Путін повідомив про перевагу новітнього російського зброї над зарубіжними аналогами

Фото: Прес-служба Президента Росії

Новітні зразки озброєнь, які надійдуть в Російську армію після виконання відповідної держпрограми, перевершують зарубіжні аналоги. Про це повідомив Президент Росії Володимир Путін на засіданні військово-промислової комісії, передає РІА «Новини».

Глава держави зазначив, що ключове питання порядку комісії - визначення початку формування чергової перспективної держпрограми озброєнь.

«До реалізації чинної програми, а вона у нас розрахована до 2027 року, ми приступили в цьому році. У ній враховані сучасні тенденції розвитку озброєнь і військової техніки в світі, а також досвід бойового застосування російської зброї Сирійської Арабської Республіки », - повідомив Путін.

Він заявив, що в результаті виконання цієї програми в війська РФ повинні надійти новітні зразки озброєння, які за тактико-технічними характеристиками перевершують зарубіжні аналоги. Зокрема, мова йде про ракетний комплекс «Сармат», винищувачі п'ятого покоління Су-57, високозащітном танку на платформі «Армат», ЗРК С-500 і підводному човні проекту 677.

Президент зазначив, що потрібно рухатися вперед і вже сьогодні починати планування розробки і випуску перспективних зразків озброєння на майбутнє. Вони повинні визначити «вигляд Збройних сил Росії на тривалу перспективу, на майбутні десятиліття», сказав Путін.

При цьому президент підкреслив, що багато чого буде залежати від можливостей оборонно-промислового комплексу країни, передає ТАСС. За словами російського лідера, неодмінною умовою для розвитку ОПК і повного виконання контрактів є «вдосконалення системи ціноутворення на продукцію».

«У грудні 2017 року було запроваджено нову модель ціноутворення, вона стимулює організації ОПК знижувати витрати, запроваджувати сучасні виробничі та управлінські технології, тим самим підвищуючи ефективність, інвестиційну привабливість галузі, її можливості для випуску високотехнологічної продукції цивільного призначення», - розповів Володимир Путін.

Він вважає, що цю систему ціноутворення потрібно оптимізувати і застосовувати до неї сучасні інформаційні, цифрові технології.

У середу, 19 вересня, Володимир Путін провів телефонна розмова з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляється на сайті Кремля. Розмова відбулася з ініціативи Берліна. Відзначається, що сторони обговорили сирійське регулювання і ситуацію на сході України. Путін проінформував Меркель про російсько-турецьких домовленості щодо ситуації в зоні деескалації в провінції Ідліб.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация