров'я) був встановлений бюст Иеронимуса фон Мюнхгаузена в пам'ять про його участь в штурмі Бендерської фортеці і польоті на ядрі. Доведено, що саме в Бендерської фортеці Барон Мюнхаузен збільшив дальність польоту гарматного ядра. Про цю подію написаний знаменитий розповідь про політ Мюнхаузена на ядрі.

А 23 листопада 2012 року буквально через добу після укладення перемир'я між ХАМАС і Ізраїлем інформаційне агентство "Інтерфакс" порадувало світову громадськість чудовим повідомленням про продовження безсмертного справи барона Мюнхаузена: "Російські кораблі залишаться в східному Середземномор'ї для евакуації російських громадян на випадок ескалації конфлікту між Ізраїлем і Палестиною", повідомив "Інтерфаксу-АВН" 23 листопада 2012 року джерело в головному командуванні ВМФ РФ. "Загін бойових кораблів Чорноморського флоту в складі гвардійського ракетного крейсера" Москва ", сторожового корабля" Сметливий ", великих десантних кораблів" Новочеркаськ "і" Саратов ", морського буксира МБ-304 і великого морського танкера" Іван Бубнов "отримав наказ перебувати в призначеному районі східної частини Середземного моря для можливої ​​евакуації російських громадян з району Сектора Газа в разі ескалації палестино-ізраїльського конфлікту ", - сказав він.

Загін бойових кораблів Чорноморського флоту в складі гвардійського ракетного крейсера Москва , сторожового корабля Сметливий , великих десантних кораблів Новочеркаськ і Саратов , морського буксира МБ-304 і великого морського танкера Іван Бубнов отримав наказ перебувати в призначеному районі східної частини Середземного моря для можливої ​​евакуації російських громадян з району Сектора Газа в разі ескалації палестино-ізраїльського конфлікту , - сказав він

Пам'ятник Мюнхаузену в Кременчуці

Оскільки в Секторі Газа проживає не більше пари сотень громадян Росії, то єдиним поясненням необхідності знаходження для їх евакуації такої армади військових кораблів може бути тільки використання Москвою технології переправлення росіян на Батьківщину методом барона Мюнхаузена. Російські військові моряки будуть садити співгромадян верхом на міжконтинентальні ракети і стріляти ними з корабельних гармат.

Полковник Андрєєв, 23 листопада 2012 року

Полковник Андрєєв, 23 листопада 2012 року

великий морський танкер "Іван Бубнов"

великий морський танкер Іван Бубнов

сторожовий корабель «Сметливий»

сторожовий корабель «Сметливий»

Великий десантний корабель "Саратов"

Великий десантний корабель Саратов

Великий десантний корабель "Новочеркаськ"

Великий десантний корабель Новочеркаськ

Ракетний крейсер «Москва»

Ракетний крейсер «Москва»

Гвардійський ракетний крейсер "Москва"

Гвардійський ракетний крейсер Москва

бюст Мюнхаузену в Москві

28 серпня 2004 року, в Москві, біля станції метро «Молодіжна», була встановлена ​​скульптура, присвячена епізоду, в якому барон Мюнхаузен витягує себе за волосся з болота разом з конем.

Є думка, що скоро ця скульптура стане символом всієї російської дипломатії і буде перенесена до будівлі Міністерства закордонних справ Росії на Смоленській площі в Москві.

Є думка, що скоро ця скульптура стане символом всієї російської дипломатії і буде перенесена до будівлі Міністерства закордонних справ Росії на Смоленській площі в Москві

18 червня 2005 року в Центральному парку Калінінграда (Кенігсберга до 1946 року) встановлено пам'ятник Мюнхаузену, який подарувала адміністрація м Боденвердер.
Напис на постаменті: Кенигс Берг

інші МОСКОВСЬКІ КАЗКИ

© Вітька - Сатира і життя. Присвячується світлій пам'яті радянського сатиричного журналу КРОКОДИЛ. Вітька - Сатира та життя

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация